Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye – Ortadoğu ülkelerine yönelik başarılı hizmetleriyle bilinen Saygınlar Transport Kuveyt’e yönelik nakliyat hizmetleriyle de geniş çevrelerce desteklenmektedir.

Gelişmiş ve her geçen gün gelişmesine devam etmekte olan modern araç filosuyla müşterilerinin taleplerini tam anlamıyla karşılamaya çalışmaktadır.

Hem karayoluyla hem de deniz taşımacılığıyla hizmetlerini geniş yelpazede sürdürmekte olan firmanın araçları aynı zamanda doğa dostu olmasıyla dikkat çekmektedir.

Son yıllarda artış gösteren Kuveyt-Türkiye yakınlaşması aynı zamanda ticaret hacmine de büyük katkılar sunmaktadır.

Saygınlar firması bu gelişmeyi en iyi şekilde değerlendirerek sektörde ki lider duruşunu Kuveyt’e yönelik olan hizmetleriyle de göstermektedir.

İhracat ve İthalat ile ilgilenen pek çok şirket Kuveyt çalışan nakliyeciler arasından Saygınlar firmasını tercih etmektedir.

Pek çok ülkeye hizmet vermekte olan Saygınlar Nakliyat firmamız, Kuveyt nakliye hizmetleriyle birlikte uluslararası taşımacılık sektöründe müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Nakliye sektöründe firmamız, dünya çapında gerçekleşen olayları aktif bir biçimde takip etmektedir. Hiçbir yeniliğin gerisinde kalmayan firmamız çoğu zaman sektörde yaşanan yeniliklere de öncülük etmektedir.

Ortadoğu’nun en büyük ekonomilerinden biri olan Kuveyt’e birçok ülke mal ve hizmet ihracat etmektedir.

Bu ihracat sürecinde güvenilir adreslerden biri olan Saygınlar Nakliyat markamız, çeşitli araç seçenekleriyle müşterilerini memnun etmek için çalışmaya devam etmektedir.

Çalışan ekibimiz, yılların getirdiği deneyimin yanı sıra oldukça eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Şoförlerimiz, hizmet verdiğimiz her noktada konuşulan dilleri çoğunlukla konuşabilmektedirler.

Bahreyn Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Kuveyt Frigo Nakliye

Her türlü nakliye konusunda uzman olan ekip işin alındığı andan teslim edildiği ana kadar bütün evrak veya taşımacılık işlemlerini titizlikle takip etmektedir.

Herhangi ufak bir pürüzün üzerine dahi dikkatle eğilen ekibin iş performansı gün boyunca dorukta kalmakta ve müşteri memnuniyetine yönelik hizmetlerini aksatmamaktadır.

Frigo nakliye konusunda da oldukça uzman olan ekip gıda veya dondurulmuş herhangi bir ürünün taşımacılığını başarıyla yerine getirebilecek donanıma sahiptir.

İşin daima uzman ve bilgili ekipler tarafından takip edildiği gibi firma bünyesinde çalışan her personelin de tam donanımlı olduğunu belirtmek gerekir.

Türkiye’den Kuveyt yurtdışı nakliye işleri her türlü güvence ve teminat sağlanarak en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Bütün taşımacılık sektörlerinde, ürünlerin özellikleri kaybolmadan bir konumdan farklı bir konuma taşınması ihtiyacının doğması sonucunda frigo nakliye ortaya çıkmıştır.

Genellikle gıda ve ilaç sektöründe tercih edilen bu taşımacılık türü, gönderilen malzemelerin fiziksel ya da kimyasal olarak bozulmasına engel olmaktadır.

Bu araçların içindeki sıcaklık 18 °C ile -26 °C’ye kadar ayarlanabilmektedir.

Frigo nakliye, tecrübeli ve profesyonel hizmet veren firmalardan alınmalıdır. Firmamız ve alanında deneyimli olan personellerimiz donanımlı ve özmal araçları ile siz değerli müşterilerine hizmette sınır tanımamaktadır.

Taşımacılık konusunda güvenilir adreslerden biri olan firmamız, bünyesinde bulunan araçların bakımlarını ve kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmaktadır.

Soğuk kargo ürünleri ya da frigo taşımacılık ürünlerinin sahip olması gereken sertifika olan ATP-FRC belgelerine sahip olan ürünlerin taşımasını yapabilmekteyiz.

Frigolu taşımacılık ücretleri; gönderilen ürünün hacmi, sayısı, büyüklüğü gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sunulan hizmete kıyasla en hakkaniyetli fiyatlandırmayı yapmayı amaçladığımız firmamızda her iki tarafında kazanması için uğraşıyoruz.

Kuveyt frigo nakliye sektöründe de sıklıkla tercih edilen firmamız, müşteri memnuniyetini temel alarak hizmetlerine devam etmektedir.

Kuveyt Parsiyel Nakliye

Bu taşımacılık yönteminde pek çok alıcının ürünü, aynı konteyner içinde hareket eder. Bu nedenle diğer yöntemlere göre daha çok dikkat ve disiplin gerektirir.

