Fransa nakliye

Fransa nakliye

Fransa Nakliye Fransa için Avrupa’nın önde gelen gelir kaynaklarından birisidir. Geniş ve verimli coğrafyası, sanayisi, ekonomik gücü ve siyasetiyle Avrupa’nın hemen her oluşumunda öncelikli söz sahibidir.

Fransa topraklarının güneyinde Akdeniz, kuzeyinde Manş Denizi ve Kuzey Denizi bulunmakta, bu nedenle de farklı iklimler gözlemlenmektedir.

Bütün bunlar Fransa’nın dünyanın farklı ülkeleriyle ithalat, ihracat ilişkilerinin yoğun olmasını sağlamakta, Türkiye’den de pek çok şirket iki ülke arasında ticaret yapmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak Fransa nakliye uygulamalarımızla ülkemizle Fransa arasında ticaretin gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyor, uzun yıllardır bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, yetişmiş, tecrübeli personellerimiz ve modern araçlarımızla sektörde aktif bulunuyoruz. Müşteri odaklı operasyonlar geliştiriyor, farklı nakliye türleriyle ihtiyaçlarınıza göre çözüm üretiyoruz.

Sigortalı taşımacılık yaptığımız alanda daima en modern teknolojileri kullanıyor, Fransa’ya gidecek yüklerinizin türüne göre nakliye çeşidi geliştiriyor, kalite standartlarımızdan kesinlikle taviz vermeyerek söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz kalitede yüklerinizin son alıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Üstelik esnek teslimat uygulamalarımızla gönderici ve alıcılarımızın özel durumlarına en iyi şekilde uyum sağlamayı başarıyor, kişiye özel operasyonel çalışmalarımızla aradığınız nakliye hizmetini başarıyla sağlıyoruz.

Fransa Nerededir?

Kıta Fransa‘sı, güneyde Akdeniz’den kuzeyde Manş Denizi ve Kuzey Denizi’ne, doğuda Ren Nehri’nden batıda Atlas Okyanusu’na kadar yayılan topraklarda yer alır. Fransızlar, ülkelerini topraklarının biçiminden ötürü Altıgen (Fransızca: L’Héxagone, okunuşu: “l’e-gza-gon”) olarak adlandırırlar. VİKİPEDİ

Hızlı ve Güvenli Fransa Nakliye

Saygınlar Nakliyat firmamız Fransa ile Türkiye arasında farklı nakliye türlerini kullanabilmektedir. Fakat amacımız daima en güvenli ve en hızlı şekilde operasyonlarımızı gerçekleştirmektir.

Bu nedenle de deniz yolu, havayolu gibi nakliye seçenekleri yerine daha çok karayolu nakliyeyi tercih ediyoruz.

Çünkü karayolu nakliye ile Türkiye’den çıkan yükler Fransa’ya çok daha hızlı, çok daha uygun maliyette ulaştırılabilmektedir. Bu da müşterilerimize hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Türkiye’den Fransa’ya gidecek araçlar farklı güzergahlar takip edebilirler. Fakat her güzergahın mesafesi değiştiği için doğal olarak nakliye fiyatlarının değişmesine de yol açacaktır.

Bu nedenle firma olarak Fransa nakliye uygulamalarımızda en uygun güzergahları seçmeye çalışıyoruz. Seçtiğimiz güzergahlar çıkış noktalarımıza, yoğunluğa ve yol durumuna göre ayarlanıyor.

Bu sayede operasyonu daha başından itibaren iyi yönetiyor, sürprizleri minimuma indiriyoruz.

Geniş araç filomuzla yüklerinizin cinsine ve lokasyonunuza göre seçim yapıyor, makine, tekstil, yedek parça, gıda, tıbbi malzeme ve daha onlarca farklı kategoride yasal engel olmayan her türlü yükün taşımacılığını yapıyoruz.

Hollanda Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

fransa nakliye fiyatları

Fransa Parsiyel

Fransa parsiyel taşımacılık ihtiyacınıza doğru çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Saygınlar Transport olarak; yıllardır Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri hattında karayolu parsiyel, komple ve proje taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Bu çalışmaları belli standart ve sistem içerisinde uyum problemi olmadan müşteriye en verimli şekilde kaliteli hizmet olarak ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya karayolu parsiyel taşımacılık yaptığımız gibi Fransa parsiyel taşımalarını ithalat olarakta Türkiye’ye taşıyoruz.

