Belarus Nakliye

Belarus Nakliye

Belarus nakliye alanında 25 yıllık deneyimi geride bırakan Saygınlar Transport ile güvenilir yük taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. 

Dünya çapında ulaşım ağlarının artması, araçların gelişmeleri, iletişimin kolaylaşması gibi etkenler lojistik alanında da pek çok yeniliğin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yıllardır lojistik sektörünün öncülerinden birisi olmaya, bir taraftan hizmet verdiğimiz ülkelere daha iyi standartlarda taşımacılık yapmaya diğer taratan daha fazla noktaya ulaşmaya çalışıyoruz.

Ülkemizden dünyaya açılmak isteyen şirketlerimizin yardımcısı oluyor, kaliteli, güvenilir ve hızlı taşımacılık yapıyoruz. Onlarca ülke gibi Belarus ile Türkiye arasında da çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Belarus ya da Beyaz Rusya Doğu Avrupa’da yer alan bir ülkedir ve 1991 yılında Sovyetler Birliğinin dağılmasıyla birlikte bağımsız olmuştur.

Fakat ilk günden itibaren Sovyetler Birliğinden ayrılan ülkeler arasında Rusya ile en sıkı ilişkiler içinde olan ülke olmuş, Rus hükümetinin en yakın müttefikleri arasında yer almıştır.

Sosyal, politik, ekonomik alanlarda Rusya etkisi görülmektedir.

Firmamız karayolu taşımacılık alanında Türkiye’den Belarus’a yük taşımacılığı yapmakta, ithalat, ihracat yapan ortaklarının işlerini kolaylaştırmaktadır.

Belarus nakliye hizmetlerimiz çok geniş bir çerçevede, tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir.

Güvenli ve Hızlı Belarus Nakliye Çözümleri

Belarus ekonomisi kamu ağırlıklıdır. Özelleştirme faaliyetleri çok cüzi seviyededir ve sosyal devlet anlayışı hakimdir.

Fakat son dönemde ihracata dayalı bir ekonomi modelin geçiş girişimleri olmakta, ihraç pazarlarının çeşitlendirilmesine çalışılmaktadır. Türkiye de bu durumda istifade ederek Belarus il arasındaki ticari faaliyetleri arttırmaktadır.

Belarus nakliyat alanında her zaman ülkemizin yüz aklarından birisi olma gayretindeyiz. Bunun için hepsi genç, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern donanımlara sahip filomuzla çalışıyoruz.

Gerek operasyon departmanlarımızda gerekse şoförlerimiz olarak tamamı deneyimli, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü, çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede Belarus’a varacak yüklerinizi en güvenli biçimde, söz verilen zamanda ulaştırıyoruz.

Belarus’a gidecek araçlarımız için her zaman en güvenli ve en hızlı güzergahları tercih ediyoruz ve bu noktada karayoluyla gittiğimizde şu güzergahı kullanıyoruz:

  • Kapıkule/Hamzabeyli – Bulgaristan – Romanya – Ukrayna – Belarus.

Belarus’un hemen her yerine hizmet veriyor, müşterilerimiz her nereye teslimat istiyorlarsa kusursuzca tamamlıyoruz.

Minsk,Baranavicy, Bjaroza, Hrodna, Dobrus, Homel, Kalinkavicy, Svetlahorsk, Asipovicy, Horki, Mahiléu, Salihorsk, Braslau, Haradok, Hlybokae, Navapolack başta olmak üzere ülkenin hemen her yerine hizmet verebiliyoruz.

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

belarus frigo nakliye

Belarus Frigo Nakliye

Türkiye ile Belarus arasında çok farklı alanlarda ticari ilişkiler vardır. Buna bağlı olarak da çeşitli ürünlerin taşınması gerekmekte, her ürün grubuna özel taşıma yöntemleri geliştirilmektedir.

