İran Nakliye

İran Nakliye

İran Nakliye ile, İran ile Türkiye arasındaki ticari bağlarımız kuvvetlenmektedir

Ticaret hacmi ve birbirine saygısı son derece yüksek olan iki ulus arasında ki nakliye ihtiyacı üst düzeydedir. Bulunduğumuz coğrafyanın pek çok ülkesinde olduğunun aksine iki ülke arasında ki yollar daima güvenlidir.

Bu durum nakliyenin daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi açısından son derece önemlidir.

Saygınlar Transport pek çok savaş yaşanan ve siyasi istikrarsızlığın bulunduğu bölgelere dahi lojistik hizmetlerini aksatmadan ve güvenle gerçekleştirmektedir.

Bu bağlamda Orta Doğuya dair edindiği tecrübeler ile İran nakliye firmaları arasında da güvenle hizmet veren şirketin başında gelmektedir.

İran Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat iş ortağı olduğu müşteri ve firmalar için kaliteli hizmet ve güvenli taşımacılık sunar. Bununla birlikte fiyatlar konusunda da esnek şekilde yardımcı olur. 

Firma içerisinde uluslararası nakliye konusunda birikim ve tecrübesi ile teknolojinin yeniliklerini fiyatlar ile birleştirir.  

Fiyat ile kaliteyi entegre eden firma uluslar arası taşımacılıkta gerekli tüm belgelere sahip araç ve şoförleri ile uygun fiyatlar sunar.

Aynı zamanda gümrük noktalarına güvenle haki olurken gerekli ve istenen evrakların kısa sürede hazırlanması için yardımcıdır. 

Güzergâhlarda ve gümrükler de kapama tır tescili uygulanır. Sonrasında İran taşımacılık için araç çıkışı   Doğu Beyazıt gümrük kapısıdır.

Böylelikle araç yükleme yerine doğru yol alır.  Saygınlar Nakliyat ile İran nakliye süreci özellikle Türkiye’deki yükleme noktalarına ve uzaklığına göre değişkenlik gösterir. Nakliyat için yüklenen araçlarda iller arasındaki mesafe farkları vardır. Bu farklar ve km hesaplanır.

Türkiye – İran Nakliye

Türkiye – İran arası ilişkiler özellikle sanayi alanında ön plandadır. İki ülke arasında gerçekleşen üretim alım ve satımlarında nakliye işlemleri ülkemizde farklı noktalarda gerçekleşir.

İhracat-İthalat ilişkinlerinde buna bağlı olarak iki ülke arasında transit ticaret yapılır. Buna istinaden firmaların İran nakliyesinde uygun navlunlarla yükler hızlı ve sağlam ve güvenli bir şekilde teslim edilir.

Saygınlar Nakliyat İran için yurtdışı nakliye hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir navlunlarla hizmetleri ile birçok alanda hizmet sunar.

İran yurtdışı nakliye hizmetleri pek çok amaca yönelik gelişmektedir. Firmanın araç filosu her türlü işe ve taşımacılığa yönelik olarak gelişmiştir.

Saygınlar Lojistik firması ile herhangi bir aksaklık veya zamanında teslim edilmeme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Firma kurulduğu günden bu yana aldığı bütün işleri başarıyla gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye de devam etmektedir.

Çağa uygun ve modern çevre dostu araç filosuyla yıllardır İran ile Türkiye arasında ki güçlü bağın savunucusu olan firma genel olarak Doğu Beyazıt yönünden teslimatlarını sürdürmektedir.

İskelet yapısından asla şaşmayan firmanın başarısının sırrı tam olarak buradan gelmekte ve müşterinin taleplerinin ön planda tutulmasıyla daima çözüm odaklı çalışılmaktadır.

Saygınlar firması tenteli taşımacılık ile hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde sürdürmektedir.

Türkiye İran Nakliye Güzergâhları

Saygınlar Nakliyat İran taşımacılık için yükleme yerine uygun olarak yükleme yapılacak günde  özmal araçları ile hizmet verir.

Bu araçlar yabancı plakalı olan İran Tırına sevk edilecek yüklerin olduğu araçlardır. Buna istinaden yükleme ekipleri ile parsiyel veya frigo ürünleri araç üstüne yüklenir.

Nakliye sırasında araçların şoförü ve personelleri malzemelerin sayımları ile tüm işlemleri tamamlar. Sonrasında gümrükle ilgili sevkler de şoföre evraklar teslim edilmektedir.

Gümrüklere varışı olacak Saygınlar Nakliyat aracın gümrük işlemcisi ile gümrüklenme işlemleri tamamlanır.

Tacikistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinmek İçin Tıklayın

iran'a çalışan nakliyeciler

İran Frigo Nakliye

Saygınlar Nakliyat tüm hizmetlerinde olduğu gibi ISO 9001 kalite sistemleri ile frigo nakliye hizmetleri sağlamaktadır.

Buna istinaden frigofik araçları ile   tenteli araç filosu taşımacılıkta güvenir ve belgeli olarak teslimat sağlar.

Saygınlar Nakliyat hizmetlerinde İran frigo taşımacılık  için çeşitli donanımlı araçlar ile hizmet verir.  Aynı zamanda kuru yük taşımacılığının yanında soğuk ya da dondurulmuş yüklerin taşınması içinde özel frigo araçları ve işlemleri de bulunmaktadır. 

Frigo taşımacılık ile özel olarak tasarlanan araçlar hizmet verir. Bununla birlikte yaş ve meyve sebze ve diğer gıda ilaç gibi yüklerin soğukluk derecesini koruyabilen araç kasaları vardır.

Saygınlar Nakliyat Türkiye’de bulunan İthalat – İhracat Firmaları ile İran Tahran’a İran frigo taşımacılık için frigo araç yüklemesi yaparak hizmet verir.

