Hollanda Nakliye

Hollanda Nakliye

Avrupa Ülkelerine taşımacılık ihtiyaçlarınız arasında yer alan Hollanda Nakliye firmaları arıyorsanız Saygınlar Transport sizler için yıllardır Uluslararası nakliyat sektöründe özmal tırları ile adres teslimalatı yapan kurumsal lojistik firmasıdır. Hollanda Ülkesine ihracat yapan firmalar için sunduğumuz hizmetler: Parsiyel, komple, ağır nakliye ve frigo taşımacılık çözümleridir. Türkiye’nin İstanbul şehri başta olmak üzere Akdeniz Bölgesinden (Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye, Antalya, Burdur) Ege Bölgesinden (İzmir, Aydın, Denizli…), Marmara Bölgesi (Kocaeli, Gebze, İzmit, Bursa) Hollanda’nın Amsterdam, Genk, Rotterdam, Ultrech, Breda İllerine full tır çalışmaktayız.

Hollanda Nakliye Firması

% 100 Türk Sermayeli olarak kurulan Saygınlar Transport; Hollanda nakliyat firmaları içerisinde en iyi taşımacılık hizmetini ve sizlere kaliteyi sunan firmadır. Profesyonel hizmet üzerine kurulan müşteri odaklı çalışmalarımızla yüklerinizi kapı teslimi yapmaktayız. Hollanda Komple TIR Nakliye ihtiyaçlarınıza özmal ve kiralık araçları ile yükünüzü taşır. Özmal araçlarının tümü CMR Sigortası güvencesindedir. Araç başı taşınan yüklerin CMR Sigorta bedeli kadar nakliyeci kusurundan kaynaklanan kaza, zarar, ziya durumunda ürünlerinizin bedeli kadar para tahsil edebilirsiniz. Firmamız Hollanda nakliye firmaları içerisinde C2 Belgeli, İSO 9001, Marka Tescili, TOBB Üyeliği gibi Uluslararası geçerlilik ve yeterlilik belgelerine sahiptir.

hollanda parsiyel nakliye

Hollanda Frigo Nakliye

Frigo taşımacılık, soğuk gıdaların taşınmasına verilen diğer adıyla “soğuk zincir taşımacılığı”dır. Bu alanda hizmet veren firmamız Saygınlar nakliyat, -26 derece soğukluğu muhafaza eden özel araçlarımızla hizmet sağlamaktadır.

Hollanda frigo taşımacılık hizmetleri firmamız müşterilerine en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatları sağlamaya devam etmekte olup Hollanda güzergâhına varışlı olarak frigo taşımacılık hizmetinde tüm ürünlerin ısı değerleri ve korunmaları eksiksiz ihtiyaç duyulduğu derecede yapılmaktadır. Saygınlar nakliye Hollanda nakliye fiyatları içinde frigo soğutuculu, ısı sensorlu servis veren güvenli firmaların başındaır. Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır Hollanda’da yer alan şehirlere soğuk zincir ve frigorifik taşıma hizmeti vermekteyiz.

Hollanda nakliye firmaları üzerine araştırma yaptığınızda frigo servis veren ender firmalardan biriyiz. Saygınlar Transport olarak yıllardır Avrupa, Ortadoğu ve Asya Ülkelerine soğuk zincir (frigorifik) taşıma yapmaktayız. Yılların getirmiş olduğu bu deneyim tamamen ürünlerin zamanında ve sağlam yetiştirilmesi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile yapılmaktadır. 13,60 Reefer TIR Dorsesi ile yüklerinizin Türkiye – Hollanda arası taşıtmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Hollanda Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliye tarafından gerçekleşen parsiyel nakliye hizmetimiz titizlikle hizmet sunulmaktadır. Firmamız Hollanda parsiyel nakliyatta öncelikli mal ve ürünlere aracın bölünmesi işlemini sağlar. Akabinde iş ortaklarının yükünü zamanında ve güvenli teslimini sağlar.

Ürünleri planlanan süreyle varış noktasına teslim edilmesine titizlikle önem verir. Saygınlar Nakliyat parsiyel nakliye alanında güzergâhlar doğrultusunda tüm işlemleri sağlayarak ürünleri teslim edileceği adrese ulaştırmaktadır.

Hollanda parsiyel nakliyatteslimat süreleri ie şu şekilde gerçekleşir.

Haftanın 2 günü araçlarımız  Hollanda parsiyel hizmet kapsamında çıkış yapmaktadır. Taleplere ve ya yük durumuna göre araç çıkışı 3  güne de çıkabilmektedir

Gümrükleme işlemleri ve diğer resmi işlemlerden sonra tahmini varış süresi 5 gündür.

Hollanda nakliye parsiyel dağıtım yaptığımız hollanda bölgeleri şöyledir;

Rotterdam,

 Amsterdam,

Utrecht,

Lahey,

Breda,

Eindhoven,

Tilburg,

Groningen,

Almere, 

İstanbul ve Gaziantep İlimizden düzenli olarak Türkiye – Hollanda ve aynı zamanda Hollanda – Türkiye arası parsiyel taşımacılık yapan firmalar içerisinde C2 Belgeli, İSO 9001 ve gerekli tüm belgelere sahip olan Uluslararası Nakliyat firmasıyız. Hollanda Parsiyel ihtiyaçlarınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda’dan Ortadoğu ve Asya Ülkelerine Taşıma Bölgelerimiz

Hollanda – Katar
Hollanda – İran
Hollanda – Irak
Hollanda – Gürcistan
Hollanda – Azerbaycan
Hollanda – Türkmenistan
Hollanda – Özbekistan
Hollanda – Ürdün
Hollanda – Lübnan

Hollanda Nakliye hakkında sıkça sorulan sorular

Hollanda nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Hollanda nakliye fiyatları, ürün ya da malın tonajı, hacmi, cinsi göz önünde bulundurularak belirlenir.

Hollanda Nakliye firmaları hangileridir?

Hollanda Nakliye firmaları başında Saygınlar Nakliyat gelmektedir.