Özellikle uluslararası platformda nakliye yapan firma seçerken ekstra özen göstermeniz gerekebilir.

Alanında uzman olan personellerimiz teslim aldığı ürünleri, Kuveyt’in hemen hemen her şehrine sigorta garantisi ile ulaştırmaktadır.

Uluslararası Kuveyt parsiyel nakliye sektöründeki en iyi firmalardan biri olan Saygınlar Nakliye olarak;

• Tedarikçilerimizle uzun süreli ve güvenilir ilişkiler kurmaya çalışırız.
• Ürün ve ücret tedariki esnasında dürüstlüğü temel alırız.
• Ülke ekonomisine katkıda bulunarak ticari başarımızı da geliştirmeyi amaçlarız.
• İlke ve amaçlarımıza zarar verebilecek her türlü eylemden kaçınırız.
• İş ahlakını esas alarak müşterilerimizle iletişime geçeriz.
• Müşterilerimizin geri bildirimleri doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiririz.
• Yeni müşterilere sahip olmak ve her müşterimizin memnuniyetini sağlamak için çabalarız.
• Her zaman şirket değerlerimizi ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Kuveyt Parsiyel Nakliye Neden Tercih Edilmeli?

Parsiyel Nakliye, güvenilir bir firmayla anlaşıldığında şirketlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Az miktarda ürün teslimatı yapmak için komple bir aracın ücretini ödemek oldukça pahalı olacaktır.

Araç içinde boşluk kalması durumunda fazla ücret ödemezsiniz. Gönderdiğiniz ürünler ne kadar yer kaplıyor ise ona uygun fiyat verilir.

Bütçe dostu olan parsiyel nakliye işleminde, güvenilir bir firmayla anlaşılmadığında ürün kaybolması ya da yanlış adrese teslim edilmesi gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Biz Saygınlar Nakliyat olarak teslim aldığımız ürünleri, sigorta ile güvence altına alıyoruz.
Uluslararası alanda hizmet veren firmamızda amacımız en uygun şekilde teslimat işleminizi gerçekleştirmektir.

Ürünlerinizin teslimat tarihini belirledikten sonra firmamız çalışanları, en ideal rotayı oluşturur. Teslimat esnasında en güvendiğimiz kişiler olan çalışma ekibimiz, son derece deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşturulmuştur.

Çalışan arkadaşlarımızla birbirimize ve size karşı şeffaf ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarız. Profesyonel hizmet vermek isteyen ekibimiz, ürünlerinizin bütün transfer aşamalarını raporlamaktadır.

Raporlanan bilgilere web sitemizden ulaşabilir, gönderinizin güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

Kuveyt parsiyel nakliye hizmetimiz ile ürünlerinizi hem ekonomik hem de güvenli bir şekilde istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

kuveyt nakliye firmaları

Kuveyt Nakliye Firmaları

Türkiye’den Kuveyt’e teslimat yapmakta olan firmamız, diğer nakliyat firmalarının arasında saygınlığı ile öne çıkmıştır.

Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet verdiğimiz markamızda, müşterilerimizin taleplerini can kulağıyla dinleyerek her geçen gün kendimizi daha da geliştirmeye devam ediyoruz.

Taşımacılık sektöründe uzun yılları arkada bırakmış bir firma olarak müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.
Profesyonel yöneticiler ve eğitimli personelimiz ile bir lojistik şirketinin alabileceği bütün sorumlulukların farkındayız.

Genelde Kuveyt nakliye firmaları, tek bir hat üzerinden tek bir ülkeye hizmet vermektedir. Biz öncü bir firma olarak kendi araç filomuz ile başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere pek çok ülkeye profesyonel lojistik hizmeti vermekteyiz.
Kendi sektöründe öne çıkmış bir işletme olarak Saygınlar Nakliyat hem uygun fiyatlar ile hem de sürekli ulaşılabilirliği ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Sormak istediğiniz sorular için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz sorularınızı kolaylıkla yanıtlayabilecek eğitime sahiptir. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kuveyt Tenteli Nakliye

Firmanın sahip olduğu modern ve geniş araç filosu ile kara taşımacılığı çok daha güvenli bir hal almaktadır. CMR Sigortası sahibi olan araçlar ile ürünler daha güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Herhangi bir olumsuzluk durumunda müşterinin zarara uğramasına izin verilmemektedir. Tenteli taşımacılık ile ünlenen şirket Kuveyt nakliye firmaları arasında güvenli hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır.

Şoförlerin sahip olduğu yüksek kabiliyetler sayesinde ürünler daha güvenli taşınırken müşterinin gözünün arkada kalmaması sağlanmaktadır.

İthalat ve ihracat sektöründe fiyatları etkileyen en önemli etkenlerden birinin taşımacılık ücretleri olduğu aşikardır.

Saygınlar firması ile düşük fiyatlara uzun süren taşımacılıklar yaptırabilirsiniz. Bu durum hem ürünlerin fiyatını ciddi şekilde etkilemektedir.