Fransa Parsiyel

Fransa Parsiyel

Fransa parsiyel taşımacılık ihtiyacınıza doğru çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Saygınlar Transport olarak; yıllardır Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri hattında karayolu parsiyel, komple ve proje taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu çalışmaları belli standart ve sistem içerisinde uyum problemi olmadan müşteriye en verimli şekilde kaliteli hizmet olarak ulaştırıyoruz. Türkiye’den Fransa’ya karayolu parsiyel taşımacılık yaptığımız gibi Fransa parsiyel taşımalarını ithalat olarakta Türkiye’ye taşıyoruz. Türkiye üzerinden ürünler eğer transit olarak Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine gidecek ise Antrepo dahil son varış yerine kadar aktarmalı parsiyel sunuyoruz. Türkiye’de genel yük toparladığımız depolarımız Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Akdeniz Bölgesinde bulunuyor. Avrupa Ülkelerine parsiyel yaptığımız hatlar ise şöyledir: İspanya, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka, Letonya, Litvanya, Polonya, Moldova, Kosova, Makedonya, Macaristan, Romanya, Bulgaristan hatlarına aktif olarak araçlarımız düzenli olarak çıkış yapar. Fransa’nın Paris, Bordeaux, Marseille, Lyon, Toulouse illeri başta olmak üzere tüm noktalarına teslimat ve ithalat yükleri taşımaktayız.

Fransa Parsiyel Taşımacılıkta Önce Güvenilir Hizmet!

Her zaman güven odaklı taşımayı ilke edinen Saygınlar Transport; düzenli olarak parsiyel konsol açarak CMR Sigortalı araçlarımızla yüklerinizi sağlam vaziyette teslim olur. Yılların vermiş olduğu güveni işimize yansıtıyor ve müşterilerimizin memnuniyet odaklı iş yapıyoruz.

Fransa Parsiyel Güzergahlarımız

Fransa Güzergah Bilgisi: Kapıkule veya Hamzabeyli – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya – Fransa

2. Fransa Güzergahı: İpsala – Yunanistan-Makedonya-Sırbistan – Hırvatistan-Slovenya-Avusturya – Almanya – Fransa

Fransa RORO Güzergahı: Yalova – Sete / Fransa arasında RORO servisi ile araçlar gitmektedir.

Fransa Parsiyel: Türkiye’den düzenli haftalık seferlerle parça yük taşımacılığını alıcı müşterinin adresine kadar teslim etmekteyiz.

Fransa Lowbed Nakliye: RORO veya Karayolu ile gabari dışı veya ağır tonajlı ürünlerinizi lowbed dorse tırlar ile adrese kadar teslimat yaparız.

Fransa’dan 3. Ülke Parsiyel Taşıma Ülkeleri

Yükünüz Fransa’da ve 3. ülkeye göndermek için çözüm arıyorsanız karayolu veya denizyolu olarak teslimat yaptığımız ülkelerine listesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 3. Ülke Fransa parsiyel taşımalarımızda Antrepo aktarma dahil fiyat sunuyoruz. Belirlediğimiz güzergahlar üzerinden en hızlı şekilde yükleriniz profesyonel olarak Saygınlar Transport tarafından teslim edilir.

Fransa’dan – Kuveyt
Fransa’dan – Katar
Fransa’dan – Suudi Arabistan
Fransa’dan – Suriye
Fransa’dan – Irak
Fransa’dan – İran
Fransa’dan – Ürdün
Fransa’dan – Lübnan
Fransa’dan – Özbekistan
Fransa’dan – Türkmenistan
Fransa’dan – Dubai
Fransa’dan – Gürcistan
Fransa’dan – Azerbaycan