Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çözümlerimiz içerisinde frigo, tenteli, proje taşımacılığı ve parsiyel çözümler sunarız. Türkiye – Özbekistan çalışan araçlarımız EURO Standartlarında ve konforlu yük taşımacılığına uygundur.

Ekibimiz profesyonel şekilde operasyon süreçlerini kusursuzca takip edip, sonuçlandırmaktadır. Türkiye Özbekistan arası taşımacılık ihtiyaçlarınıza uygun olarak sizlere çözümler sunarız

Özbekistan bağımsız Orta Asya devletlerinden birisidir. Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra bağımsızlığını alan ülke büyük bir hızla gelişimine devam etmekte, dünya ile entegre olmaya çaba sarf etmektedir.

Türkiye ile Özbekistan arasında, tarihi ve kültürel bağların da etkisiyle, uzun yıllara dayanan bir geçmiş söz konusudur. Özellikle de ticari faaliyetler aralıksız sürmektedir.

Özbekistan ile ticari ilişkilerin devam ettiği alanda doğal olarak Özbekistan nakliye hizmeti veren firmalara ihtiyaç duyulmakta, Saygınlar Nakliyat firmamız da güçlü altyapısı, profesyonel kadrosu ve geniş araç filosuyla sektörün liderleri arasında yer almaktadır.

Özbekistan’a gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizde başta standart tenteli tırlar olmak üzere yükün özelliklerine göre frigo dorse, lowbed dorse gibi alternatifler tercih edilebilmektedir. İhtiyaca göre nakliye türlerimiz kullanılabilmektedir.

Türkiye Özbekistan nakliye arası çalışmalarımız profesyonel ekip desteği ile müşteri hizmeti sunarız. Taşkent, Semerkant gibi büyükşehirlere araçlarımız Türkiye – Özbekistan ihracat yük taşımacılığı, Özbekistan – Türkiye arası ithalat karayolu nakliye yaparız.

Güçlü ve yeni özmal araç filomuzla sunduğumuz lojistik hizmetler arasında komple taşımacılık, frigo taşıma (reefer), proje taşımacılığı, düzenli parsiyel taşımacılık hizmetleri sunarız.

Kazakistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan parsiyel nakliye hizmetimiz yük miktarının bir aracı tamamen doldurmayacağı durumlarda tercih edilmektedir ve en çok tercih edilen taşıma türlerinin başında gelmektedir.

Parsiyel taşımada birbirini etkilemeyecek, herhangi bir zarar vermeyecek yükler aynı araca yüklenerek taşınırlar. Araçlara aynı güzergaha gidecek yükler yüklenir.

Özbekistan parsiyel nakliyelerimizde Türkiye’nin her yerinden kabul yapıyoruz. Depolarımızda yüklerinizi topluyor ve haftanın belli günlerinde düzenli olarak Özbekistan’a doğru çıkış yapıyoruz.

İlk günden itibaren özveriyle gerçekleştirdiğimiz parsiyel taşımamız sayesinde az yüklerinizi dahi kolaylıkla gönderebilirsiniz. Üstelik sadece yükünüzün kapladığı alanın kirasını öder, lojistik maliyetlerinizi en aza indirirsiniz.

Parsiyel nakliyemizin tek avantajı fiyatı değildir. Bununla birlikte araçlarımız aynı güzergaha gidecek yükleri taşıdıkları için başka bir yere uğramazlar.

Bu sayede teslimat sürelerimiz minimuma iner ve en kısa sürede yüklerinizi teslim edebiliriz. Ülkemizin her yerinden yük aldığımız gibi Özbekistan’ın da hemen her noktasına teslimat yapabiliyoruz. Başlıca teslimat yaptığımız şehirleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Taşkent,
 • Semerkant,
 • Andican,
 • Cizzak,
 • Nemengan,
 • Kaşkaderya,
 • Fergana,
 • Harezm,
 • Buhara

Karayolu TIR taşımacılığı Özbekistan Ülkesine gelişmiş seviyededir. Araçlarımız modern bakımlı ve parsiyel yüklerinizi ekspres şekilde taşımaktayız.

Özbekistan parsiyel taşımalarımızda düzenli, hızlı ve sağlam teslimat prensibi ile hareket ederiz.

Bilinçli şekilde ve en iyi şekilde hareket eden ekibimiz yüklemenin başından, sonuna kadar  tüm süreçleri en doğru şekilde organize eder.

Taşkent ve Semerkant İllerine karayolu ihracat parsiyel taşımalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Frigo Taşımacılık

Türkiye ile Özbekistan arasında en fazla ihtiyaç duyulan nakliye türlerinden birisi frigo nakliye olmaktadır. Frigo nakliye ısı ayarlı taşımacılık olup sabit sıcaklıktan taşınması gereken yükler bu nakliye türüyle taşınmaktadır.

Firmamız Özbekistan frigo nakliye alanında özel donanımlı araçlarıyla hizmet vermekte, soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden yüklerinizi yükleme noktasından son alıcıya teslim etmektedir.

