Kuveyt Nakliye

14.10.2017
Kuveyt Nakliye

Ortadoğu ülkelerine yönelik başarılı hizmetleriyle bilinen Saygınlar Transport Kuveyt’e yönelik nakliyat hizmetleriyle de geniş çevrelerce desteklenmektedir. Gelişmiş ve her geçen gün gelişmesine devam etmekte olan modern araç filosuyla müşterilerinin taleplerini tam anlamıyla karşılamaya çalışmaktadır. Hem karayoluyla hem de deniz taşımacılığıyla hizmetlerini geniş yelpazede sürdürmekte olan firmanın araçları aynı zamanda doğa dostu olmasıyla dikkat çekmektedir. Son yıllarda artış gösteren Kuveyt-Türkiye yakınlaşması aynı zamanda ticaret hacmine de büyük katkılar sunmaktadır. Saygınlar firması bu gelişmeyi en iyi şekilde değerlendirerek sektörde ki lider duruşunu Kuveyt’e yönelik olan hizmetleriyle de göstermektedir. İhracat ve İthalat ile ilgilenen pek çok şirket Kuveyt çalışan nakliyeciler arasından Saygınlar firmasını tercih etmektedir.

Kuveyt Frigo Nakliye

Her türlü nakliye konusunda uzman olan ekip işin alındığı andan teslim edildiği ana kadar bütün evrak veya taşımacılık işlemlerini titizlikle takip etmektedir. Herhangi ufak bir pürüzün üzerine dahi dikkatle eğilen ekibin iş performansı gün boyunca dorukta kalmakta ve müşteri memnuniyetine yönelik hizmetlerini aksatmamaktadır. Frigo nakliye konusunda da oldukça uzman olan ekip gıda veya dondurulmuş herhangi bir ürünün taşımacılığını başarıyla yerine getirebilecek donanıma sahiptir. İşin daima uzman ve bilgili ekipler tarafından takip edildiği gibi firma bünyesinde çalışan her personelin de tam donanımlı olduğunu belirtmek gerekir. Türkiye’den Kuveyt yurtdışı nakliye işleri her türlü güvence ve teminat sağlanarak en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Kuveyt Tenteli Nakliye

Firmanın sahip olduğu modern ve geniş araç filosu ile kara taşımacılığı çok daha güvenli bir hal almaktadır. CMR Sigortası sahibi olan araçlar ile ürünler daha güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk durumunda müşterinin zarara uğramasına izin verilmemektedir. Tenteli taşımacılık ile ünlenen şirket Kuveyt nakliye firmaları arasında güvenli hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Şoförlerin sahip olduğu yüksek kabiliyetler sayesinde ürünler daha güvenli taşınırken müşterinin gözünün arkada kalmaması sağlanmaktadır. İthalat ve ihracat sektöründe fiyatları etkileyen en önemli etkenlerden birinin taşımacılık ücretleri olduğu aşikardır. Saygınlar firması ile düşük fiyatlara uzun süren taşımacılıklar yaptırabilirsiniz. Bu durum hem ürünlerin fiyatını ciddi şekilde etkilemektedir.