Afganistan Nakliye

31.12.2018
Afganistan Nakliye

Afganistan nakliye çalışan firmalar içeresinde profesyonel hizmete önem veren eğitimli personel ve şoförleriyle güvenilir Afganistan tır taşımacılığı sunuyoruz. Saygınlar Nakliyat olarak müşteri odaklı hizmet politikamızla ve İSO 9001 Kalite Güvencesiyle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, İzmir, Gebze, Mersin, Liman Kentleri gibi merkezi noktalardan Afganistan’ın Mezar-ı Şerif, Herat Sınır Kapısına ve Akina Kapıya hizmetler sunuyoruz.

Afganistan Nakliye

Afganistan Kuru Yük Taşımacılığı

Türkiye Afganistan tır taşımacılığı yapan firmalar arasında kuru yük taşımacılığı tenteli dorselerimizle kapınızdan yükleri alıp Mezar-ı Şerif, Herat Kapısına teslim ediyoruz. Taşımadığımız yükler arasında çocuk bezi, makine taşımacılığı, tekstil ürünleri, iş makineleri, yardım yük taşımacılığı yapıyoruz. C2 Belgemiz ve özmal araçlarımızla yüklerinizi Saygınlar Güvencesiyle teslim ediyoruz.

Afganistan Frigo Nakliye

Afganistan Frigo Nakliye

Afganistan’a frigo tır nakliye hizmetimizde yaş sebze ve meyve taşımacılığından süt ürünlerine ve et ürünlerine kadar geniş yelpazede ürün taşımacılığı hizmeti sunarız. Isı kontrollü araçlarımız ve işini bilen şoförlerimizle yükleriniz güvence altındadır. 

Afganistan Karayolu Tır Nakliyesi

Proje taşımacılığında karayolu sevkiyatlarımızla Afganistan karayolu tır nakliyesi yapıyoruz. Araçlarımız İran üzeri ve Gürcistan üzeri gitmektedir. İran güzergahından giden TIR ‘larımız Mezar-ı Şerif için Türkiye > İran > Türkmenistan > Mezarı Şerif / Afganistan hattını kullanır. Gürcistan üzeri gidecek araçlarımız ise  Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Bakü Limanı > Türkmenbaşı Limanı / Türkmenistan >Özbekistan Hattı her zaman kullanılmamak üzeri direk Türkmen üzeri veya Özbek üzeri teslimatlar yapılır. 

Azerbaycan üzeri giden araçlar genelde 3. Ülke ve Yanıcı masrafı tonaj cezaları ödeyebilmektedir. Yüklediğiniz yükün yurtdışından gelip; Türkiye üzeri gitmesi Azerbaycan’da 3. ülke ödemesine sebebiyet vermektedir. Yanıcı yük var ise ve 21,5 tonu aşan yüklemelerde aynı şekilde Azerbaycan’da ek ödeme TIR’lar yapmaktadır. 

Ekibimiz Afganistan hattını profesyonel şekilde bilen ve gerekli bilgi donanıma sahip elemanlardan oluşmaktadır.