Buna istinaden Türkiye de yer alan çıkış noktası illerden yüklenen yaş sebze ve meyveleri araçlara yükler. Aynı zamanda süt ürünleri, et ürünler, çiçek (fidan), dondurma gibi ürünler de frigo ürünleri kapsamaktadır.

Bu ürünleri Tahran Başta olmak üzere Şiraz, Tebriz, İsfahan, Meşhed, Kum, Yezd, Kaşan, Urmiye, Hemedan gibi illere ulaştırır.

Bu ulaşımda araçlar klimalı olup malzemelerin bozulmadan güvenle teslim edilmesi sağlanır. Ürünler için reefer araçlar ile karayolu taşıma standartlarına uygun olarak hizmet sağlanır.

Araçların şoförleri İran Ülkesine yük teslimatı için eğitimlerden geçmiş ve güvenilir. Personellerdir. Frigo ürünler için Termoking TIR ile özmal araçlar CMR Sigorta kapsamında hizmet vermektedir.

Saygınlar Nakliyat firması özellikle İran frigo taşımacılık için donanımlı araçlarında soğutuculu dorseler ile ürünlerin korunmasını sağlar. Buna istinaden frigo ürünlerinin tamamı kasalarda bozulmaması için muhafaza edilmektedir. 

Teslim noktasına nakliyesi sağlanacak tüm ürünler soğuk ortamlarda taşınmaya müsait şekilde araca yüklenir. Böylelikle soğuk gıda ve diğer ürünler bozulmadan ve hasar görmeden yerine ulaştırılır.

Araçlarda bulunan ürünlerinizin bozulmadan adrese teslim edilebilmesi için ısı sensörlü sistemler vardır. Buna istinaden ürünler için ayarlamış artı eksi sıcaklık değerleri ile ürünler korunur.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

iran'a giden nakliyeciler

İran Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat, İran parsiyel nakliye konusunda araçları ve güvenli teslimatı ile uluslararası nakliyede deneyimi ile hizmet verir.

Aynı zaman da Türkiye – İran arası ihracat ilişkilerinde parsiyel nakliye hizmetinde sistemli çalışmaları ile avantaj sağlamaktadır.

Saygıllar Nakliyat İran’a parsiyel ve komple ve proje taşıma hizmetinde özmal araçları ile taşımacılık hizmeti verir.

Bununla birlikte İran parsiyel taşımacılık    ISO 9001 kalite onayı ile araçlar ülkemizden çıkış yapmaktadır. İran parsiyel taşımacılık için eğitimli ve geniş araç filoları ile parsiyel taşımacılıkta fark yaratmaktadır. 

İran parsiyel taşıma noktaları şunlardır; Saygınlar Nakliyat ile ülkemizden İran’ın birçok şehrine parsiyel taşımacılık hizmeti verilir.

Bu şehirler Bazargan, Tebriz, Tahran, Maku, Urmiya, Zanjan, İsfahan, Shiraz, Bandar Abbas, Zahedan, Mashhad , Hoy, Kum, Kereci Kirman, Kirmanşah ve Arak gibi İran şehirleridir.

Türkiye – İran arasında yol mesafesine dayanarak teslimat ve taşımacılık hizmetlerinde süresi planlama yapılmaktadır.

Saygınlar Nakliyat İran’a parsiyel taşıma için parsiyel parça ürünleri ve yükleri güvenilir bir şekilde teslim noktasına ulaştırır. Geniş araç filoları ile araçlar donanımlı ve teknoloji odaklı yenilenerek ürüne uygun ekipmanlar ile hizmet verilir.

İran’a Parsiyel Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

Türkiye’den İran’a nakliyesi gerçekleşecek ve İran parsiyel taşımacılık için ihraç ürünleri parça olarak taşınmaya uygun parsiyel olarak teslimat noktasına iletilir.

Saygınlar Nakliyat ile aracın yüklemeden varış noktasına kadar tüm süreçler yönetilir.  İstanbul’dan İran’a nakliyat için yüklenen parsiyel araçlarının çıkış noktası Erenköy’dür.

Buna bağlı olarak parsiyel ürünler Erenköy – İran güzergâhla gümrük yapıp çıkış yapar. Bu istikamet Gürbulak,  Bazargan,  Tebriz ve Tahran gibi bölgeler olup araçlar yükleri teslim etmektedir.

Saygınlar Nakliyat ile İran parsiyel taşımacılık, İran’a az miktarda ve bir araç içini doldurmayan yükler için tercih edilen bir nakliye hizmetidir. 

Parsiyel nakliye de iş ortaklarının yükleri kadar yer kiralanır. Sonrasında aracın geri kalan alanı diğer müşteriler tarafında kiralanabilir. 

İran parsiyel taşıma işlemleri TIR dolusu olmayan yükler için İran ve şehirlerine teslim edilmek üzere araçta özel bir bölüm ayrılır.   

Kalan yerlere ise diğer müşteriler için yükleri yüklenerek gümrük ve diğer güzergâhlara doğru çıkış noktasından hareket edilir.

İran Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İran Nakliye Fiyatları

İran Nakliye Fiyatları belirlenirken, nakliyesi yapılacak mal ve eşyaların cinsi, türü, boyutu, tonajı, hacmi kapladığı alan ve hangi ülkeye gideceği göz önünde bulundurularak hesaplanır

İran Nakliye Firmaları

İran Nakliye Firmaları başında başarısıyla yılladır adını en üstte tutmayı başarmış Saygınlar Nakliyat gelmektedir.

İran Nakliye Kaç Gün Sürer

İran Nakliye ortalama 5-6 gün içerisinde gerçekleşmektedir.