İran Nakliye

İran ile Türkiye tarih boyunca komşu olan ve son yıllarda belki de en az sorun yaşadığımız komşular arasında yer almaktadır. Ticaret hacmi ve birbirine saygısı son derece yüksek olan iki ulus arasında ki nakliye ihtiyacı üst düzeydedir. Bulunduğumuz coğrafyanın pek çok ülkesinde olduğunun aksine iki ülke arasında ki yollar daima güvenlidir. Bu durum nakliyenin daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi açısından son derece önemlidir. Saygınlar Transport pek çok savaş yaşanan ve siyasi istikrarsızlığın bulunduğu bölgelere dahi lojistik hizmetlerini aksatmadan ve güvenle gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda Orta Doğuya dair edindiği tecrübeler ile İran nakliye firmaları arasında da güvenle hizmet veren şirketin başında gelmektedir.

Devamını oku »

Umman Nakliye

Umman nakliye proje taşımalarında her zaman liderlik koltuğunda olan Saygınlar müşterilerin ihtiyaçlarınıza doğru çözümler üretir. Ortadoğu üzerine gerçekleştirdiği ithalat veya ihracat ürünü taşımacılığıyla tanınan Saygınlar Transport uzun yıllardır bölgeye güvenle hizmet vermektedir. Umman çalışan nakliyeciler arasında ender bulunan CMR Sigorta ve ISO 9001 kalitesine sahip hizmetleri ile sektörde ki lider duruşundan ödün verilmemektedir.

Umman nakliye

Saygınlar firmasının bünyesinde barındırdığı bütün ekip, uzman ve işinin ehli tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Her türlü taşımacılık faaliyeti güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uzun süreli ve düzenli şekilde çalışmalar sürdürülmekte bu esnada müşteri memnuniyetinden katiyen ödün verilmemektedir. Firmanın uluslararası kalite standartlarına sahip olması da pek çok kaliteli ve öncü ithalat-ihracat markası tarafından tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Devamını oku »

Ürdün Nakliye

Ürdün, Ortadoğu da yer almakta olan bir Arap ülkesidir ve son yıllarda ülkemiz ile ticari bağlarını ciddi oranda geliştirmiştir. Ürdün çalışan nakliyeciler bu durumdan oldukça memnundur ve hizmet ağını Ürdün’e odaklayarak geliştirmektedir. Saygınlar Transport sektörde ki liderliğini ve tecrübesini kullanarak uzun yıllardır Ürdün yönüne en kaliteli hizmetleri veren nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Firmanın sahip olduğu kalite belgeleri ve sigorta güvenceleri işin en ufak bir pürüze uğramadan kalite ile gerçekleştirileceğinin en büyük güvencesi konumundadır. Müşterinin dilediği herhangi bir dönemde nakliye hizmetlerini başlatan firma en güvenli güzergahları tercih ederek iş esnasında hem mala hem de cana zarar gelmemesi konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır. Özellikle Orta Doğunun içinde bulunduğu durum bu tedbirlerin önemini gösterir niteliktedir.

Devamını oku »

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

Nakliye yaptırmayı düşünüyorsunuz. İhracat ürünleriniz depoda sevkiyat bekliyoruz. Türkmenistan nakliye firması aradığınızda göreceksiniz ki Saygınlar Transport; geniş filosu ile kaliteli hizmetin öncülerinden biridir. Operasyonel süreçleri doğru şekilde yönetmesiyle Türkmenistan’a en iyi nakliye yapan firmalar içerisinde yer alıyor.

Devamını oku »

Afganistan Nakliye

Afganistan nakliye çalışan firmalar içeresinde profesyonel hizmete önem veren eğitimli personel ve şoförleriyle güvenilir Afganistan tır taşımacılığı sunuyoruz. Saygınlar Nakliyat olarak müşteri odaklı hizmet politikamızla ve İSO 9001 Kalite Güvencesiyle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, İzmir, Gebze, Mersin, Liman Kentleri gibi merkezi noktalardan Afganistan’ın Mezar-ı Şerif, Herat Sınır Kapısına ve Akina Kapıya hizmetler sunuyoruz.

Afganistan Nakliye

Afganistan Kuru Yük Taşımacılığı

Türkiye Afganistan tır taşımacılığı yapan firmalar arasında kuru yük taşımacılığı tenteli dorselerimizle kapınızdan yükleri alıp Mezar-ı Şerif, Herat Kapısına teslim ediyoruz. Taşımadığımız yükler arasında çocuk bezi, makine taşımacılığı, tekstil ürünleri, iş makineleri, yardım yük taşımacılığı yapıyoruz. C2 Belgemiz ve özmal araçlarımızla yüklerinizi Saygınlar Güvencesiyle teslim ediyoruz.

Afganistan Frigo Nakliye

Afganistan Frigo Nakliye

Afganistan’a frigo tır nakliye hizmetimizde yaş sebze ve meyve taşımacılığından süt ürünlerine ve et ürünlerine kadar geniş yelpazede ürün taşımacılığı hizmeti sunarız. Isı kontrollü araçlarımız ve işini bilen şoförlerimizle yükleriniz güvence altındadır. 

Afganistan Karayolu Tır Nakliyesi

Proje taşımacılığında karayolu sevkiyatlarımızla Afganistan karayolu tır nakliyesi yapıyoruz. Araçlarımız İran üzeri ve Gürcistan üzeri gitmektedir. İran güzergahından giden TIR ‘larımız Mezar-ı Şerif için Türkiye > İran > Türkmenistan > Mezarı Şerif / Afganistan hattını kullanır. Gürcistan üzeri gidecek araçlarımız ise  Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Bakü Limanı > Türkmenbaşı Limanı / Türkmenistan >Özbekistan Hattı her zaman kullanılmamak üzeri direk Türkmen üzeri veya Özbek üzeri teslimatlar yapılır. 

