Yunanistan Nakliye

Yunanistan Nakliye

Yunanistan nakliye ihtiyaçlarında hem karayolu hem de denizyolu kullanılabilmekte, firmamız müşteri taleplerini de göz önünde bulundurarak operasyona göre en uygun ulaşım kanallarını tercih ederek sonuca ulaşabilmektedir.

Ülkeler arası ilişkiler her geçen gün artıyor. İletişim olanaklarının kolaylaşması, parasal süreçlerin daha rahat yönetilebilmesi, ürünlerin fotoğraf ve videolarla yerinde görülebilmesi gibi pek çok etken özellikle ticari alanda ihracat ve ithalatların artmasını sağlamaktadır.

Bütün bunlar olurken sevkiyatları yapacak profesyonel firmalara ihtiyaç duyulmakta, ülkelerin lokasyonlarına göre denizyolu, havayolu, demiryolu ve karayolu nakliyat çözümleriyle operasyonlar yönetilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak çeyrek asırdan fazla süredir Yunanistan nakliye sektöründe aktif görev yapıyoruz. Yunanistan’ın sınır komşumuz olması iki ülke arasında ticaretin devamlılığını sağlamakta, hemen her sektörden yüzlerce firmamız karşılıklı mal gönderimi yapmaktadır.

Tercih özellikle hızlı, kaliteli, güvenli ve bütçe dostu fiyatlar üzerine yoğunlaşmakta, firmamız bütün bunları aynı anda karşıladığı için de yılın her günü araçlarıyla yollarda olmaktadır.

Sahip olduğumuz geniş, genç, bakımlı ve donanımlı araçlarımız farklı nakliye türlerinde görev almayı kolaylaştırmakta, böylece bütün müşterililerimizin sevkiyat gereksinimleri rahatlıkla firmamızda karşılanabilmektedir.

Yunanistan Google Haritasına Ulaşmak İçin Tıklayın

En Hızlı Yunanistan Nakliye Çözümleri

Yunanistan nakliye alanında birbirinden farklı nakliye türleri öne çıkmaktadır. Bunun nedeni iki ülke arasında çok fazla sektörde alışverişin olmasıdır.

Bu nedenle ülkemizin hemen her ilinden Yunanistan’a mal gönderimi olmakta, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Konya, Kayseri, Karaman, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Kütahya gibi illerimiz başta olmak üzere her yerden yükleme yapılabilmektedir.

Türkiye’den çıkan araçlarımız Yunanistan’ın her şehrine yük taşımacılığı yapabilmekte, Atina, Selanik başta olmak üzere bütün şehirlere teslimat gerçekleştirebilmektedir.

Frigo tırlarımız, tenteli tırlarımız, minivan, panelvan, açık tır, gabari dışı, lowbed gibi farklı taşımalarımız bulunduğunuz yerden yükünüzü alıp teslimat noktasına doğru harekete geçebilmektedir.

Parsiyel nakliye dışındaki nakliye türlerimizde haftanın her günü ve her saati Yunanistan’a çıkış yapılabilmekte, teslimat zamanınıza göre operasyon detaylarımız planlanabilmektedir.

İki ülke arasındaki nakliye sürelerimiz çıkış ve varış noktalarına göre değişiklik gösterebilse de İstanbul’un Avrupa yakasıyla Atina arasında ortalama 5 – 7 gün olmaktadır.

Sınır kapılarındaki yoğunluklara, resmi işlemlere, yol durumuna ve hava koşullarına göre ufak değişiklikler olabilmektedir.

Belarus Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Yunanistan Frigo Nakliye

Yunanistan ile Türkiye arasında en çok alım satımı yapılan ürün grupları gıda ve sağlık alanındadır. Bu alanlardaki ürünlerse ısı hassasiyeti olan ürünlerdir. Dolayısıyla standart araçlarla taşınmaları mümkün değildir. Bu yüzden de karayolu nakliyat alanında frigo taşımacılık kullanılır.

Frigo taşımacılık soğuk taşımacılık, soğuk zincir taşıma, frigo nakliye gibi isimlerle adlandırılır ve yükün yüklemeden son alıcıya kadar belli bir sıcaklıkta taşınmasını ifade eder.

Özel soğutucuları bulunan dorseler ile yapılan nakliyede araçların sıcaklık dengeleri sağlanarak ürün kalitesinin en üst seviyede tutulması amaçlanır.

Yunanistan frigo nakliye sayesinde gıdalardaki mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel bozulmalar önlenir. Böylece ürünlerin raf ömründe azalma olmadan, varış noktalarına taptaze şekilde varmaları mümkün olur.

İlaç, şurup, hap, serum gibi özel tıbbi malzemeler de ideal saklama koşullarında taşındıkları için herhangi bir bozulma meydana gelmez.

Firmamız tam donanımlı, en modern soğutma sistemlerine sahip, geniş araç filosuyla frigo nakliye çözümlerini sağlamakta, teknik personellerimiz ve şoförlerimiz ilk yüklemeden son teslimata kadar özveriyle hareket etmektedir.

Tam Donanımlı Araçlarla Yunanistan Frigo Nakliye

Yunanistan frigo nakliye uygulamalarında +18 derece ila -26 derece arasında dorseler ayarlanarak taşıma yapılabilmektedir. Yaş sebze, meyve, kuruyemiş, dondurulmuş gıda, ilaç, kimyasal gibi ürünlerin her birinin taşınması gereken ısı değerleri vardır.

