Lübnan Nakliye

31.07.2016

Saygınlar Transport tam zamanında ve aksaklığa mahal vermeden en güvenilir şekilde lojistik hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Lübnan ile Türkiye arasında ithalat veya ihracata yönelik taşımacılık yapan firmanın her çalışanı lojistik anlamında tam donanımlı ve tecrübeli şekilde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır sektör içerisinde ki faaliyetleri sayesinde işinde lider konumda bulunan firma Lübnan nakliye firmaları arasında akla gelen ilk isimlerden birisidir. Ağır nakliyat veya hafif nakliyatta başarılı işleriyle bilinen şirketin yükselişi yıllardır devam etmekte ve kurumsal kimliğini her geçen gün pekiştirerek daha geniş çevrelere hizmet vermeyi sürdürmektedir. Sahip olduğu uzman ve profesyonel kadrolar ile hizmetlerini olağanüstü kalitede ve sürede tamamlamayı başararak pek çok firma ve müşterinin lojistik işlerinde tercihi konumundadır.

Lübnan Nakliye Firması

Anlaştığı müşterileriyle daima uzun soluklu çalışmayı hedefleyen firmanın istekleri daima müşterinin beklentisi çerçevesinde ilerlemektedir. Bu durum Lübnan çalışan nakliyeciler arasında bulunması oldukça zor bir özelliği ifade etmektedir. Uzun yıllardır sektör içerisinde bulunan firmanın iş geçmişi göstermektedir ki müşterileri daima uzun soluklu olmuştur. Firma yetkilileri kaliteli ve kusursuz hizmet vererek hem geleceklerini güvence altına almayı planlarken hem de çalışanlarının geleceğini garantilemektedir. Firma daima etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş ahlakından asla ödün vermemektedir. Müşteriler, firma ile diledikleri zamanlarda iş yapıp diledikleri zamanlarda işe ara verebilmektedirler. Firma kurulduğu günden bu yana Lübnan yurtdışı nakliye alanında öncülüğünü asla kaybetmemiştir.

Lübnan Tenteli Nakliye

Alanında bilgili ve uzman kadrolar tenteli taşımacılık ve frigo nakliye konularında sektörün tartışmasız bir numarası konumundadır. CMR sigortası ile uzun yolculuk esnasında hem müşterinin hem de firmanın zarara uğramaması adına kalite standartları çerçevesinde önlemler alınmaktadır. Uzman kadrolar tarafından ayarlamaları yapılan nakliyat aşamalarında herhangi bir pürüz çıkması durumunda zarar minimilize edilmektedir. Hiç kimsenin garanti veremeyeceği olaylara ve durumlara karşı bu şekilde önlem alınmaktadır. Yük tam adresi teslim edilerek herhangi bir aktarma veya yarı yolda bırakma gibi durumların ortaya çıkmasına kesinlikle müsaade edilmemektedir. Bu gibi durumlar hem firmanın itibarını zedeleyeceği hem de müşterinin beklentisini karşılamayan bir işi ortaya çıkaracağı için kesinlikle söz konusu dahi olmamaktadır.