Isı hassasiyeti olan paketleriniz Özbekistan frigo nakliye ile 18 derece ila -26 derece arasında taşınabilmekte, yükün türüne göre ısı ayarı yapılmaktadır.

Özellikle yaş sebze ve meyveler, kuruyemişler, dondurulmuş et ürünleri, süt ürünleri, ilaçlar, kimyasal maddeler en fazla talep gören ürünlerdir.

Firmamız gıda taşımacılığında oluşabilecek kırılmaları, bozulmaları engelleyerek ürünlerin raf ömrünün muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Aynı şekilde hap, şurup, serum ve diğer özel tıbbi malzemeleri doğru ısı ayarında taşıyarak ideal saklama koşullarını muhafaza etmektedir.

Türkiye’nin her noktasından Özbekistan’ın her şehrine yükleriniz başarıyla ulaştırılmakta, yılın her dönemi başarılı taşıma hizmeti tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Reefer TIR Filomuzla gerçekleştirdiğimiz Özbekistan frigo nakliye çalışmalarımızda dondurulmuş ürünlerin teslimatını güvenilir şekilde yapmaktayız.

Özmal araçlarımızın tümü CMR Sigortası ile yüklerinizi taşır. Ürünlerin bozulmaması için şoförlerimiz ve ofis ekibimiz gerekli tüm eğitim, bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Özbekistan Nerededir?

Denize kıyısı olmayan Özbekistan Orta Asya’da yer almaktadır. Özbekistan kuzeyde ve batıda Kazakistan, güneyde Türkmenistan ve Afganistan, doğuda ise Tacikistan ve Kırgızistan ile komşudur.

özbekistan nakliye fiyatları

Özbekistan Proje Nakliye

Fabrika inşaatı, yol, köprü, site, devlet kurumlarının projelerini alan inşaat firmalarının tüm lojistik ihtiyaçlarına Özbekistan için çözüm üretiyoruz.

Özbekistan nakliye hizmetlerimizden birisi olan proje taşımacılık hizmetimizde doğru zamanda, doğru şekilde taşımalar yaparak; projenin hızla devam etmesi için efor sarf ederiz ve başarılı şekilde projelerinin ilerlemesini ve tamamlanmasına sağlarız.

Lojistik hizmetlerinin ciddiyetini bilen kurumsal firmalar bu bilinçle hareket eden proje taşımacılığına yatkın olan lojistik firmalarıyla çalışır.

Saygınlar Transport olarak; Özbekistan nakliye için İso 9001 : 2008 Kalite belgemiz, C2 Yetki Belgemiz, Marka Tescil Belgemiz, UND Üyeliğimiz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Üyeliği, TIR Karne (IRU) ile hizmet sunuyoruz.

Özbekistan Ağır Nakliye

Günümüzde genel nakliye ve lojistik hizmetleri, sürekli olarak gelişen teknoloji ve dünya standartları neticesinde sürekli olarak değişmekte ve pozitif yönde gelişim kaydetmektedir.

Pek çok farklı tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkan temel taşımacılık hizmetleri, birçok farklı teknik kollara da ayrılmış durumdadır.

Özellikle birçok çeşitli sektörler ve işkolları içerisindeki ağır ürünlerin taşınması anlamında oldukça önemli olan ağır nakliye hizmetleri de bu noktada oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir.

Modern çağımızda pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluş da bu sektörde oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik hizmet standartları ile tanınmakta ve oldukça geniş kitlelere de direkt olarak hizmet sunmaktadır.

Özellikle başkent Taşkent olmak üzere pek çok farklı Özbekistan şehri için ağır nakliye çalışmaları ile öne çıkmakta olan Saygınlar Transport markamız, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumların da başında gelmektedir.

Özbekistan ağır nakliye hizmeti denildiği zaman akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan firmamız, kendi alanında oldukça modernize ve yenilikçi seviyede teknik hizmet standartlarıyla da tanınmaktadır. Söz konusu Saygınlar Transport markamız, oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli bir işletme internet web sitesine de sahiptir.

Genel ölçüde Özbekistan ağır nakliye hizmeti kapsamında en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulan Saygınlar Transport markamız, kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Uluslararası çapta da oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik lojistik çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile sektöründe yüksek oranda tercih edilmektedir.

Saygınlar Transport firmamız, doğrudan müşteri odaklı teknik hizmet politikası ve nispeten oldukça uygun fiyatlı hizmet standartları ile öne çıkmaktadır.

Özbekistan Taşkent Nakliye

Kendi sektörü olan Özbekistan Taşkent nakliye hizmeti alanında oldukça hızlı ve etkin düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Saygınlar Transport firmamız, uluslararası seviyede hizmet ve kalite skalası ile tanınmaktadır.

Oldukça hızlı ve etkin düzeyde transport hizmetleri ile kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan firmamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Orta Asya’nın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi Özbekistan ülkesi için oldukça hızlı ve etkin seviyede nakliyat çalışmaları ile tanınmakta olan Saygınlar Transport markamız, uluslararası arenada da ülkemiz olan Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmektedir.

