Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye

Uluslararası alanda yenilikler oldukça sevkiyatlar daha geniş alanlara yayılmakta, hemen her ülke arasında ithalat, ihracat faaliyetleri ortaya çıkmaktadır.

Türkiye’nin bulunduğu lokasyon pek çok ülke ile rahatlıkla iletişim kurmasını sağlamakta gerek Ortadoğu gerek Avrupa gerekse Asya ülkelerine kolaylıkla sevkiyatlar yapılabilmektedir.

Bu alanda özellikle Ukrayna gibi yakın olduğumuz ülkeler her zaman en fazla karayolu nakliyat ihtiyacının olduğu noktalar olarak öne çıkmaktadır.

Ukrayna bir Doğu Avrupa olup güneye Karadeniz ve Azak Denizi’ne sınırı vardır. Ülke özellikle SSCB’nin dağılmasından sonra bir süre ekonomik durgunluk yaşamış, fakat zamanla ilerleme kaydetmiştir.

Bugün özellikle maden kömürü, büyük çaplı borular ile birlikte hurda demir Ukrayna’nın ihracat ürünlerinin başında gelmektedir. Tarımı da oldukça gelişmiştir. Petrol ve doğalgaz konusunda ise Rusya’ya bağlıdır.

Sanayileşme ve teknolojideki gelişmeler büyük bir hızla devam etmekte, Doğu Avrupa’nın en gelişmiş ikinci ülkesi konumunda yer almaktadır. Türkiye ile Ukrayna arasında güçlü bir ticari ilişki bulunmaktadır.

Ukrayna ile Türkiye arasında gelişen siyasi ve ekonomik ilişkiler nakliye firmaları açısından da büyük önem taşımaktadır.

Arada ki yoğun iş birliğine gereken hizmeti sağlayabilmek adına Saygınlar Transport 10 yılı aşkın sektör tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü taşımacılık faaliyetinde uzman kadroları bünyesinde barındıran firma tenteli taşımacılık ve frigo nakliye alanlarında Ukrayna topraklarına büyük hizmet taşıyıcılığı yapmaktadır.

Ukrayna’nın içerisinde bulunduğu siyasi kargaşaya rağmen bölgeye götürülen hizmetler hiç aksamamış ve en iyi tedbirler eşliğinde taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmiştir.

Türkiye ile Ukrayna arasında yaş meyve-sebze ve gıda ürünleri taşımacılığı oldukça gelişmiştir.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Ukrayna nakliye sektöründe ilk günden bu yana Saygınlar Nakliyat olarak kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümler üretmenin yanında bütçe dostu fiyatlarla da öne çıkmaya çalışıyoruz. Bu nedenle yüklerinizi en uygun fiyat listeleriyle, hiçbir zarar görmeden son alıcıya ulaştırıyoruz.

Ukrayna nakliye fiyatları ürünlerin teslim alınacağı ve teslim edileceği yerler arasındaki mesafeye, ürünün taşıma şekline, ürün cinsine, ürünün ağırlığına ve gümrükleme işlemlerine göre değişebilmektedir. Operasyonun ayrıntılarına göre departmanımız en net fiyat teklifini hazırlayarak müşterilerimize sunmaktadır.

Ukrayna Nakliyede Kaliteli ve Hızlı Çözümleri

Ukrayna nakliye sektörünün liderleri arasında yer alan firmamız pek çok ayrıcalığı aynı anda sağlamakta, bu yönüyle de her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Türkiye ile Ukrayna arasında çok farklı sektörlerde ithalat, ihracat olduğu için farklı nakliye türlerine ihtiyaç duyulabilmektedir.

Firmamız sahip olduğu geniş araç filosu ile her talebi karşılamakta, müşterilerinin yüklerine, mallarının cinsine, bulundukları lokasyona göre araç tesisi yapabilmektedir.

 Nakliye türlerinin tamamında personel kalitesi çok önemlidir. İlk bilgilendirme aşamasında, operasyon detaylarının ve planlamasının hazırlanması aşamasında, yükleme, taşıma, teslimat ve diğer bütün süreçlerde personel özverili ve donanımlı olursa sevkiyatlar çok daha rahat olmaktadır.