Firmamızın en çok tercih edilen uygulamalarından birisi Belarus frigo nakliyat olmaktadır.

Belarus frigo nakliye ile soğuk zincir ürünlerinin taşıması sağlanmakta, her ürün kendi ısı sınıfında soğutuculu araçlarla taşınmaktadır.

Araçlarımızın ısıları yüklemeden son teslimata kadar aynı kalmakta, bu sayede yüklerimiz için bir zarar görmeden, tazeliklerini kaybetmeden varış noktasına ulaşabilmektedir.

Karayolu nakliyat alanında çözümler üreten firmamız frigo dorseleriyle taşıma yapmaktadır. Dorselerimiz en modern soğutma sistemlerine sahiptir.

Isı ayarları -18 derece ila +20 derece arasında rahatlıkla ayarlanabilmekte, taşınacak ürüne göre uluslararası standartlardaki ısı ayarı yapılmaktadır.

Bu sayede ürünlerin tazelikleri bozulmadan, raf ömürleri kısalmadan, kimyasal yapıları zarar görmeden son alıcıya ulaştırılmaktadır.

Belarus frigo nakliye araçlarımız yükleriniz her neredeyse oraya gelebilmekte, bulunduğunuz yerden yükleme yapabilmekte ve son alıcıya doğru hareket etmektedir.

Şoförlerimiz yüklerin dizilmesinden hava sirkülasyonunun ayarlanmasına kadar her aşamayı takip etmekte, dört mevsim başarıyla taşımacılık yapmaktadır.

Belarus Frigo Nakliye Isı Değerleri

Belarus yarıya yakını ormanlarla kaplı bir ülkedir. Geniş düzlükler bulunmaktadır. Fakat iklim olarak kışları son derce sert ve uzun geçmekte, yazları ise serin geçmektedir.

Yılın büyük kısmında serin ve nemli bir iklime sahip olan ülkenin yağış oranı oldukça yüksektir. Dolayısıyla Türkiye Belarus’a nazaran daha ılıman bir iklime sahip olup tarıma, hayvancılığa daha müsaittir.

Bunun neticesinde de Türkiye’den Belarus’a frigo nakliye yöntemiyle taşınacak pek çok yük olmaktadır.

Firmamız Belarus frigo nakliyat alanında yaş sebze, yaş meyve, kuruyemiş, dondurulmuş gıdalar, et ürünleri, süt ürünleri, kimyasal maddeler, süs bitkileri ve daha onlarca farklı kategoride ürün taşımaktadır.

Taşıdığımız ürünlerin her birisi yönetmeliklere göre belli ısı değerlerinde taşınmalıdır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralamak mümkündür:

  • Domates, kavun, karpuz, mut: 7 – 10 derece,
  • Fasulye, bamya, yeşil biber, taze kabak: 4,5 – 7,5 derece,
  • Kabak, salatalık, kestane, patlıcan: 4,5 – 7 derece,
  • Kayısı, armut, elma, çilek, nar, şeftali, üzüm, incir 1 – 3 derece,
  • Lahana, kereviz, turp, taze soğan: 0 – 1 derece,
  • Limon, portakal: 7 – 10 derece,
  • Dondurulmuş et, sebze, meyve, kanatlı et ürünleri: Maksimum – 18.

Saygınlar Nakliyat firmamız karayolu nakliyat çözümleriyle bütün bu ayarlamaları yapmakta, tam donanımlı araçlarımızla sorunsuzca üstesinden gelmektedir.

Romanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

belarus parsiyel taşımacılık

Belarus Parsiyel Taşımacılık

Türkiye ile Belarus arasında karayolu nakliyat hizmeti verirken çözümlerimizi sadece frigo nakliyeyle sınırlı tutmuyoruz. Bunun dışında Belarus parsiyel nakliye ile de aktif görev yapıyoruz.

Kelime itibariyle parça, parçalı anlamlarına gelen parsiyel, lojistik alanında birden fazla kişi ya da kurumun yüklerinin tek araçla taşınması manasında kullanılmaktadır.

