Bahreyn Frigo Taşıma

Bahreyn Frigo Taşıma

Uluslararası Frigo Taşımacılık konusunda deneyim sahibi, sorumluluğunu bilen firma ile çalışmanın ayrıcalıklarına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için mükemmel deneyim imkanı sunuyoruz. Bizimle çalışmaya başladıktan itibaren araç konumlarını e-maille alır, İSO 9001 : 2008 Kalite Belgesine sahip bir firma ile çalışma ayrıcalıklarına sahip olduğunuz gibi özmal araçlarımızla taşıma yapmamız size rahatlık sağlayacaktır. Bahreyn Nakliye çalışmalarında frigo araçlarımız karayolu + RORO kullanarak yüklerinizi güvenle teslim ederiz.

Bahreyn Frigo Taşıma Güzergahı

Bahreyn Frigo Taşımacılık

Saygınlar Transport olarak Araçlarımız Türkiye veya Bahreyn’den ihracat; ithalat yükü yüklediğinde nerelerden geçtiği konusu hakkında bilginiz var mı? Suriye’ye uğramadan RORO sefeleri ile frigo araçlarımız kısa Transit süreleriyle Duba Port Suudi Arabistan’a varış yapıyor ve karayolu ile Arabistan içinde seyir ederek yüklerinizi Bahreyn’e teslim ediyoruz.

İhracat Güzergah: İskenderun Limanı RORO Gemisi – Süveyş Kanalı’ndan geçiş yapan RORO Gemimiz Suudi Arabistan’ın Duba Limanı’na varış sağlıyor. Gemi’den araç tahliyeleri gerçekleştikten sonra Duba’da işlemleri gerçekleştiriyor. Daha Sonra karayolu ile Bahreyn Kapı’ya gidiyor. Gümrük İşlemleri tamamlandıktan sonra araçlarımız boşaltma adresine yükleri teslim için gidiyor.

İthalat Güzergah: Bahreyn – Duba Port Suudi Arabistan – Süveyş Kanalı – İskenderun Limanı Varış Türkiye İthalat Gümrüğü ve Boşaltma Adresine hızlı karayolu taşıma ile frigo araçlarımız yüklerini teslim ediyor.

Bahreyn Frigo Nakliye‘de kullandığımız araçlarımız 13.60 Frigo TIR’dır. Araçlarımız bakımlı ve en iyi şartlarda yüklerinizi hızlı şekilde teslim ediyoruz.