Karadağ Nakliye

Karadağ Nakliye

Balkanlarda yer alan Karadağ yıl içinde Türkiye’den çok sayıda nakliye aracı kabul ediyor. İki ülke arasında her yıl sıklıkla nakliye çalışmaları yapılıyor.

Nakliye çalışmalarında ise tecrübe sahibi firmamız hizmet veriyor. Karadağ nakliye alanında profesyonel hizmet sunan firmamız ihtiyaca yönelik çözümlerle çalışmalar gerçekleştiriyor.

Nakliye sektöründe birçok yenilik yapıldı. Sektörde gerçekleşen bu yenilikler ise müşterilerin ihtiyacına yönelik gerçekleşti.

Firmamız da müşteri odaklı nakliye çalışmaları için doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor. Tam donanımlı firmamızda geniş kapsamlı nakliye hizmeti veriliyor.

Türkiye-Karadağ arasında yapılan nakliye çalışmalarında bilgi ve birikim sahibi ekip yer alıyor. Karayolu nakliyat çalışmalarında iki ülke arasında karayolu kullanılıyor.

Güzergah üzerinden hareket eden araçlar zamanı doğru değerlendirerek zaman kaybını önlüyor. Planlı ve programlı yapılan nakliye işlemlerinde müşteri haklarının korunması adına önlemler alınıyor.

Bilindiği üzere iki ülke arasında nakliye yapılması için yasal olarak bazı izin ve belgelerin alınması gerekiyor. Firmamız gerekli izin ve belgeleri tamamlayarak profesyonel yük taşımacılığı hizmeti veriyor.

Karadağ Nakliye Türleri

Karadağ nakliye çalışmalarında farklı nakliye türleri tercih ediliyor. Yük türüne bağlı olarak geliştirilen bu nakliye türleri arasından yük için en uygun nakliye türü belirleniyor ve kullanılıyor.

Böylelikle yüklerin herhangi bir hasar alması önleniyor. Karayolu üzerinden gerçekleşen nakliye işleminde farklı kategorilere ait yükler taşınabiliyor.

Gıda, elektronik eşya, mobilya, tekstil gibi farklı kategorilere ait yükler farklı koşullarda taşınabiliyor. Yük özelliklerine bağlı olarak kullanılan nakliye türleri:

 • Bütün nakliye
 • Parça nakliye
 • Soğuk nakliye

Nakliye çalışmaları kendi arasında üç gruba ayrılıyor. Bütün nakliye hizmetinde nakliye aracı sadece tek müşteriye ait yük için kullanılıyor.

Parça nakliye hizmetinde ise nakliye aracı birden fazla müşteri için kullanılıyor. Soğuk nakliye olarak adlandırılan nakliye türünde ısıya duyarlı yükler taşınıyor.

Farklı nakliye türleri üzerine hizmet veren firmamız özel araçlarla kaliteli, doğru ve güvenilir taşımacılık yapıyor. Sizler de yüklerinizin güvenli bir şekilde taşınması, yapısının ve kalitesinin korunması için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nakliye sektöründe tecrübeli ekibimiz her zaman en doğru hizmeti sizlere sunacaktır.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için tıklayın

karadağ nakliyat

Karadağ Frigo Nakliye

Son yılların en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden biri frigo nakliye oluyor. Frigo nakliye aynı zamanda soğuk taşımacılık olarak da biliniyor.

Türkiye ile Karadağ arasında belirli bir mesafe bulunuyor. Karayolu üzerinden yapılan taşıma hizmetinde taşınan yükün zarar görmemesi için yük için gerekli koşul sağlanıyor.

Eğer yük için gerekli koşul sağlanmazsa yük bir süre sonra yapısını, kokusunu, tadını ve kalitesini kaybedebilir. Yükün fiziksel ve kimyasal kayba uğramaması için frigo yani soğuk nakliye geliştirilmiştir.

Soğuk nakliye sayesinde gıda ürünleri ve tıbbi malzemeler rahatlıkla taşınabilir.

Frigo nakliye diğer nakliye türlerinden farklıdır. Özel araçlarla bu nakliye hizmeti verilir. Eğer tecrübe sahibi olmayan, daha önce frigo nakliye hizmeti vermemiş ekip tarafından bu hizmet verilirse bazı aksilikler yaşanabilir.

Karadağ frigo nakliye alanında herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına bilgi ve birikim sahibi ekibimizle nakliye hizmeti veriyoruz.

Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçiyoruz. Tecrübeli ekibimiz özel araçları nasıl kullanması gerektiğini biliyor. Bu sayede karayolu nakliyat çalışmalarında yükler güvenli bir şekilde taşınıyor.

Karadağ Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için tıklayın

Karadağ Frigo Nakliye Özellikleri

Karadağ frigo nakliye çalışmalarında bilgi ve birikim sahibi ekip görev almaktadır. Frigo nakliye çalışmalarında özel geliştirilmiş tırlar kullanılır.

Bu tırların içinde soğutucular bulunur. Soğutucular sayesinde tır içindeki ısı ayarlanabilir ve kontrol altında tutulabilir. Frigo nakliye hizmetinin genel özellikleri:

 • Özel geliştirilmiş tırlar kullanılır.
 • Tır içinde soğutucular bulunur.
 • Soğutucular sayesinde tır içindeki ısı -26 ile 18 derece arasında ayarlanabilir.
 • Soğutucuların bakım ve onarımı düzenli olarak yapılmaktadır.

