Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye

Ukrayna ile Türkiye arasında gelişen siyasi ve ekonomik ilişkiler nakliye firmaları açısından da büyük önem taşımaktadır. Arada ki yoğun iş birliğine gereken hizmeti sağlayabilmek adına Saygınlar Transport 10 yılı aşkın sektör tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü taşımacılık faaliyetinde uzman kadroları bünyesinde barındıran firma tenteli taşımacılık ve frigo nakliye alanlarında Ukrayna topraklarına büyük hizmet taşıyıcılığı yapmaktadır. Saygınlar Taşımacılık, her türlü ulaşım aracılığıyla taşıma faaliyetleri yürütebildiği gibi kombine taşımacılıkta da usta firmalar arasında yer almaktadır. Ukrayna’nın içerisinde bulunduğu siyasi kargaşaya rağmen bölgeye götürülen hizmetler hiç aksamamış ve en iyi tedbirler eşliğinde taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmiştir. Türkiye ile Ukrayna arasında yaş meyve-sebze ve gıda ürünleri taşımacılığı oldukça gelişmiştir.

Ukrayna Nakliye Firması

Firmanın sahip olduğu frigo özellikli araçlar ile  bu ürünler en iyi şartlarda Ukrayna topraklarına teslim edilmektedir. Ayrıca ürünler CMS Sigortası kapsamındadır ve herhangi istenmeyen bir durumda müşterinin her türlü kaybı karşılanmaktadır. Saygınlar Transport ISO 9001 kalite belgesine sahiptir ve uluslararası taşımacılık standartlarında seçkin kuruluşlardan bir tanesi konumundadır. Ukrayna yurtdışı nakliye hizmeti esnasında müşteri her türlü bilgi akışından faydalanabilmektedir. Yol boyunca ürünlere eşlik eden kadrolar işinde profesyonel ve çözüm odaklı çalışan kimselerdir. Firmanın uzun yıllardır sektör içerisinde bulunmasından ve kadrosunda yer alan her bir bireyin işinde profesyonel olmasından dolayı müşteriye belirtilen zaman kesinlikle şaşmamaktadır.

Ukrayna Çalışan Nakliyeciler

Ürünler bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da daima vaktinde ulaşacaktır. Saygınlar bünyesinde faaliyet gösteren filo tamamen öz mal konumundadır. Araçlar çevre dostu olarak tanımlanmaktadır. Ukrayna çalışan nakliyeciler arasında en sağlam ve zamanında teslimatı gerçekleştiren firmanın bugüne kadar memnun edemediği bir müşteri söz konusu değildir. Çünkü iş alımından önce müşteri hizmetleri şeffaflık ve doğruluk esasında bilgilendirme yapmaktadır. Bu durum ilerleyen süreçlerde mağduriyetin yaşanmaması adına oldukça önemsenmektedir. Ukrayna nakliye firmaları ile de bağlantıları bulunmakta olan firma bölgesel etkinlik açısından da oldukça yetkindir. Bölgede konumlanmış olan bağlantılar herhangi bir sorun durumunda hızla harekete geçerek çözüm odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İşin her aşamasında müşteriye yoğun bilgi akışı sağlanması esas alınmaktadır.