Azerbaycan üzeri giden araçlar genelde 3. Ülke ve Yanıcı masrafı tonaj cezaları ödeyebilmektedir. Yüklediğiniz yükün yurtdışından gelip; Türkiye üzeri gitmesi Azerbaycan’da 3. ülke ödemesine sebebiyet vermektedir. Yanıcı yük var ise ve 21,5 tonu aşan yüklemelerde aynı şekilde Azerbaycan’da ek ödeme TIR’lar yapmaktadır. 

Ekibimiz Afganistan hattını profesyonel şekilde bilen ve gerekli bilgi donanıma sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Katar Karayolu Nakliye

Katar Karayolu Nakliye

Katar Karayolu TaşımacılıkKatar’a karayolu nakliye arayanların çözümü Saygınlar Lojistik’tir. Körfez Ülkelerinin Katar’a uyguladığı ambargoda ilk İran üzeri Katar’a servis sunan Firma olma unvanını elimizde tutuyoruz. Frigo (termoking) soğutma özelliğine sahip araçlarımız; kuru yük taşımacılığı yapan tenteli araçlarımızla düzenli servis sunuyoruz.

Operasyonel Süreçlerin Doğru Takibi

Evrak ve Dökümanların İletilmesi

Araçların Doğru Şekilde Organizasyonu

Düzenli Konum Bildirimi

Devamını oku »

Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan düzenli olarak Katar’ın Doha Limanı içerisinde yer alan Hamad Limanı’na reefer (frigo, soğutma) , kuru yük taşımacılığına uygun 20 DC, 40 DC ve 40 HC olarak Mersin’den Hamad Limanına konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Mersin Limanı’ndan Hamad Katar Limanı’na 14 Günde konteyner taşımacılığı!

Firmamızın haftalık olarak Mersin Limanı’ndan Doha’nın Hamad Limanı’na reefer, 20 dc ve 40 hc konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Denizyolu nakliye konusunda deneyimli ekibimizle ve düzenli hat servisimizle konteynerlarınız kısa sürede Katar’ın Hamad (Doha) Limanı’na ulaşır. Operasyonel süreci hızlı ve dikkatli şekilde takip eden ekibimiz profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Lütfen Mersin – Hamad (Doha) / Katar konteyner taşımacılığı için aşağıdaki formatta tarafımıza e-mail göndermenizi rica ederiz.

Yükleme Adresi: ?
Asıl Yükleyici (İhracatçı Firma): ?
Konteyner Tipi: 20 DC / 40 HC / 20 Reefer / 40 Reefer
Derece: ? (Reefer Konteyner İçin)
Nem Oranı: ? (Reefer Konteyner İçin)
Kalkış Limanı: Mersin Port (Mersin Limanı)
Varış Limanı: Hamad / Doha / Katar
Tonaj: ?
Mal Cinsi: ?
Konteyner Adedi: ?
Yükleme Zamanı: ?

Yukarıdaki yer alan bilgileri eksiksiz ve açıklayıcı şekilde doldurmanız takdirde hızlı şekilde fiyat alabilirsiniz.

Mersin – Hamad / Katar Denizyolu Konteyner Servisimiz

Adresinizden yükleme yapabilme imkanı sunuyoruz. Konteyner ile yükünüz Kapınızdan alınarak – Mersin Liman çıkışlı – Hamad Liman teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Kaçırılmayacak bu fırsat ve hizmete bir telefon kadar yakınsınız. Saygınlar Transport güvencesiyle yüklerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

  • 14 Gün Transit Süre
  • Haftalık Servis İmkanı
  • Profesyonel Denizyolu Çalışma Ekibi
  • İşlem Takibi
  • Liman Hizmetleri

Katar Hamad Denizyyolu container talepleriniz için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. 0532 131 47 73 numaralı GSM hattımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye

Ortadoğu ülkelerine yönelik başarılı hizmetleriyle bilinen Saygınlar Transport Kuveyt’e yönelik nakliyat hizmetleriyle de geniş çevrelerce desteklenmektedir. Gelişmiş ve her geçen gün gelişmesine devam etmekte olan modern araç filosuyla müşterilerinin taleplerini tam anlamıyla karşılamaya çalışmaktadır. Hem karayoluyla hem de deniz taşımacılığıyla hizmetlerini geniş yelpazede sürdürmekte olan firmanın araçları aynı zamanda doğa dostu olmasıyla dikkat çekmektedir. Son yıllarda artış gösteren Kuveyt-Türkiye yakınlaşması aynı zamanda ticaret hacmine de büyük katkılar sunmaktadır. Saygınlar firması bu gelişmeyi en iyi şekilde değerlendirerek sektörde ki lider duruşunu Kuveyt’e yönelik olan hizmetleriyle de göstermektedir. İhracat ve İthalat ile ilgilenen pek çok şirket Kuveyt çalışan nakliyeciler arasından Saygınlar firmasını tercih etmektedir.

Devamını oku »

Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çözümlerimiz içerisinde frigo, tenteli, proje taşımacılığı ve parsiyel çözümler sunarız. Türkiye – Özbekistan çalışan araçlarımız EURO Standartlarında ve konforlu yük taşımacılığına uygundur. Ekibimiz profesyonel şekilde operasyon süreçlerini kusursuzca takip edip, sonuçlandırmaktadır. Türkiye Özbekistan arası taşımacılık ihtiyaçlarınıza uygun olarak sizlere çözümler sunarız.

Devamını oku »