Kırgızistan Nakliye

Kırgızistan Nakliye

Kırgızistan Nakliye ile, Türkiye ile ticari ilişkiler içerisinde ki Kırgızistan Orta Asya’daki bağımsız Türk devletlerinden biridir. denize kıyısı bulunmamasına karşın Çin, Tacikistan, Kazakistan ve Özbekistan gibi büyük devletlerle olan sınır komşuluğu bakımından stratejik öneme sahip ülkelerden bir tanesidir.

Yaklaşık 7 Milyon kişi nüfusa ve 200 bin km2’ye yakın yüz ölçümüne sahip olan ülkenin, uzun bir tarihi geçmişe de bulunmaktadır.

Ülkenin gerek güçlü devletlerle olan sınır komşuluğu gerekse de köklü bir tarihe sahip olması nedeniyle ticari açıdan pek çok ülkeye kıyasla da büyük bir gelişmişliği bulunmakta olup Kırgızistan nakliye konusunda da büyük bir pazar payına sahiptir.

Saygınlar Nakliyat olarak firmamızın bünyesinde yer alan uluslararası karayolu nakliye hizmetimiz içerisinde ön plana çıkan Kırgızistan taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimizin uluslararası pazarlardaki nakliye ihtiyaçlarını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Sahip olduğumuz güçlü altyapı ve teknik donanımlarımız ile uzun mesafe yollarda müşterilerimizden aldığımız;

Ürünleri, Eşyaları, Ekipmanları veya Malzemeleri 1.sınıf güvenlik önlemlerimiz ile profesyonel olarak gideceği adreslere tam zamanlı şekilde ulaştırırken bu konuda elde ettiğimiz büyük başarılarımız sayesinde de sektörümüzde lider konumda yer almaktayız.

Irak Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

kırgızistan frigo nakliye

Kırgızistan Frigo Nakliye

Gıda ve sağlık sektöründeki her ürünün yapısı gereği farklı sıcaklık ve farklı nem oranı değerlerine sahip olan ortamlarda bulundurulması bu ürünlerin bozulmadan kullanılabilmesi için oldukça önemlidir.

Paketlenmiş pek çok ürün genellikle standart tırlar içinde rahatlıkla bir yerden başka bir yere taşınabilirken özellikle gıda sektöründe yer alan dondurulmuş et, balık, tavuk, dondurma, dondurulmuş meyve veya sebzelerin depolanması kadar bir yerden başka bir yere nakliyesi de oldukça zorlu bir süreci beraberinde getirmektedir.

Üretimi itibariyle başlayan ve piyasada sunulma aşamasına kadar soğuk ortamlarda bulundurulması gereken ürünlere soğuk zincir hattı ürünleri adı verilmekte olup bu ürünlerin nakliyelerinde standart tırların kullanılması imkansızdır.

Bu ürünlerin nakliyeleri Frigo nakliye hizmeti ile soğuk tırlar adı verilen ve tır içinin sıcaklığı – 18  ̊C ile – 26  ̊C arasında değişen araçlarla taşınmaları gerekmektedir.

Karayolu nakliyat alanında soğuk zincir hattında taşınması gereken ürünler için üst düzey kalitede bir hizmet sunmakta olup bu alanda var olan hizmet ihtiyacını da profesyonel olarak karşılamaktayız.

Sahip olduğumuz güçlü altyapımız ve alanında uzman ekibimiz ile birlikte soğuk ürün taşıma işlemlerinin 1.sınıf kalitede gerçekleştirilmesine olanak sağlarken ürünlerin bozulmadan zamanında teslim adreslerine ulaştırılmalarına da zemin hazırlamaktayız.

Kırgızistan Nerededir?

Kırgızistan Orta Asya’da yer almaktadır. Komşuları kuzeyde Kazakistan, batıda Özbekistan, güneybatıda Tacikistan ve güneydoğuda Çin’dir.

Vikipedi

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak Tıklayın

kırgizistan parsiyel nakliye

Kırgızistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel sözlük anlamı itibariye parça, parçalı anlamına gelmekte olup bu terim daha çok nakliye alanında kullanılmaktadır. Parsiyel nakliye;

 • Bir kişiye,
 • Bir kuruma,
 • Bir kuruluşa veya
 • Bir firmaya ait olan ürünlerin bir tır içerisinde diğer hiçbir marka ürünle temas etmeden taşınması anlamına gelmektedir.

Parsiyel taşımacılık standart nakliye hizmete kıyasla pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Bu taşımacılığın sağladığı en büyük avantaj, ürünlerin birbirlerine temaslarından dolayı transfer olabilecek;

 • Koku,
 • Küf,
 • Mantar,
 • Mikroorganizma,
 • Nem,
 • Su veya
 • Renk akımı gibi oluşabilecek tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Parsiyel taşımacılığın sağladığı bir diğer avantaj ise tır içerisinde sadece bir ürün grubu taşındığı için taşımacılık işlemi esnasında ürünlerin indi – bindi işlemine maruz kalmaması, dolayısıyla da ürünler üzerinde herhangi bir hasarın oluşmasının engellenmiş olmasıdır.

Parsiyel taşımacılıkta ürünlerin direkt adreslerine iletilmesi sağlanırken de bu sayede ürünlerin zamanında teslim edilmesine olanak sağlanmış olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan Kırgızistan parsiyel nakliye hizmetimiz ile bu konuda da kaliteli hizmetin adresi konumunda yer alarak profesyonel hizmetlerimiz ile sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Hizmetimiz ile müşterilerimizin taşınmasını istedikleri ürünlerini; ürünün çeşidine göre en uygun nakliye aracı ve taşıma planı ile ulaştırılacakları adrese güvenilir olarak taşırken, bu sayede ürünlerin profesyonel olarak muhafaza edilmesine de olanak sağlamaktayız.

Uluslararası Parsiyel Taşımacılıkta Hizmetinin Adresi

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde yer alan Kırgızistan parsiyel nakliye hizmetimiz ile ülkenin başkenti Bişkek başta olmak üzere;

 • Batken,
 • Calal – Abad,
 • Çuy,
 • Issık – Göl
 • Narın,
 • Oş ve
 • Talas bölgeleri genelinde parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gerek uygun fiyatlı hizmet anlayışımız, gerek çözüm odaklı çalışma prensiplerimiz, gerekse de profesyonel taşıma planlarımız sayesinde sektörümüzde hizmet veren pek çok firmaya karşın sektörümüzde ön sıralarda yer alırken yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir firma konumunda yer almaktayız.

Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuz ve dinamik ekip arkadaşlarımız ile birlikte kesintisiz hizmet sunmakta olup gerçekleştirdiğimiz her nakliye işlemimizi büyük bir titizlik ve dikkatle sürdürmeye de devam etmekteyiz.

Bünyemizde yer alan gerek nakliye, gerek parsiyel gerekse de frigo taşımacılık hizmetlerimiz ile sektörümüzde önemli başarılara imza atmış olup her nakliye işlemimizi daha da profesyonel olarak gerçekleştirmek amacıyla çalışmalarımızı büyük dikkatle sürdürmekteyiz.

Kırgızistan Nakliye Fiyat Teklifi Alınız

Kırgızistan Nakliye hakkında sıkça sorulan sorular

Kırgızistan nakliye yapan firmalar hangileridir?

Saygınlar Nakliyat, Kırgızistan nakliye yapan firmaların başında gelmektedir.

Kırgızistan nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Kırgızistan nakliye fiyatları, ürün ya da malın tonajı, hacmi, cinsi ve hangi ülkeye nakliyesinin yapılacağı göz önünde bulundurularak belirlenir.