Yemen Nakliye

Yemen Nakliye

Türkiye Yemen nakliye ihtiyaçlarınıza istikrarlı özmal araçlarıyla hizmet sunan kuruluş ile çözüm arıyorsanız Saygınlar Transport İnt. Co. doğru adrestir.

Yıllardır bulunduğu hatlarda müşterilerine en iyi lojistik çözümü sunan firmayız. Günlük araç konuları, yüklemeler hakkında sevkiyat planlarımızla Yemen nakliye yapan firmalar içinde en kurumsalıyız.

İhracat ve ithalat yüklemelerinizde frigo, tenteli, lowbed ve tüm taşımarınız için çözüm üretiriz. Sahip olduğumuz geniş araç filomuzla yıllık binlerce ton yükü sevk etmekte ve başarılı şekilde adreslerine ulaştırmaktayız.

Suriye Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Yemen Nakliye Çözümlerimiz

Yemen Nakliye

Yemen Frigo Taşımacılık: Yemen’e yüklerinizin en kısa sürede ulaşması için havayolundan sonra ikinci taşıma yönetimi olan karayolu taşımalarımız çok kısa transit sürelerle yük teslimatı yapmaktayız. Frigo dorselerimiz yeni nesil ve düzenli bakım ve testlerden geçer.

Yükleme öncesi ve sonrası soğutma araçlarımız denetimlerini tamamladıktan sonra yüklemeyi yapar ve teslim eder.

Yemen Kuru Yük Taşımacılığı: Özmal araçlarımızla Yemen’e tenteli dorselerimizle kuru yük taşımacılığında sektörün öncü firmasıyız. Tüm lojistik faaliyetlerimiz tertipli şekilde ve plana uygun yapılır.

Gönderici ve alıcı arasında sağlam temelli lojistik çözüm arayanlara en iyi lojistik çözüm sunan firmayız.