Hollanda Nakliye

21.08.2020
Hollanda Nakliye

Avrupa Ülkelerine taşımacılık ihtiyaçlarınız arasında yer alan Hollanda Nakliye firmaları arıyorsanız Saygınlar Transport sizler için yıllardır Uluslararası nakliyat sektöründe özmal tırları ile adres teslimalatı yapan kurumsal lojistik firmasıdır. Hollanda Ülkesine ihracat yapan firmalar için sunduğumuz hizmetler: Parsiyel, komple, ağır nakliye ve frigo taşımacılık çözümleridir. Türkiye’nin İstanbul şehri başta olmak üzere Akdeniz Bölgesinden (Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye, Antalya, Burdur) Ege Bölgesinden (İzmir, Aydın, Denizli…), Marmara Bölgesi (Kocaeli, Gebze, İzmit, Bursa) Hollanda’nın Amsterdam, Genk, Rotterdam, Ultrech, Breda İllerine full tır çalışmaktayız.

Hollanda Nakliyat Firması

% 100 Türk Sermayeli olarak kurulan Saygınlar Transport; Hollanda nakliyat firmaları içerisinde en iyi taşımacılık hizmetini ve sizlere kaliteyi sunan firmadır. Profesyonel hizmet üzerine kurulan müşteri odaklı çalışmalarımızla yüklerinizi kapı teslimi yapmaktayız. Hollanda Komple TIR Nakliye ihtiyaçlarınıza özmal ve kiralık araçları ile yükünüzü taşır. Özmal araçlarının tümü CMR Sigortası güvencesindedir. Araç başı taşınan yüklerin CMR Sigorta bedeli kadar nakliyeci kusurundan kaynaklanan kaza, zarar, ziya durumunda ürünlerinizin bedeli kadar para tahsil edebilirsiniz. Firmamız Hollanda nakliye firmaları içerisinde C2 Belgeli, İSO 9001, Marka Tescili, TOBB Üyeliği gibi Uluslararası geçerlilik ve yeterlilik belgelerine sahiptir.

Hollanda Nakliye Frigo Servisi

Hollanda nakliye firmaları üzerine araştırma yaptığınızda frigo servis veren ender firmalardan biriyiz. Saygınlar Transport olarak yıllardır Avrupa, Ortadoğu ve Asya Ülkelerine soğuk zincir (frigorifik) taşıma yapmaktayız. Yılların getirmiş olduğu bu deneyim tamamen ürünlerin zamanında ve sağlam yetiştirilmesi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile yapılmaktadır. 13,60 Reefer TIR Dorsesi ile yüklerinizin Türkiye – Hollanda arası taşıtmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Hollanda Parsiyel Servis

İstanbul ve Gaziantep İlimizden düzenli olarak Türkiye – Hollanda ve aynı zamanda Hollanda – Türkiye arası parsiyel taşımacılık yapan firmalar içerisinde C2 Belgeli, İSO 9001 ve gerekli tüm belgelere sahip olan Uluslararası Nakliyat firmasıyız. Hollanda Parsiyel ihtiyaçlarınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda’dan Ortadoğu ve Asya Ülkelerine Taşıma Bölgelerimiz

Hollanda – Katar
Hollanda – İran
Hollanda – Irak
Hollanda – Gürcistan
Hollanda – Azerbaycan
Hollanda – Türkmenistan
Hollanda – Özbekistan
Hollanda – Ürdün
Hollanda – Lübnan