Afganistan Nakliye

Afganistan Nakliye

Afganistan nakliye çalışan firmalar içeresinde profesyonel hizmete önem veren eğitimli personel ve şoförleriyle güvenilir Afganistan tır taşımacılığı sunuyoruz.

Saygınlar Nakliyat olarak müşteri odaklı hizmet politikamızla ve İSO 9001 Kalite Güvencesiyle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, İzmir, Gebze, Mersin, Liman Kentleri gibi merkezi noktalardan Afganistan’ın Mezar-ı Şerif, Herat Sınır Kapısına ve Akina Kapıya hizmetler sunuyoruz.

Afganistan Frigo Nakliye

Afganistan’a frigo tır nakliye hizmetimizde yaş sebze ve meyve taşımacılığından süt ürünlerine ve et ürünlerine kadar geniş yelpazede ürün taşımacılığı hizmeti sunarız. Isı kontrollü araçlarımız ve işini bilen şoförlerimizle yükleriniz güvence altındadır. 

Afganistan Parsiyel Nakliye

Türkiye ve Afganistan’da birçok firma birbirleriyle ticaret anlaşmaları yapmaktadır, oluşan yoğun talepten ötürü Afganistan’a nakliye hizmeti yapan birçok firma bulunmaktadır.

Afganistan için nakliye hizmetine ihtiyaç duyan birçok firmanın tercihi ise parsiyel nakliye yöntemidir. Türkiye ve Afganistan arasında uzun yıllardır nakliye işi yapmakta olan Saygınlar Nakliyat, parsiyel nakliye alanında da en profesyonel hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Firma olarak Afganistan parsiyel nakliye hizmetinde firmamızın farkını ve kalitesini ortaya koyacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Afganistan’a ulaşması gereken yükleri için parsiyel nakliyeyi düşünenlerin birçok tercih sebebi bulunmaktadır.

Öncelikle bu yöntem en hesaplı taşımacılık yöntemlerinden birisidir, yüklerinin en hesaplı fiyatlar ile gereken adrese ulaşmasını isteyen birçok firma tarafından bu sebeple tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra parsiyel nakliye ile yollanan yükler oldukça kısa bir süre içerisinde adreslerine teslim edilmektedir, bu sayede işlerini en pratik şekilde halletmek isteyenlerin tercihleri arasında da yer almaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak tüm bu imkanları en iyi şekilde sunarak yüklerinizi eksiksiz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Afganistan’a yaptığımız parsiyel nakliye hizmeti konusunda en geniş kapsamlı hizmeti sunarak birçok şirketle anlaşmalı bir şekilde işlerimizi sürdürüyoruz.

Kırgızistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinmek İçin Tıklayın

Afganistan nakliye firmaları

Parsiyel Nakliye Alanında En Güvenilir Firma

Afganistan parsiyel nakliye hizmeti konusunda Saygınlar Nakliyat olarak en güvenilir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Afganistan nakliye hizmetine ihtiyaç duyup bizi tercih eden müşterilerimiz için;

  • Teslim alınan yüklerin en kısa sürede gerekli adreslere teslim edilmesi,
  • Parsiyel nakliye hizmeti ile en hesaplı fiyatlar,
  • Yüklerinizin hasarsız ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması,
  • Son teknoloji sistemler ile en kaliteli nakliyat hizmeti,
  • Tecrübeli bir çalışan kadrosu tarafından sunulan profesyonel çalışmalar başta olmak üzere daha birçok avantaj bulunmaktadır.

Afganistan’a yapılacak nakliye işleriniz için firmamızı tercih ettiğiniz takdirde tüm bunlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Firmamız sağlamış olduğu bu imkanlar sayesinde sektördeki lider markalardan biri olarak nakliye işlerini yapmaya devam etmektedir. Saygınlar Nakliyat güvencesi ile sunduğumuz tüm nakliye hizmetlerinde işimizi dünya standartlarında bir kalite ile yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya önem gösteriyoruz.

Pakistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Türkiye Afganistan Nakliye Fiyatları

Birçok ülkeye yapılan nakliye işlerinde olduğu gibi Afganistan ve Türkiye arasında gerçekleşen nakliye hizmeti için de fiyatlar belirlenirken çeşitli etmenler göz önüne alınmaktadır.