Ülkemizle Belarus arasındaki ticari ilişkilerin çok farklı kalemlerde olması parsiyel nakliyeye ihtiyacın da çok yoğun olmasına neden olmaktadır.

Firmamız uzman kadrosuyla bir aracı tam doldurmayacak kadar yükü olan müşterilerimize büyük kolaylık sağlamakta, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun yüklerinizi alıp Belarus’taki teslimat noktasına ulaştırabilmektedir.

Belarus parsiyel nakliye çözümlerimizde müşterilerimizin ürünlerinin hiçbir şekilde birbirleriyle temas etmemesini sağlıyoruz.

Böylece yükler arasında koku, renk, tat, nem, organizma ya da sıvı geçişine mahal vermiyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarından yüklerinizi depolarımıza topluyor, burada navlun hesaplarını yapıyor, haftanın belli günlerinde araçlarımıza yükleyerek çıkış yapıyoruz.

Periyodik çıkışlarımız sayesinde yükleriniz en kısa sürede varış noktasına ulaşabiliyor.

Belarus Parsiyel Nakliye Güzergahları

Belarus parsiyel nakliye çözümlerimizde her zaman en hızlı güzergahı tercih etmeye çalışıyor, müşterilerimizin taleplerine saygı duyuyoruz.

Bu noktada yol durumuna, talebe ve yüke göre Türkiye – Belarus arasında iki farklı güzergâh kullanabiliyoruz. Bunlardan ilki tamamen karayolu ile Bulgaristan üzerinden Belarus’a ulaşmakken ikincisi Ro-Ro çalışmalarıyla Ukrayna üzerinden denizyolu, karayolu entegre biçimde Belarus’a ulaşmaktır.

Sürücülerimiz ve planlama görevlilerimiz her iki güzergahın da bütün detaylarına hakimdir. Bu sayede varış sürelerini en aza indirmeyi başarıyoruz.

Genel itibariyle de 4 – 5 gün içerisinde parsiyel yüklerinizin Belarus’taki son alıcıya ulaştırılmasını sağlıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Konya, Kayseri, Gaziantep, Hatay ve hemen diğer bütün şehirlerimizden yük alımı yapıp Belarus’ta istenen noktaya teslimat sağlıyoruz.

Belarus Nakliye Fiyatları

Belarus ile Türkiye arasında ticari faaliyetleri olan ve yük göndermek isteyen bütün herkesin öncelikli merak ettiklerinden birisi Belarus nakliye fiyatları olmaktadır.

Nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmekte, bu nedenle de operasyon detaylarına göre ilgili departmanımız fiyat teklifi hazırlamaktadır.

Belarus nakliye fiyatlarının tespitinde yüklerin teslim alındığı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe önemlidir. Yine nakliye türü ve yüklerinizin cinsi hesaplamada dikkate alınır.

Tercih edilecek güzergâh, yükün aciliyeti gibi hususlar da etkilidir. Firmamız her zaman en kaliteli, hızlı ve güvenli Belarus nakliye çözümlerini en uygun fiyatlarla birleştirmektedir.

Belarus Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Belarus Nakliye Fiyatları nakliyesi yapılacak mal ve ürünlerin tonajı, hacmi ve nakliye türü göz önünde bulundurularak gerçekleşir.

Belarus Frigo Nakliye Nasıl yapılır?

Her türlü Yiyecek, İçecek, Bitki, Hayvansal gıda, sebze gibi bozulabilir ürünlerin 18 °C ile -26 °C’e soğutma ve ısı özelliğine sahip araçlarla nakliyesi gerçekleştirilerek yapılır.

Belarus Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Belarus nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ya da whatsapp iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Belarus nakliye fiyatları

Nakliye fiyatları, yüklerin ağırlığına, ölçülerine ya da varış yerine göre değişmektedir.