Firmamız bünyesinde yer alan bütün personeller işlerini severek yapan, eğitimli, deneyimli, müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen, kendini sürekli geliştirerek en güncel prosedürlere hakim, çözüm odaklı kişilerdir. Bu sayede ilk yüklemeden son teslimata kadar kusursuz bir operasyon gerçekleştirebiliriz.

Ukrayna nakliye alanında kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı sevkiyatların adresiyiz. Bunun için Türkiye’nin her yerinden yükleme yapabiliyor, Ukrayna’nın her şehrine teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

En modern teknolojileri kullanarak yüklerinizin her aşamasını takip edebilmenize olanak sağlıyoruz.

Belarus Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Ukrayna Nakliye Firmaları

Firmanın sahip olduğu frigo özellikli araçlar ile  bu ürünler en iyi şartlarda Ukrayna topraklarına teslim edilmektedir. Ayrıca ürünler CMS Sigortası kapsamındadır ve herhangi istenmeyen bir durumda müşterinin her türlü kaybı karşılanmaktadır.

Saygınlar Transport ISO 9001 kalite belgesine sahiptir ve uluslararası taşımacılık standartlarında seçkin kuruluşlardan bir tanesi konumundadır.

Ukrayna yurtdışı nakliye hizmeti esnasında müşteri her türlü bilgi akışından faydalanabilmektedir. Yol boyunca ürünlere eşlik eden kadrolar işinde profesyonel ve çözüm odaklı çalışan kimselerdir.

Firmanın uzun yıllardır sektör içerisinde bulunmasından ve kadrosunda yer alan her bir bireyin işinde profesyonel olmasından dolayı müşteriye belirtilen zaman kesinlikle şaşmamaktadır.

ukrayna frigo nakliye

Ukrayna Frigo Nakliye

Ukrayna ile Türkiye arasında sevkiyatı yapılacak ürün grubuna göre nakliye türleri öne çıkmaktadır ve bu alanda en fazla ihtiyaç duyulanlardan birisi Ukrayna frigo nakliye olmaktadır.

Frigo nakliye ile ısı hassasiyeti olan, belli bir sıcaklık değerinde taşınması gereken ürünler soğutmalı dorselerle Türkiye’den Ukrayna’ya taşınmaktadır.

Türkiye’den Ukrayna’ya soğuk zincir ile taşınması istenen mallar arasında özellikle yaş sebze ve meyveler, kuruyemişler, dondurulmuş gıdalar, ilaçlar, kimyasal maddeler öne çıkmaktadır.

Dondurulmuş gıdalar ve yaş sebze, meyveler frigo nakliye ile tazeliğini kaybetmeden ve besin değerlerini koruyarak son teslimat noktasına ulaştırılmaktadır.

İlaçla ve kimyasal maddelerde ise ısı değerleri sabit tutularak bozulmaları, kimyasal değerlerinin zarar görmesi engellenmektedir.

Süs bitkilerinin hem tazelikleri hem estetikleri bozulmadan kalması mümkün olmaktadır. Bütün bu avantajlardan dolayı da Ukrayna karayolu nakliyat alanında frigo nakliye çok yoğun tercih edilmektedir.

Dorselerin ısı ayarları (pozitif) 18 derece ila -26 (negatif) derece arasında ayarlanabilmekte, bu sayede ürün grubuna göre ilk yükleme anından itibaren ısı ayarı yapılarak son teslimata kadar sabit sıcaklıkta taşınabilmektedir.

ukrayna türkiye nakliye fiyatları

Doğru Isıda Ukrayna Frigo Nakliye

Frigolu taşımacılık, soğuk taşımacılık, soğuk gıda sevkiyatı, soğuk taşımacılık, iklim kontrollü taşıma, soğuk zincir taşıma gibi farklı şekillerde adlandırılmaktadır. Özellikle Ukrayna firgo nakliye alanında gıda ürünleri ve ilaç sektörü ürünleri öne çıkmaktadır.

Gıda ürünlerindeki mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksek bozulmalar doğrudan raf ömrünü kısaltacağı için taze veya dondurulmuş bütün gıdalar frigo ila taşınmaktadır.

