İsviçre Nakliye

İsviçre Nakliye

İsviçre Nakliye ve Türkiye arasında her türlü ithalat ve ihracat ürünlerinin taşımasını profesyonel bir şekilde üstlenmektedir.

Uluslararası taşımacılık konusunda uzun yıllardır deneyimi olan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sektörde belli başlı firmaların başında gelmekteyiz.

Firmamızın deneyimli şoförleri, uzman ekibi ile son teknolojiye sahip araçları alanında en kaliteli nakliye hizmeti verdiğimizin kanıtıdır.

Firmamız nakliye işinin tüm süreçlerini bizzat yönetmektedir. En ekonomik, en güvenilir en kaliteli nakliye hizmeti için doğru adrestesiniz.

Yükleme, depolama, gümrükleme, boşaltma gibi nakliye süreçlerinin her aşamasında yoğun bir performans göstererek siz değerli müşterilerimizi kaliteli bir taşımacılık hizmetiyle buluşturmayı hedeflemekteyiz. 

İsviçre Nakliye Fiyatları

Türkiye-İsviçre arasında tüm ithalat ve ihracat yük taleplerini karşılayan firmamız oldukça ekonomik bedellerle taşımacılık hizmeti vermektedir.

Son yıllarda Türkiye ile İsviçre arasında ticari ilişkileri hat safhaya ulaşmaktadır. Türkiye İsviçre’den altın, saat türleri, tıbbi malzemeler, elyaf ve ortopedik cihazlar ithal etmektedir.

Ayrıca İsviçre’ye hurma, incir, kuru meyveler, bisküvi ürünleri, makarna gibi unlu mamulleri, donmuş gıdalar, sebze ve meyveler ihraç etmektedir. 

Pek çok kalem ürünün ithalatı ve ihracatını gerçekleştirirken gerekli nakliye talepleriniz için firmamız daima hazırdır. Firmamıza ulaştığınız takdirde anında her türlü nakliye taleplerinize dönüş sağlamaktayız. 

İsviçre Karayolu Nakliye 

Firmamız ulaştırma ağı en geniş olan karayolunu kullanarak ülkemizden İsviçre’ye yük taşımaktadır. Hedefimiz en doğru adrese, en kısa sürede, sorunsuz, taşınan yük en ufak zarar görmeden lojistiğini sağlamaktır.

Ekonomik olması sebebiyle çokça tercih edilen karayolu taşımacılığında güvenilir bir firmayı tercih etmek çok önemlidir.

Bu konuda uzun yıllar tecrübeli olan firmamıza güvenebilir, kaliteli bir taşımacılık hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Gidilecek yerin kilometresi yükün hacmi ağırlığı baz alınarak karayolu taşımacılığı için bir bedel belirlemekteyiz.

Sizlerde karayolu ile bir yükünüzün nakliyesini talep edecekseniz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve fiyat listemizi talep edebilirsiniz.

Karayolu ulaşımı sırasında daima uydu takip sistemi ile araçlarımızı takip eder ve siz değerli müşterilerimizi yolun durumundan haber ederiz. 

Belçika Nakliye hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

isviçre parsiyel nakliye

İsviçre Havayolu Nakliye 

Firmamız İsviçre’de oluşturduğu hizmet ağı ile havayolu taşımacılığını da üstlenmiştir. Havayolu taşımacılığı diğer ulaşım yollarına nazaran daha maliyetli olsa da en hızlı nakliye türüdür.

IATA lisansına sahip firmamız güvenilir bir biçimde yükün cinsine uygun depolama yaparak havayolu taşımacılığı hizmetini gerçekleştirir.

Daha çok hassas ve önem arz eden yüklerin taşımacılığı havayolu nakliyesiyle yapılır.

 Firmamız bu hassasiyete çok dikkat eder ve yükleriniz zarara uğramadan konumuza en yakın havalimanına indirilir.

Ayrıca sadece havalimanından havalimanına değil havalimanı sonrası adrese de teslim gerçekleştiren firmamız her geçen gün vizyonunu genişletmektedir.

Yükün boyutu, ağırlığı, cinsi ve adedi belirtilerek firmamızdan havayolu nakliye fiyatlarına ilişkin bilgileri alabilirsiniz.