Türkiye üzerinden ürünler eğer transit olarak Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine gidecek ise Antrepo dahil son varış yerine kadar aktarmalı parsiyel sunuyoruz.

Türkiye’de genel yük toparladığımız depolarımız Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Akdeniz Bölgesinde bulunuyor.

Avrupa Ülkelerine parsiyel yaptığımız hatlar ise şöyledir: İspanya, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka, Letonya, Litvanya, Polonya, Moldova, Kosova, Makedonya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan hatlarına aktif olarak araçlarımız düzenli olarak çıkış yapar.

Fransa’nın Paris, Bordeaux, Marseille, Lyon, Toulouse illeri başta olmak üzere tüm noktalarına teslimat ve ithalat yükleri taşımaktayız.

Fransa Parsiyel Taşımacılıkta Önce Güvenilir Hizmet!

Her zaman güven odaklı taşımayı ilke edinen Saygınlar Transport; düzenli olarak parsiyel konsol açarak CMR Sigortalı araçlarımızla yüklerinizi sağlam vaziyette teslim olur. Yılların vermiş olduğu güveni işimize yansıtıyor ve müşterilerimizin memnuniyet odaklı iş yapıyoruz.

Özbekistan Parsiyel Nakliye Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Fransa Parsiyel Güzergahlarımız

Fransa Güzergah Bilgisi: Kapıkule veya Hamzabeyli – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya – Fransa

2. Fransa Güzergahı: İpsala – Yunanistan-Makedonya-Sırbistan – Hırvatistan-Slovenya-Avusturya – Almanya – Fransa

Fransa RORO Güzergahı: Yalova – Sete / Fransa arasında RORO servisi ile araçlar gitmektedir.

Fransa Parsiyel: Türkiye’den düzenli haftalık seferlerle parça yük taşımacılığını alıcı müşterinin adresine kadar teslim etmekteyiz.

Fransa Lowbed Nakliye: RORO veya Karayolu ile gabari dışı veya ağır tonajlı ürünlerinizi lowbed dorse tırlar ile adrese kadar teslimat yaparız.

Fransa’dan 3. Ülke Parsiyel Taşıma Ülkeleri

Yükünüz Fransa’da ve 3. ülkeye göndermek için çözüm arıyorsanız karayolu veya denizyolu olarak teslimat yaptığımız ülkelerine listesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

3. Ülke Fransa parsiyel taşımalarımızda Antrepo aktarma dahil fiyat sunuyoruz. Belirlediğimiz güzergahlar üzerinden en hızlı şekilde yükleriniz profesyonel olarak Saygınlar Transport tarafından teslim edilir.

Fransa’dan – Kuveyt
Fransa’dan – Katar
Fransa’dan – Suudi Arabistan
Fransa’dan – Suriye
Fransa’dan – Irak
Fransa’dan – İran
Fransa’dan – Ürdün
Fransa’dan – Lübnan
Fransa’dan – Özbekistan
Fransa’dan – Türkmenistan
Fransa’dan – Dubai
Fransa’dan – Gürcistan
Fransa’dan – Azerbaycan

türkiye fransa nakliye

Fransa Frigo Nakliye

Türkiye ile Fransa arasında en çok taşınması talep edilen yük gruplarından birisi ısı hassasiyeti olan ürünlerdir. Bunlar da Fransa frigo nakliye kapsamında değerlendirilir.

Isı hassasiyeti olan ürünler türlerine göre -26 ila +18 derece arasında taşınmalıdır. Her ürün grubunun taşınması gereken serinlik farklı olup araçların ayarlaması ona göre yapılmalıdır.

Frigo nakliye son derece güçlü bir altyapı ve profesyonel kadro gerektirir. Firmamızın geniş araçları gerekli soğutucu donanımlara sahiptir ve istenen ısı ayarında, sabit sıcaklıkta yükleriniz taşınabilmektedir.

Henüz yükleme aşamasından itibaren personellerimiz kontrolü ele almakta, yüklerin hava sirkülasyonu olacak şekilde yerleştirilmesini sağlamaktadırlar.

Sabit sıcaklık ayarını yönetmeliğe göre yaparak son teslimat noktasına ürünlerinizin hiçbir zarar görmeden ulaştırılmasını sağlamaktadırlar.