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

özbekistan kara nakliye

Özbekistan Karayolu Nakliye

Özellikle Özbekistan karayolu nakliye hizmetlerinde birinci sınıf kalitede araç filosu ve kendi alanında yüksek tecrübe sahibi uzun yol şoförü kadrosu ile çalışmalarına devam etmekte olan Saygınlar Transport markamız, genel müşteri memnuniyetine de çok önem vermektedir.

Özbekistan’ın Taşkent, Semerkant, Buhara, Karşi, Nukus, Urgenç, Andican, Kokand ve Namangan gibi pek çok farklı şehirleri için genel karayolu nakliye hizmetleri ile tanınmakta olan işletmemiz, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ve oldukça uygun fiyatlı hizmet standartları ile öne çıkmakta olan markamız, temel karayolu nakliye çalışmalarında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de tanınmaktadır.

Özbekistan Tır Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize her zaman en kolay ve en güvenli hizmeti sunma gayesindeyiz. Bu noktada en çok merak edilenlerden birisi Özbekistan tır nakliye fiyatları olmaktadır.

Her ne kadar müşterilerimiz tarafından Özbekistan’a gönderecekleri yük için ne kadar ödeme yapacakları net olarak merak edilse de navlun ücretleri belirlenirken farklı etmenler devreye girmektedir. Bu nedenle de hesaplamalar operasyon detaylarına özgü yapılmaktadır.

Özbekistan nakliye fiyatlarının etkileyen unsurların başında yüklemenin ve teslimatın yapılacağı şehirler gelmektedir.

Şehirlerin konumları doğrudan mesafeyi etkilemekte, bu da teslimatın kaç günde yapılacağından tüketilecek yakıta kadar her detayı etkilemektedir. Bu nedenle yükün nerden teslim alınıp nereye teslim edileceği bilinmelidir.

İkinci olarak Özbekistan’a farklı güzergahlardan gidilebilmektedir. Güzergahlar arası mesafe değişebildiği gibi zaman zaman yoğunluklar da olabilmektedir.

Firmamız her zaman en uygun yol güzergahını tercih etse de müşterilerinin tercihlerine de saygı duymakta, onların tercih ettikleri güzergahları da değerlendirmektedir.

Türkiye ile Özbekistan arasında çok farklı alanlarda ticaret yapılmakta, alana göre de taşınacak yükün niteliği değişmektedir. Makine, tekstil, gıda, hammadde, kimyasal gibi yüklerin detaylarına göre fiyatlandırma değişebilmektedir.

Ayrıca yükün ağırlığı ve büyüklüğü de hesaplamaya dahil edilmektedir. Akaryakıt fiyatları, döviz kurları, ülkeler arası yaşanan gerilimler gibi ayrıntılar da nakliye fiyatlarını etkileyebilmektedir.

Firmamız daima en uygun fiyat politikasını gözeterek lojistik maliyetinizi en uyguna getirmenizi sağlamaktadır.

Özbekistan Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Şehirler

Özbekistan nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler olarak Taşkent, Semerkant, Buhara, Karşi, Urgenç, Andican, Kokand, Nukus, ve Namangan gibi pek çok çeşitli şehirlere direkt olarak karayolu nakliye işleri ile öne çıkmakta olan Saygınlar Transport firmamız, kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin de başında gelmektedir.

Gün içerisinde söz konusu markamızın envaiçeşit teknik hizmet seçeneklerine; marka GSM telefon numaramız, firma internet web sitemiz veya genel şube merkezimiz vasıtası ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye Özbekistan Tır Güzergahları

 • Türkiye’den Özbekistan’a güzergahları İran üzeri ve Gürcistan üzeri olarak gidilmektedir. İran üzeri güzergah: Türkiye – İran – Türkmenistan – Özbekistan’dır.
 • Gürcistan üzeri güzergah: Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Alat Limanı > Aktau Limanı / Kazakistan – Özbekistan
 • Türkiye – Gürcistan – Rusya – Kazakistan – Özbekistan

Karayolu Nakliye İşlerinde Nitelikli Hizmetler

Özbekistan karayolu nakliye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkan Saygınlar Transport işletmemiz, en üst düzey kalitede uzun yol araç filosuna da sahip olması ile tanınmaktadır. Söz konusu markamız;

 • Uluslararası seviyede temel hizmet ve genel kalite standartları,
 • Direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmet skalası,
 • Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede teknik hizmet seçenekleri,
 • En üst düzey kalitede ve birinci sınıf nitelikte uzun yol araç filosu,
 • Kendi alanında yüksek tecrübe ve deneyim sahibi teknik personel ekibi kadrosu ve
 • Oldukça geniş bilgi içerikli ve zengin kapsamlı işletme internet web sitesine sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Özbekistan Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Özbekistan tır nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Özbekistan nakliyesinde fiyat, taşıma türü başta olmak üzere, taşınacak malın türü, cinsi, ağırlığı, boyutu ve hacmi dikkate alınarak belirlenir.

Özbekistan nakliye firmaları hangileridir?

Özbekistan Nakliye firmalarının başında Saygınlar Nakliyat gelmektedir.