Suudi Arabistan Parsiyel

Saygınlar taşımacılık sektörü içerisinde ki lider hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ortadoğu’ya yönelik nakliye işlerini güvenle ve hızla gerçekleştirmesiyle bilinen firma Suudi Arabistan ile Türkiye arasında haftanın belirli günleri parsiyel hizmetleri sunmaktadır. Parça mal taşımacılığında uzman kadrosu ve yetkin filosuyla ön plana çıkmakta olan Saygınlar, gümrük işlemlerinde ki bütün prosedürleri de üzerine almaktadır. Hem müşterinin hem de firmanın saygınlığı için uzman kadrolar haftanın her günü ve her saati hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Suudi Arabistan çalışan firmalar arasından riski daima en alt seviyede tutması ve işini garantiye almasıyla sıyrılmaktadır. Firma sadece taşıma hizmetleri değil aynı zamanda depolama ve paketleme hizmetleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye

Suudi Arabistan parsiyel yapan nakliyeciler arasında yer almasının yanı sıra  pek çok çevre ülkeye yönelik ekspres taşımacılık hizmetlerini de yıllardır başarıyla sürdürmektedir. CMR Sigortası ile işin her anını güvence alan firma ISO 9001 kalitesiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Sadece masa başı kadrosunda değil firma bünyesinde faaliyetlere katılan bütün kadrolarıyla uzman bir ekip çalışmaktadır. Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetlerinin yanı sıra komple taşımacılık hizmetleri de sunulmaktadır. Lojistik hizmetleri daima işten önce müşterinin bilgilendirildiği şekilde gerçekleştirilmekte ve herhangi bir mağduriyet oluşturucu duruma kesinlikle mahal verilmemektedir. Saygınlar, daima uzun soluklu müşteri birliktelikleri ve memnuniyeti amaçlayarak çalışmaktadır.

Suudi Arabistan Parsiyel Nakliyecileri

Yenilenmiş ve modern filo ile zamanda ve güvenli teslimat garanti altına alınmaktadır. Müşterinin, işin her anında bilgi sahibi olması sağlanmakta ve iletişim eksikliği kesinlikle yaşanmamaktadır. Suudi Arabistan parsiyel nakliyecileri arasında en çok tercih edilen firma konumda olmanın haklı gururu yaşanmaktadır. İstanbul’dan kaldırılan ürünler Suudi Arabistan’ın istenilen bölgesine taşınmaktadır. Bu süre içerisinde geçen her an yoğun bir tempoda takip edilmekte ve verilen sözlerin tutulması için bütün fedakarlıklar sergilenmektedir. Saygınlar Transport ile karayolu, havayolu veya denizyolu ile parsiyel taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilmek mümkündür. Herhangi bir anlaşmazlık veya pürüz durumunda daima müşteri lehine çözümler üretilmekte ve herhangi bir mağduriyete mahal verilmemektedir. Sürecin her anı takip edilebilmektedir ve süreç uzman personel tarafından yönetilmektedir.

Suudi Arabistan Parsiyel Şehirleri

Riyad, Mekke, Medine, Cidde, Dammam, Jubail, Jizan ve tüm şehirlerine kargo taşımacılık hizmetlerimizde vardır. Tek beyan ile çıkan parsiyel araçlarımız gümrükleme işlemlerinden sonra yükleri adreslere dağıtmaktadır.