İsviçre Denizyolu Nakliye

Firmamız gemi yolu nakliye hizmeti sayesinde dilediğiniz zaman İsviçre ve Türkiye limanları arasında en kolay şekilde yüklerinizin ulaştırmasını sağlamaktadır.

Uluslararası ticarette gemi yolu taşımacılığı çok popülerdir. Yüzde 70-80 ithalat ve ihracat taşımacılığı deniz yolu üzerinden yapılmaktadır.

Gemi yolu taşımacılığına ek yükleri limana indirdikten sonra kapıya teslim olarak hizmet vermekte olan firmamız bu açıdan çok tercih edilmektedir.

 Gemi yolu nakliyesi ile firmamız İsviçre ve Türkiye arasında büyük miktarda kuru yükleri taşımaktadır. Gemi yolu nakliye hizmeti uzun sürse de ağır yükler için gerekli ve güvenilir bir lojistik türüdür.

Türkiye limanları ile İsviçre limanları arasında gerçekleşecek denizyolu nakliye talepleriniz için lütfen firmamıza iletişim bilgilerimizde yer alan numaralarımızdan ulaşın. 

Almanya Nakliye hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

isviçre tır nakliye

İsviçre Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık; bir aracı doldurmayacak ancak acil lojistiğinin sağlanması gereken az yüklerinizin birleştirilerek taşınma türüne denir.

Firmamız haftanın belli günleri Türkiye-İsviçre ve İsviçre-Türkiye arası ithalat ve ihracat yüklerinizi en hızlı şekilde yerine ulaştırmaktadır.

Aynı konum üzerindeki parça nakliyelerinizi kabul eder ve bu sayede ithalat ve ihracatı hızlandırmaktayız.

Demiryolu, denizyolu, karayolu, demiryolu, havayolu gibi tüm ulaşım ağlarını kullanarak parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Parsiyel taşımacılık da güven en önemli unsurdur. Firmamız yüklerinizi ilk olarak kayıt altına alır ve bu sayede yanlışlık olmaksızın doğru yükü doğru adrese sağlam bir şekilde teslim etmektedir. 

İtalya Nakliye hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

İsviçre Frigo Nakliye

Firmamız -26 dereceye kadar ısı ayarlanabilir soğutuculara sahip araçlar ile İsviçre ve Türkiye arasında frigo taşımacılık hizmeti vermektedir.

Et ve süt ürünlerinin, deniz mahsullerinin, çikolata ve dondurmaların, tıbbi malzemelerin, ilaçların, peyzaj ürünlerinin, yaş sebze ve meyvelerin frigo araçlarla nakliyesi sağlanmalıdır.

Alanında uzman personelimiz, son teknolojik frigo araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ile frigo nakliye alanında da çok başarılıyız.

Frigo araçlarımız ısı takip cihazlarına sahiptir. Bu sayede personellerimiz yol boyunca taşınan yükün ısısını kontrol altında tutar.

Özellikte ülkemiz İsviçre’ye oldukça fazla miktarda donmuş gıda ithal etmektedir. Bu anlamda frigo nakliyenin önemi artmakta.

Daha önce bizlerle çalışan müşterilerimizden frigo nakliye konusunda aldığımız memnuniyet dönüşlerine ulaşarak firmamız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Lütfen frigo taşımacılık alanında uzman firmamızla görüşmeden hiçbir firma ile anlaşma sağlamayın. 

İsviçre Ağır Nakliyat

Alanında en deneyimli tır şoförleri ile çalışan firmamız Türkiye-İsviçre arasında ağır yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Standart ölçü dışında kalan yüklerin en kısa sürede ve en güvenilir biçimde lojistiğinin sağlanması konusunda oldukça deneyimliyiz.

Firmamız yükün yüklenmesi, depolanması, gümrüklemesi, boşaltılması ve sigortalanması gibi süreçleri en hızlı ve sorunsuz şekilde halleder.

Firmamız ülkelerin ağır yük prosedürlerini de daima takip eder ve tüm yasal işlemleri de bizzat halletmektedir.

Bu anlamda firmamıza güvenebilir ve ağır yükleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kapasiteye uygun araçlarımız ve ağır yük taşıma belgeli şoförlerimiz daima sizlerin hizmetindedir.