Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

Mersin Katar konteyner taşımacılığı, günümüzde  en sık kullanılan nakliye ihtiyaçlarından biridir. Saygınlar Nakliye firması olarak yıllardır bu sektörde başarı ile hizmet vermekte olup, konteyner taşımacılık hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile karşılamaktayız. Türkiye’de yer alan Mersin Limanı’ndan Katar bölgesine belirli günlerde konteyner taşımacılığı yapılmaktadır. Sadece konteyner taşımacılığı değil, aynı zamanda kuru yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetleri de tarafımızca sunulmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı kapsamında %100 profesyonel olan firmamız, Katar’da yer alan Hamad Liman’ına sıklıkla konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir. Mersin Limanı ve Hamad Limanı kapsamında refeer olarak 20 DC ve 40 DC potansiyelinde farklı ebatlardaki konteynerlerin taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Saygınlar Nakliyat olarak denizyolu taşımacılığında son derece deneyimli personeller ile çalışmakta ve düzenli gönderim tarihleri sayesinde en kısa sürede konteyner yüklerini adrese teslim etmekteyiz. Konteyner taşımacılığı sektöründe adını duyurmuş firmalar arasından olmanın gururunu taşımakta ve müşterilerimize %100 kalitede nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan düzenli olarak Katar’ın Doha Limanı içerisinde yer alan Hamad Limanı’na reefer (frigo, soğutma) , kuru yük taşımacılığına uygun 20 DC, 40 DC ve 40 HC olarak Mersin’den Hamad Limanına konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Katar-Mersin Konteyner Taşımacılığı Yapan Firmalar

Katar Mersin konteyner taşımacılığı yapan firmalar oldukça fazladır. Saygınlar Nakliyat firması olarak biz de, konteyner taşımacılığı hususunda adını duyurmuş kaliteli şirketler arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası nakliye hizmetlerini sunmakta ve her dalda kendini geliştirmektedir. Konteyner taşımacılığı sık aralıklar ile sunmakta olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Özellikle Katar-Mersin arası konteyner taşımacılığı haftada 1-2 defa gerçekleşmektedir.

Konteyner taşımacılığı dünyanın her yerinde büyük bir öneme sahiptir. Katar ile sıkı ticari bağlar bulunduran ülkemizde, daha fazla ürünü tek seferde ülkeye gönderebilmek için konteyner taşımacılığı sık tercih edilmektedir. Saygınlar Nakliyat firmamız tarafınca konteyner taşımacılığı büyük gemilerimiz vasıtası ile denizyolu üzerinden gerçekleşmektedir.

Mersin-Katar Konteyner Taşımacılığı Avantajları Nelerdir?

Katar Mısır konteyner taşımacılığı avantajları firmamız tarafından müşterilere yansıtılmaktadır. Konteyner taşımacılığın getireceği avantajlar şu şekildedir;

  • Çok büyük yüklerin tek seferde taşınmasına olanak sağlar.
  • Çok yüksek güvenlik kapsamında yükler adrese teslim edilir.
  • Uluslararası taşımacılık kapsamında maliyeti en düşük nakliye yöntemidir.
  • Farklı ülkelere de ulaşım imkanı sunar.

Konteyner taşımacılığın en büyük getirisi tek seferde onlarca yükün taşınabiliyor olmasıdır. Böylece zaman kaybı olmadan yükler adrese ulaşmış olur. Tüm bu hizmetleri Saygınlar Nakliyat olarak makul fiyat düzeylerinde tarafınıza sunmaktayız.

Mersin Limanı’ndan Hamad Katar Limanı’na 14 Günde konteyner taşımacılığı!

Firmamızın haftalık olarak Mersin Limanı’ndan Doha’nın Hamad Limanı’na reefer, 20 dc ve 40 hc konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Denizyolu nakliye konusunda deneyimli ekibimizle ve düzenli hat servisimizle konteynerlarınız kısa sürede Katar’ın Hamad (Doha) Limanı’na ulaşır. Operasyonel süreci hızlı ve dikkatli şekilde takip eden ekibimiz profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Lütfen Mersin – Hamad (Doha) / Katar konteyner taşımacılığı için aşağıdaki formatta tarafımıza e-mail göndermenizi rica ederiz.

Yükleme Adresi: ?
Asıl Yükleyici (İhracatçı Firma): ?
Konteyner Tipi: 20 DC / 40 HC / 20 Reefer / 40 Reefer
Derece: ? (Reefer Konteyner İçin)
Nem Oranı: ? (Reefer Konteyner İçin)
Kalkış Limanı: Mersin Port (Mersin Limanı)
Varış Limanı: Hamad / Doha / Katar
Tonaj: ?
Mal Cinsi: ?
Konteyner Adedi: ?
Yükleme Zamanı: ?

Yukarıdaki yer alan bilgileri eksiksiz ve açıklayıcı şekilde doldurmanız takdirde hızlı şekilde fiyat alabilirsiniz.

mersin katar konteyner taşımacılık
Mersin-Katar Konteyner Taşımacılık Hizmetleri

Katar Konteyner Nakliye Fiyatları

Katar konteyner nakliye fiyatları Saygınlar Lojistik firmamız tarafınca makul seviyelerde tarafınıza sunulmaktadır. Denizyolu nakliyatın sıklıkla kullanıldığı çağımızda konteyner taşımacılığı ülkeler arasında en çok ihtiyaç duyulan nakliyat türlerindendir. Bu nedenle Katar başta olmak üzere pek çok ülkeye konteyner taşımacılık talebi doğmaktadır. Bizler de müşterilerimizden gelen talepleri kusursuz biçimde karşılamakta ve kalite standartları kapsamında konteyner taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Katar-Mersin konteyner taşımacılık ücretleri farklı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Konteyner ölçüsü, ağırlığı, liman mesafesi ve özel kriterler ücretlerimizi belirlemektedir. Fiyatlar konusunda kapsamlı bilgi edinmek için Saygınlar Nakliyat firmamıza mail atabilir veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mersin – Hamad / Katar Denizyolu Konteyner Servisimiz

Adresinizden yükleme yapabilme imkanı sunuyoruz. Konteyner ile yükünüz Kapınızdan alınarak – Mersin Liman çıkışlı – Hamad Liman teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Kaçırılmayacak bu fırsat ve hizmete bir telefon kadar yakınsınız. Saygınlar Transport güvencesiyle yüklerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

  • 14 Gün Transit Süre
  • Haftalık Servis İmkanı
  • Profesyonel Denizyolu Çalışma Ekibi
  • İşlem Takibi
  • Liman Hizmetleri

Katar Hamad Denizyolu konteyner talepleriniz için sales@sayginlarnakliyat.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 0532 131 47 73 numaralı GSM hattımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Konteyner Taşımacılığında Saygınlar Nakliyat

Saygınlar Nakliyat firması olarak tüm taşımacılık faaliyetlerimizde olduğu gibi konteyner taşımacılık hizmetlerimizde de kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. Elemanlarımızın her biri bu konuda tecrübeli olup, hızlı ve hasarsız taşımacılık için büyük bir verim ile çalışmaktadırlar. Güvenliğin hat safhada tutulduğu firmamız tarafından konteyner taşımacılık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konteyner taşımacılık talebiniz için mail adresimizden gerekli formu doldurarak firmamızdan dönüş beklemelisiniz. Konu hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.