İran Nakliye

02.06.2019
İran Nakliye

İran ile Türkiye tarih boyunca komşu olan ve son yıllarda belki de en az sorun yaşadığımız komşular arasında yer almaktadır. Ticaret hacmi ve birbirine saygısı son derece yüksek olan iki ulus arasında ki nakliye ihtiyacı üst düzeydedir. Bulunduğumuz coğrafyanın pek çok ülkesinde olduğunun aksine iki ülke arasında ki yollar daima güvenlidir. Bu durum nakliyenin daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi açısından son derece önemlidir. Saygınlar Transport pek çok savaş yaşanan ve siyasi istikrarsızlığın bulunduğu bölgelere dahi lojistik hizmetlerini aksatmadan ve güvenle gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda Orta Doğuya dair edindiği tecrübeler ile İran nakliye firmaları arasında da güvenle hizmet veren şirketin başında gelmektedir.

Türkiye – İran Nakliyeİran Nakliye

İran yurtdışı nakliye hizmetleri pek çok amaca yönelik gelişmektedir. Firmanın araç filosu her türlü işe ve taşımacılığa yönelik olarak gelişmiştir. Saygınlar Lojistik firması ile herhangi bir aksaklık veya zamanında teslim edilmeme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Firma kurulduğu günden bu yana aldığı bütün işleri başarıyla gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye de devam etmektedir. Çağa uygun ve modern çevre dostu araç filosuyla yıllardır İran ile Türkiye arasında ki güçlü bağın savunucusu olan firma genel olarak Doğu Beyazıt yönünden teslimatlarını sürdürmektedir. İskelet yapısından asla şaşmayan firmanın başarısının sırrı tam olarak buradan gelmekte ve müşterinin taleplerinin ön planda tutulmasıyla daima çözüm odaklı çalışılmaktadır. Saygınlar firması tenteli taşımacılık ile hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde sürdürmektedir.

İran Çalışan Frigo ve Tenteli Araç Firmaları

Yükleme yeri ve gününe sadık bir politika izleyen şirket yetkilileri iş alışından teslimatın gerçekleştirildiği ana kadar geçen süreçleri titizlikle takip etmektedir. Müşterinin malı daima ön planda tutulmaktadır. Araç şoförleri sadece şoförlükte değil aynı zamanda lojistik hizmetleri konusunda da uzmandır. Bu bakımdan oluşması muhtemel herhangi bir pürüzün çözümü derhal birinci elden gerçekleştirilmekte ve aksaklığa izin verilmemektedir. Frigo nakliye ile İran-Türkiye arasında soğuk ürünlerin taşımacılığını da üstlenen firma ürünlerin dereceleri ve bozulmamaları konusunda uzman ekiplerin bünyesinde barındırmaktadır. Firma, İran çalışan nakliyeciler arasında soğuk ürün taşımacılığında tartışmasız şekilde liderliğini ve bilinçli taşımacılığını sürdürmektedir.