Frigo nakliyenin önemi bu kategoride taşınması gereken yüklerin hassasiyetinden kaynaklanır. Mesela yaş sebzelerin, meyvelerin, kuruyemişlerin, dondurulmuş gıdaların besin değerlerini ve tazeliklerini koruması gerekir.

Aynı şekilde süs bitkilerinin, ilaçların, kimyasal maddelerin ısı kontrolüyle tazeliklerini muhafaza etmeleri gerekir. Bütün bunlar da frigo nakliye ile rahatlıkla sağlanabilir.

Fransa Frigo Nakliye Isı Değerleri

Her yere yapılan gıda taşımacılığında olduğu gibi Fransa’ya yapılan gıda taşımalarında da ürünlerde oluşabilecek kırılma fiziksel ya da kimyasal bozulmalara yol açabilir.

Bu da doğrudan ürünün raf ömrünü azaltır. İlaç sektöründe de serum, şurup, hap, özel tıbbi malzemeler ve diğerlerinin

farklı saklama koşullarına ihtiyacı vardır. Bütün bu ürünlerin yüklemeden boşaltmaya, aktarmadan son tüketiciye ulaştırılmasına kadar her anın hassasiyetle yönetilmesi gerekir.

Saygınlar Nakliyat firmamız Fransa frigo nakliye hizmetleriyle bunu sağlamaktadır.

Frigo taşımacılığın en fazla ihtiyaç duyulduğu alanlar gıda ve sağlık sektörüdür. Taşıma sırasında özel araçların ısı değerleri ayarlanmalı, gerekirse buz küpleri eklenmelidir. Özellikle gıda alanında taşıma yapılırken şu ısı değerlerine dikkat edilmelidir:

  • Domates, patlıcan, muz, karpuz, kavun: 7-10 derece,
  • Kayısı, kiraz, armut, elma, nar, erik, incir, üzüm, çilek, kornişon: 1-3 derece,
  • Yeşilbiber, bamya, fasulye, kabak, bamya: 4,5-7,5 derece,
  • Lahana, kereviz, turp, taze soğan: 0-1 derece,
  • Portakal, limon: 7-10 derece,
  • Patates: 7-10 derece,
  • Kuru soğan, sarımsak: 5 derece,
  • Dondurulmuş et ürünleri: maksimum -18 derece,
  • Dondurulmuş taze sebze, meyve: maksimum -18 derece,
  • Dondurulmuş unlu mamuller: -12–18 derece.
fransa parsiyel

Fransa Nakliye Fiyatları

Nakliye masrafları şirketlerin gider kalemleri arasında önemli bir yer tutar. Bu nedenle de Fransa’ya yük göndermek isteyen müşterilerimiz doğal olarak Fransa nakliye fiyatları hakkında araştırma yapma gereği duyar.

Fakat genel olarak sabit bir fiyat belirlemek imkansızdır. Çünkü Fransa nakliye fiyatlarını etkileyen pek çok unsur vardır. Bu nedenle de operasyon detaylarına göre fiyat tespiti yapılır.

Fransa nakliye fiyatları hakkında en doğru bilgileri dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlerden ihtiyacınıza dair detayları isteyecek ve buna göre ilgili departmanımız bir fiyat teklifi hazırlayarak tarafınıza ulaştıracaktır.

Fransa nakliye fiyatlarının belirlenmesine öncelikli etkenlerden birisi yüklerinizin alınacağı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafedir. İkinci etken tercih edilecek güzergahtır.

Güzergah aynı zamanda mesafeyi etkileyeceğinden kullanılacak güzergah fiyatları değiştirebilmektedir. Yine yükün cinsi, tonajı, hangi nakliye türü ile taşınacağı fiyat hesaplamasında öne çıkmaktadır.

Fransa Nakliye Firmaları

Fransa nakliye ihtiyaçlarında en önemli detay Fransa nakliye firmaları arasında doğru seçim yapmaktır. Eğer işi profesyonel ellere emanet ederseniz süreç çok daha kolay işler.

Yükleriniz daha güvende olur ve son alıcıya teslim edilmesine kadar her aşamadan haberdar olabilir, alıcıyı haberdar edebilir, hiçbir sorun yaşamazsınız.

Saygınlar Nakliyat olarak bu alanda bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamış durumdayız. Aynı çizgide çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Geniş araç filomuz, güçlü altyapımız, en modern teknolojileri kullanmamız, uzman kadromuz ve bütçe dostu fiyat politikamız bizi öne çıkaran başlıca hususlardır.