Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

20.02.2018
Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan düzenli olarak Katar’ın Doha Limanı içerisinde yer alan Hamad Limanı’na reefer (frigo, soğutma) , kuru yük taşımacılığına uygun 20 DC, 40 DC ve 40 HC olarak Mersin’den Hamad Limanına konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Mersin Limanı’ndan Hamad Katar Limanı’na 14 Günde konteyner taşımacılığı!

Firmamızın haftalık olarak Mersin Limanı’ndan Doha’nın Hamad Limanı’na reefer, 20 dc ve 40 hc konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Denizyolu nakliye konusunda deneyimli ekibimizle ve düzenli hat servisimizle konteynerlarınız kısa sürede Katar’ın Hamad (Doha) Limanı’na ulaşır. Operasyonel süreci hızlı ve dikkatli şekilde takip eden ekibimiz profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Lütfen Mersin – Hamad (Doha) / Katar konteyner taşımacılığı için aşağıdaki formatta tarafımıza e-mail göndermenizi rica ederiz.

Yükleme Adresi: ?
Asıl Yükleyici (İhracatçı Firma): ?
Konteyner Tipi: 20 DC / 40 HC / 20 Reefer / 40 Reefer
Derece: ? (Reefer Konteyner İçin)
Nem Oranı: ? (Reefer Konteyner İçin)
Kalkış Limanı: Mersin Port (Mersin Limanı)
Varış Limanı: Hamad / Doha / Katar
Tonaj: ?
Mal Cinsi: ?
Konteyner Adedi: ?
Yükleme Zamanı: ?

Yukarıdaki yer alan bilgileri eksiksiz ve açıklayıcı şekilde doldurmanız takdirde hızlı şekilde fiyat alabilirsiniz.

Mersin – Hamad / Katar Denizyolu Konteyner Servisimiz

Adresinizden yükleme yapabilme imkanı sunuyoruz. Konteyner ile yükünüz Kapınızdan alınarak – Mersin Liman çıkışlı – Hamad Liman teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Kaçırılmayacak bu fırsat ve hizmete bir telefon kadar yakınsınız. Saygınlar Transport güvencesiyle yüklerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

  • 14 Gün Transit Süre
  • Haftalık Servis İmkanı
  • Profesyonel Denizyolu Çalışma Ekibi
  • İşlem Takibi
  • Liman Hizmetleri

Katar Hamad Denizyyolu container talepleriniz için bilgi@sayginlartransport.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz. 0532 131 47 73 numaralı GSM hattımızdan telefonla destek alabilirsiniz.