Nahçıvan Nakliye

Nahçıvan Nakliye

Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer alan Nahçıvan Özerk Cumhuriyet’tir. Türkiye’nin ihracat yüklerini gönderdiği Nahçıvan Ülkesine komple tenteli ve frigo tır taşımacılığı hizmeti sunarız. Nançıvan nakliye içerisinde sizlerin ihtiyaçlarına doğru çözümleri sunduğumuz seçeneklerle hizmet veririz. Uluslararası Nakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz C2 Belgesi, İSO 9001 Belgesi, CMR Sigortası ile hizmet sunar.

Güzergah: Türkiye Dilucu Gümrük – Nahçıvan ve Transit Olarak İran, Katar, Dubai, Kuveyt, Umman, Türkmenistan, Özbekistan gibi ülkelere taşımacılık.

Coğrafi konumu olarak Nahçıvan nakliye Türkiye, İran ve Ermenistan ülkeleri arasında yer alan, küçük bir coğrafi hacime sahip olan Nahçıvan’a Türkiye’den yapılan nakliye hizmetlerini kapsar.

Nahçıvan nakliye hizmetleri, ticaret hacmi az olmasından ötürü, ticari faaliyetleride azdır. Gıda ürünleri ağırlıklı ticareti yaptığımız Nahçıvan ülkesine çok az sayıda olan firmalar arasında Saygınlar Nakliyat firması yer almaktadır. Nahçıvan’a frigo nakliye parsiyel nakliye ve komple yük  taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Nahçıvan ülkesine yönelik yapılan nakliye faaliyetlerimiz içinde standart tenteli tırlar, frigo tır nakliyesi, konteyner nakliye gibi kuru yük nakliyeside tercih edilen ve yük sayısı az olan mallar için kullanılan tırlar tercih edilir.

Nahçıvan bölgesine hizmet veren araç filomuzda frigo, tenteli kapalı dorse, kamyon, konteyner kilitli dorse ve ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız sayesinde her çeşit yükün uygun şekide nakliye hizmeti verilmektir.

Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’ne karayolu nakliyat hizmeti veren firmalar içerisinde başta gelen Saygınlar Nakliyat firmamız tecrübe ve kapsamlı lojistik çalışmaları sayesinde varlığını aralıksız olarak sürdürmeye devam ettirmektedir.

İhracat kapsamlı her türlü paletli, kuru yükler, soğuk ürünler, donmuş gıda maddeleri, konteyner sevkiyatı, mobilya, proje nakliyeleri, ağır nakliye, inşaat malzemeleri,otomotiv ürünleri, beton ürünleri gibi pek çok mal ve ürünün Nahçıvan’a ulaştırılmasında aracılık etmekteyiz

nahçıcan frigo nakliye

Avrupa’dan – Nahçıvan Nakliye

Türkiye’den ihracattan öte Avrupa – Navçıvan ve Avrupa – Ortadoğu; Avrupa- Türki Cumhuriyetlerine ithalat ve 3. ülke taşımacılığının doğru adresiyiz.

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Polonya ‘dan Navçıvan, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Afganistan, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna Ülkelerine 3. ülke teslimatı yapmaktayız