Normal nakliye araçlarından farklı olarak kullanılan soğutuculu tırlar günümüzde birçok avantaj sağlamaktadır. Uzun yol taşımacılığında ısı değişimine bağlı olarak yükler zarar görebilir.

Yüklerin zarar görmesi maddi açıdan ciddi kayıp oluşturur. Bu nedenle soğuk taşımacılık avantajlı kabul edilmektedir. Yükler istenilen ısı aralığında güvenle taşınır.

Düzenli olarak bakımı yapılan soğutucular herhangi bir aksiliğin yaşanmasını önler. Türkiye-Karadağ arasında taşınması gereken yükleriniz varsa ve bu yükler ısıya duyarlıysa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız yük incelemesi yaparak yük için uygun taşıma koşullarını sağlar. Böylelikle güvenli bir şekilde yük taşımacılığı yapılır.

karadağ nakliyat ankara

Karadağ Parsiyel Nakliye

Karadağ ile Türkiye arasında yapılan nakliye çalışmalarında sıklıkla tercih edilen bir diğer taşıma yöntemi parsiyel taşıma oluyor.

Parsiyel taşıma olarak adlandırılan taşıma yöntemi aynı zamanda parça yani bütün olmayan anlamını taşıyor. Karadağ parsiyel nakliye işlemlerinde nakliye aracı birden fazla müşteri için kullanılıyor.

Bazı müşteriler yüklerinin başka yüklerle gitmesinden endişe edebiliyor. Fakat alınan güvenlik önlemleri sayesinde herhangi bir aksilik yaşanmadan yükler güvenli bir şekilde taşınıyor.

Parsiyel nakliye işlemlerinde planlı hareket etmek önemlidir. Nakliye aracının içine yerleştirilen yükler belirli bir plan doğrultusunda araca yerleştirilmelidir.

Aksi takdirde yükler zarar görebilir, yük yerleştirme ve indirme sırasında karışıklık olabilir. Herhangi bir karışıklığın ya da aksiliğin olmaması için yükler planlı bir şekilde araca yerleştirilmeli, güvenlik önlemleri alınmalıdır.

Karayolu nakliyat çalışmalarımızda tecrübe sahibi ekibimizle taşıma hizmeti vermekteyiz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde yüklerin güvenli bir şekilde teslimat adresine teslim edilmesini sağlıyoruz.

Diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygun fiyatlı olan parça taşıma hizmeti doğru ve uygun fiyat aralığında müşteriye sunuluyor.

Karadağ Parsiyel Nakliye Özellikleri

Karadağ parsiyel nakliye çalışmalarının yapılabilmesi için belirli koşulların karşılanması gerekiyor. Parsiyel yani bütün olmayan taşıma yönteminde bilindiği üzere tek araç birden fazla müşteri için kullanılıyor.

Bu taşıma yönteminin kullanılması için gerekli koşullar:

 • Yüklerin aynı güzergahta hareket etmesi
 • Yüklerin kalkış ve iniş saatlerinde zıtlık olmaması
 • Yüklerin araca tam olarak yerleştirilmesi

Parsiyel nakliye hizmetinde öncelikle aynı araçta gidecek yüklerin hareket güzergahı da aynı olmalıdır. Yükler farklı noktalarda indirilebilir fakat aynı güzergah üzerinde hareket ettirilmelidir. Yüklerin teslim edilme saatlerinde zıtlık olmamalıdır. Aynı zamanda yükler araca tam olarak yerleştirilmelidir.

Eğer yükler araca yerleştirilemezse uygun çözümler belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Parsiyel nakliye işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunmaktadır.

Yükler araca yerleştirilirken belirli bir düzende yerleştirilmelidir. Araçtan ilk indirilmesi gereken yük, araca en son yerleştirilmelidir. Eğer yükün indirilmesi en son yapılacaksa araca ilk önce yerleştirilmelidir. Bu sayede diğer yükler zarar görmeden, zaman kaybı yaşanmadan yükler taşınır.

Karadağ Nakliye Fiyatları

Türkiye-Karadağ arasında yapılan nakliye çalışmalarında farklı nakliye türleri kullanılmaktadır. Kullanılan nakliye türüne bağlı olarak fiyat değişikliği görülmektedir. Karadağ nakliye fiyatları;

 • Mesafeye,
 • Nakliye türüne,
 • Yük özelliklerine bağlı olarak değişmektedir.

Doğru ve uygun fiyata nakliye hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler farklı özelliklerde nakliye araçları kullanıyoruz.

Yükünüz için en uygun nakliye aracını kolaylıkla bulabilirsiniz. Tecrübe sahibi ekibimiz sizlere gerekli desteği verecektir. Yük özelliklerine ve hangi nakliye türünü kullandığımıza bağlı olarak fiyat değişmektedir.

Nakliye türleri arasında en uygun fiyatlı olan parsiyel nakliyedir. Komple nakliye ve frigo nakliye ise farklı fiyat aralığına sahiptir.

Frigo nakliye hizmetinde özel araçlar kullanıldığı için fiyatları yüksek olabilir. Genel olarak bakıldığında firmamızın fiyat listesi bütçe dostudur.