Şuruplar, serumlar, haplar ve diğer özel tıbbi malzemeler de özel saklama koşulları gerektirdiği için frigo nakliye ile Ukrayna’ya ulaştırılmaktadır. Firmamızın sahip olduğu tam donanımlı, genç geniş araç filosu ile yüklemeden boşaltmaya, aktarmadan son tüketiciye ulaşmasına kadar her aşamada sabit sıcaklık korunmaktadır.

Nakliye sürecinin tamamı titizlikle yürütülmekte, böylece gönderimini yaptığınız ürünleriniz sağlıklı biçimde teslim edilmektedir.

Buna göre mesela portakal, limon, patates 7-10 derecede, lahana, turp, taze soğan, havuç, maydanoz, mısır, ıspanak, bezelye 0-1 derecede, dondurulmuş et, kanatlı et, sebze, meyve -18 derecede taşınmaktadır.

ukrayna türkiye nakliye fiyatları

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Karayolu nakliyat alanında Türkiye ile Ukrayna arasında en fazla ihtiyaç duyulan ve aranan nakliye türlerinden birisi parsiyel nakliye olmaktadır.

Parça, tüm olmayan anlamlarına gelen parsiyel, nakliye alanında aynı güzergahtaki birden fazla müşterinin yükünün aynı araçla taşınmasını ifade etmektedir.

Parsiyel nakliyede temel amaç, aynı güzergaha gidecek, bir aracı komple doldurmayacak kadar yükün olan müşterilerin yüklerini tek araca yükleyerek nakliye maliyetlerini azaltmaktır. Böylece müşterilerimiz lojistik giderlerini daha ekonomik hale getirmektedirler.

Ukrayna parsiyel nakliye uygulamalarımızda Türkiye’nin her yerinden, her miktardaki yüklerinizi depolarımıza topluyoruz ve depolarımızdan haftanın belli günleri Ukrayna’ya çıkış yapıyoruz. Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz Ukrayna parsiyel nakliye ile rahatlıkla yüklerinizi alıcılara gönderebiliyorsunuz.

Parsiyel nakliyelerimizde maliyet hesabı hacim üzerinden yapılır. Metreküp hesaplaması en-boy-yükseklik-adet şeklinde olur.

Böylece yükünüzün aracımızda ne kadar alan kaplayacağı tespit edilerek bu alanın kira bedeli tarafınızdan tahsis edilir. Ukrayna’ya gidecek aracın kira bedelini başkalarıyla paylaşacağınız için ekonomik açıdan avantaj elde edersiniz.

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Ukrayna Parsiyel Nakliyede Geniş Hizmet Ağı

Ukrayna parsiyel nakliye uygulamamızda ülkemizin her yerinden yüklerinizi alabildiğimiz gibi Ukrayna’da da istenen yerlere teslimat yapabiliyoruz.

Başta Kiev olmak üzere Mariupol, Odessa, Sevastepol, Zaporizhia, Donetsk, Lviv gibi ülkenin hemen her yerine hizmet verebiliyoruz. Böylece kapıdan kapıya hizmet ayrıcalığıyla yüklerinizi alıcılarına göndermenizi sağlıyoruz.

Ukrayna parsiyel nakliyelerde en hızlı ve en güvenli teslimat yapılmaya çalışılmaktadır. Bunun için komple karayolu ile sevkiyat yapılacaksa ülkemizden çıkan araçlarımız Bulgaristan’a, oradan Romanya’ya ve oradan da Ukrayna’ya ulaşmaktadır.

Talebe göre belirli hatlar üzerinden Karadeniz kullanılarak kıyı transferi de yapılabilmektedir. Firmamız alanında şu özellikleriyle öne çıkmaktadır:

  • Uluslararası sevkiyat alanında deneyimli ve tecrübeli teknik kadro,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler,
  • Son derece etkin ve hızlı nakliye çalışmaları,
  • Geniş müşteri portföyü,
  • Genç, donanımlı, bakımlı ve geniş araç filosu,
  • Sürekli güncel tutulan ve zengin içerikli web sitesi,
  • Dağıtım noktalarında kaliteyi ve hızı arttıracak iş ortakları.