Araçların daha yüklemeden önce uygun sıcaklık değerinde hazırlanmaları, yüklerin hava sirkülasyonu olacak şekilde yerleştirilmesi, yolculuk esnasında da kontrol edilmesi gerekmektedir. Yönetmeliğe göre gıda ürünlerindeki ısı değerleri derece olarak şu şekildedir:

 • Dondurulmuş et ürünleri: en fazla -18,
 • Dondurulmuş sebze ve meyveler: en fazla -18,
 • Dondurulmuş kanatlı et ürünleri: en fazla -18,
 • Dondurulmuş unlu mamuller: -12 ila -18 arası,
 • Limon, portakal, patates: 7-10,
 • Sarımsak: 5,
 • Lahana, kereviz, turp, bezelye, havuç, incir, taze soğan, maydanoz, ıspanak, mısır, pancar: 0-1,
 • Salatalık, bamya, fasulye, yazlık kabak, domates, kestane, kışlık patlıcan: 4,5-7,5,
 • Elma, armut, şeftali, nar, erik, üzün, ayva, kayısı, kornişon, kiraz: 1-3.

Firmamız Yunanistan frigo nakliyelerinde gerekli bütün ayarlamaları yapmakta, tam donanımlı araçlarıyla bulunduğunuz noktadan yükleme yaparak Yunanistan’daki teslimat noktası her neresiyse oraya doğru hareket etmektedir. Taahhüt edilen sürede teslimatlarınız yapılmaktadır.

Romanya Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

yunanistan parsiyel taşımacılık

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Yunanistan’ın sınır komşusu olması ticari alanda pek çok kolaylık sağlamaktadır. Özellikle ulaşım imkanları iki ülke arasında rahatlıkla yapılmakta, başka bir ülke toprakları kullanılmaya gerek kalmadığı için sınır kapısından geçen araçlar doğrudan diğer ülke topraklarına ulaşabilmektedir.

Ulaşım rahatlığı nedeniyle pek çok farklı sektörde ithalat, ihracat yapılmakta, bu da beraberinde parsiyel nakliyeye gereksinimi arttırmaktadır.

Yunanistan parsiyel nakliye çalışmalarıyla aynı güzergaha gidecek, birden çok kişinin yükü aynı araçla taşınabilmektedir. Böylece az miktarda yükü olanlar rahatlıkla yüklerini Yunanistan’a ulaştırabilmekte ve daha uygun fiyatlara nakliye hizmeti alabilmektedirler.

Parsiyel nakliye uygulamamızda Türkiye’nin hemen her yerinden yüklerinizi depolarımıza topluyor ve buradan araçlarımıza yüklemesini yaparak haftanın belli günlerinde Yunanistan’daki teslimat adresin doğru yola çıkabiliyoruz.

Yunanistan sınırları içinde Atina, Drama, Evros, Fokida, Lakonya, Eğriboz, Evritanya, Rodopi, Kardiçe, Messinya, Elis, Grevena, Florina, Kesriye, Korint başta olmak üzere hemen bütün noktalara yük teslimi yapabiliyoruz.

Sağladığımız profesyonel karayolu nakliyat çözümlerle adeta kapıdan kapıya nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Yunanistan Parsiyel Nakliyenin Avantajları

Yunanistan parsiyel nakliye uygulamamızda araçlarımız Pazarkule Sınır Kapısı ve İpsala Sınır Kapısı üzerinden doğrudan Yunanistan’a geçebilmektedirler.

Daima en hızlı ve en güvenli teslimat yapabilme adına güzergâh seçimlerimize büyük önem veriyoruz. Güzergâh tercihlerimizi yükleme ve teslimat noktalarına göre planlıyor, sınır kapısından geçtikten sonra alıcılarımızın tercihini takip edebiliyoruz.

Parsiyel nakliye uygulamalarımızla makine, yedek parça, beyaz eşya, tekstil, hazır giyim, otomotiv, hazır gıda ve daha onlarca ürün grubunu taşıyabiliyoruz. Şu avantajlarından dolayı da Yunanistan parsiyel nakliyelerimiz yoğun ilgi görüyor:

 • Parsiyel nakliyede sadece yüklerinizin hacimlerine göre araçta kiraladığınız alanın bedelini ödersiniz. Böylece lojistik giderlerinizi an aza indirmiş olursunuz.
 • Depolarımızdan yüklenen tırlarımız doğrudan varış noktasına hareket eder. Böylece en hızlı teslimatı yaparak zaman tasarrufu sağlarsınız.

Yunanistan Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır Yunanistan’a sektörün en kaliteli, en güvenli ve en hızlı sevkiyatlarını yapmaya çalışıyoruz. Bunu başardığımız için de en çok tercih edilen Yunanistan nakliye

firması konumunda yer alıyoruz. Fakat başarılarımızı daima daha ileriye taşıma gayretinde olarak aynı zamanda bütçe dostu Yunanistan nakliye fiyatları ile de öne çıkıyoruz.

Nakliye fiyatlarımızı daima en uygun fiyat listesiyle müşterilerimize ulaştırıyor, bütün önlemleri aldığımız gibi yüklerimizi sigortalı olarak taşıyoruz. Bu sayede herhangi bir hasar, olumsuzluk anında maddi olarak yüklerinizin karşılığını karşılıyoruz.

Yunanistan nakliye fiyatlarımız belli kriterlere göre değişmektedir. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 • Yüklerin alınacağı ve teslim edileceği adresler arası mesafe,
 • Yüklerin cinsi,
 • Yükün taşıma şekli,
 • Yükün ağırlığı,
 • Yükün hacmi,
 • Gümrüklemedeki sabit fiyatlar.

Net fiyatları öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilir, detayları paylaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.