Alınan yük ve bu yükün miktarı, ulaştırılması gereken şehir veya ülkenin uzaklığı, taşıma hizmetinde kullanılacak araç gibi temel etmenlerin hesaplanması sonucunda bir fiyat biçilmektedir.

Nakliye işleri için daha hesaplı bir yöntem arayan firmalar çoğunlukla parsiyel nakliye hizmetini tercih etmektedirler.

Parsiyel taşımacılık ile yüklerinizi en cüzi ücretler ile dilediğiniz adrese ulaştırmanız mümkündür.

Saygınlar Nakliyat olarak hizmet sunduğumuz onlarca ülke için piyasa içerisindeki en uygun fiyatları belirlemekteyiz.

Afganistan için de türlü nakliye işlerinizi en hesaplı fiyatlarla yapmaktayız. Türkiye Afganistan nakliye fiyatları konusunda sağladığımız kolaylık ile firmaların ilk tercihleri arasında bulunmaktayız.

Birçok ülke için yaptığımız parsiyel taşımacılık hizmetimizi Afganistan için de sürdürmeye devam ediyoruz. Afganistan’a ulaşması gereken yükleriniz için parsiyel nakliye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Bu sayede nakliye işleriniz hem daha hesaplı hem de hızlı ve güvenli bir yolla yaptırabilirsiniz.

Afganistan Karayolu Tır Nakliyesi

Proje taşımacılığında karayolu sevkiyatlarımızla Afganistan karayolu tır nakliyesi yapıyoruz. Araçlarımız İran üzeri ve Gürcistan üzeri gitmektedir.

İran güzergahından giden TIR ‘larımız Mezar-ı Şerif için Türkiye > İran > Türkmenistan > Mezarı Şerif / Afganistan hattını kullanır.

Gürcistan üzeri gidecek araçlarımız ise  Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Bakü Limanı > Türkmenbaşı Limanı / Türkmenistan >Özbekistan Hattı her zaman kullanılmamak üzeri direk Türkmen üzeri veya Özbek üzeri teslimatlar yapılır. 

Azerbaycan üzeri giden araçlar genelde 3. Ülke ve Yanıcı masrafı tonaj cezaları ödeyebilmektedir. Yüklediğiniz yükün yurtdışından gelip;

Türkiye üzeri gitmesi Azerbaycan’da 3. ülke ödemesine sebebiyet vermektedir. Yanıcı yük var ise ve 21,5 tonu aşan yüklemelerde aynı şekilde Azerbaycan’da ek ödeme TIR’lar yapmaktadır. 

Ekibimiz Afganistan hattını profesyonel şekilde bilen ve gerekli bilgi donanıma sahip elemanlardan oluşmaktadır.

Afganistan Nakliye Firmaları

Türkiye ve Afganistan arasında uzun yıllardır olumlu bir şekilde devam eden ticari ilişkiler sonucunda birçok firma Afganistan için çeşitli nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Afganistan nakliye firmaları arasında bulunan Saygınlar Nakliyat, sunmuş olduğu güvenilir ve kaliteli hizmet ile ön plana çıkmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır birçok ülkede yaptığı nakliyat işlerini Afganistan ve Türkiye arasında da en iyi şekilde yapmaktadır.

Afganistan için başta parsiyel nakliye ve frigo nakliye olmak üzere çeşitli taşımacılık hizmetleri yaparak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Yüklerinizi en güvenilir ve en hızlı şekilde Afganistan’a ulaştırarak verilen adrese teslim ediyoruz. Türkiye ve Afganistan arasında nakliyat için kaliteli iş çıkaracak bir firma arayan herkesi Saygınlar Nakliyat’a bekliyoruz.

Afganistan Kuru yük Taşımacılığı

Türkiye Afganistan tır taşımacılığı yapan firmalar arasında kuru yük taşımacılığı tenteli dorselerimizle kapınızdan yükleri alıp Mezar-ı Şerif, Herat Kapısına teslim ediyoruz.

Taşımadığımız yükler arasında çocuk bezi, makine taşımacılığı, tekstil ürünleri, iş makineleri, yardım yük taşımacılığı yapıyoruz. C2 Belgemiz ve özmal araçlarımızla yüklerinizi Saygınlar Güvencesiyle teslim ediyoruz