Hollanda Nakliye

Hollanda Nakliye

Avrupa Ülkelerine taşımacılık ihtiyaçlarınız arasında yer alan Hollanda Nakliye firmaları arıyorsanız Saygınlar Transport sizler için yıllardır Uluslararası nakliyat sektöründe özmal tırları ile adres teslimalatı yapan kurumsal lojistik firmasıdır.

Hollanda Ülkesine ihracat yapan firmalar için sunduğumuz hizmetler: Parsiyel, komple, ağır nakliye ve frigo taşımacılık çözümleridir.

Türkiye’nin İstanbul şehri başta olmak üzere Akdeniz Bölgesinden (Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye, Antalya, Burdur) Ege Bölgesinden (İzmir, Aydın, Denizli…), Marmara Bölgesi (Kocaeli, Gebze, İzmit, Bursa) Hollanda’nın Amsterdam, Genk, Rotterdam, Ultrech, Breda İllerine full tır çalışmaktayız.

Almanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız

Hollanda Nakliye Firmaları

% 100 Türk Sermayeli olarak kurulan Saygınlar Transport; Hollanda nakliyat firmaları içerisinde en iyi taşımacılık hizmetini ve sizlere kaliteyi sunan firmadır.

Profesyonel hizmet üzerine kurulan müşteri odaklı çalışmalarımızla yüklerinizi kapı teslimi yapmaktayız.

Hollanda Komple TIR Nakliye ihtiyaçlarınıza özmal ve kiralık araçları ile yükünüzü taşır. Özmal araçlarının tümü CMR Sigortası güvencesindedir.

Araç başı taşınan yüklerin CMR Sigorta bedeli kadar nakliyeci kusurundan kaynaklanan kaza, zarar, ziya durumunda ürünlerinizin bedeli kadar para tahsil edebilirsiniz.

Firmamız Hollanda nakliyat firmaları içerisinde C2 Belgeli, İSO 9001, Marka Tescili, TOBB Üyeliği gibi Uluslararası geçerlilik ve yeterlilik belgelerine sahiptir.

Hollanda Ortadoğu-Asya Ülkelerine Taşıma Bölgelerimiz

Hollanda – Katar

Hollanda – İran

Hollanda – Irak

Hollanda – Gürcistan

Hollanda – Azerbaycan

Hollanda – Türkmenistan

Hollanda – Özbekistan

Hollanda – Ürdün

Hollanda – Lübnan
Slovakya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hollanda parsiyel nakliye

Hollanda Frigo Nakliye

Frigo taşımacılık, soğuk gıdaların taşınmasına verilen diğer adıyla “soğuk zincir taşımacılığı”dır. Bu alanda hizmet veren firmamız Saygınlar nakliyat, -26 derece soğukluğu muhafaza eden özel araçlarımızla hizmet sağlamaktadır.

Hollanda frigo taşımacılık hizmetleri firmamız müşterilerine en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatları sağlamaya devam etmekte olup Hollanda güzergâhına varışlı olarak frigo taşımacılık hizmetinde tüm ürünlerin ısı değerleri ve korunmaları eksiksiz ihtiyaç duyulduğu derecede yapılmaktadır.

Saygınlar nakliyat Hollanda nakliyat fiyatları içinde frigo soğutuculu, ısı sensorlu servis veren güvenli firmaların başındaır. Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır Hollanda’da yer alan şehirlere soğuk zincir ve frigorifik taşıma hizmeti vermekteyiz.

Hollanda nakliyat firmaları üzerine araştırma yaptığınızda frigo servis veren ender firmalardan biriyiz. Saygınlar Transport olarak yıllardır Avrupa, Ortadoğu ve Asya Ülkelerine soğuk zincir (frigorifik) taşıma yapmaktayız.

Yılların getirmiş olduğu bu deneyim tamamen ürünlerin zamanında ve sağlam yetiştirilmesi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile yapılmaktadır. 13,60 Reefer TIR Dorsesi ile yüklerinizin Türkiye – Hollanda arası taşıtmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Hollanda Nerededir?

Hollanda, Avrupa’da doğuda Almanya’ya, güneyde Belçika’ya ve kuzeybatıda Kuzey Denizi’ne komşu olan on iki vilayetten ve Karayipler’de Bonaire, Sint Eustatius ve Saba adaları olmak üzere üç özel belediyeden oluşur. Hollanda meşruti monarşi ile yönetilen bir Avrupa ülkesidir. Vikipedi

Hollanda Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliye tarafından gerçekleşen parsiyel nakliye hizmetimiz titizlikle hizmet sunulmaktadır.

Firmamız Hollanda parsiyel nakliyatta öncelikli mal ve ürünlere aracın bölünmesi işlemini sağlar. Akabinde iş ortaklarının yükünü zamanında ve güvenli teslimini sağlar.

Ürünleri planlanan süreyle varış noktasına teslim edilmesine titizlikle önem verir. Saygınlar Nakliyat parsiyel nakliye alanında güzergâhlar doğrultusunda tüm işlemleri sağlayarak ürünleri teslim edileceği adrese ulaştırmaktadır.

Hollanda parsiyel nakliyat teslimat süreleri ise şu şekilde gerçekleşir.

Haftanın 2 günü araçlarımız  Hollanda parsiyel hizmet kapsamında çıkış yapmaktadır. Taleplere ve ya yük durumuna göre araç çıkışı 3  güne de çıkabilmektedir

Gümrükleme işlemleri ve diğer resmi işlemlerden sonra tahmini varış süresi 5 gündür.

Hollanda parsiyel nakliyat dağıtım yaptığımız bölgeleri şöyledir;

Rotterdam,

Amsterdam,

Utrecht,

Lahey,

Breda,

Eindhoven,

Tilburg,

Groningen,

Almere, 

İstanbul ve Gaziantep İlimizden düzenli olarak Türkiye – Hollanda ve aynı zamanda Hollanda – Türkiye arası parsiyel taşımacılık yapan firmalar içerisinde C2 Belgeli, İSO 9001 ve gerekli tüm belgelere sahip olan Uluslararası Nakliyat firmasıyız. Hollanda Parsiyel ihtiyaçlarınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Nakliye hakkında sıkça sorulan sorular

Hollanda nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Hollanda nakliye fiyatları, ürün ya da malın tonajı, hacmi, cinsi göz önünde bulundurularak belirlenir.

Hollanda Nakliye firmaları hangileridir?

Hollanda Nakliye firmaları başında Saygınlar Nakliyat gelmektedir.