Özbekistan Nakliye

26.07.2020
Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çözümlerimiz içerisinde frigo, tenteli, proje taşımacılığı ve parsiyel çözümler sunarız. Türkiye – Özbekistan çalışan araçlarımız EURO Standartlarında ve konforlu yük taşımacılığına uygundur. Ekibimiz profesyonel şekilde operasyon süreçlerini kusursuzca takip edip, sonuçlandırmaktadır. Türkiye Özbekistan arası taşımacılık ihtiyaçlarınıza uygun olarak sizlere çözümler sunarız.

Özbekistan Nakliye

Türkiye Özbekistan nakliye arası çalışmalarımız profesyonel ekip desteği ile müşteri hizmeti sunarız. Taşkent, Semerkant gibi büyükşehirlere araçlarımız Türkiye – Özbekistan ihracat yük taşımacılığı, Özbekistan – Türkiye arası ithalat karayolu nakliye yaparız. Güçlü ve yeni özmal araç filomuzla sunduğumuz lojistik hizmetler arasında komple taşımacılık, frigo taşıma (reefer), proje taşımacılığı, düzenli parsiyel taşımacılık hizmetleri sunarız.

Özbekistan Parsiyel

Karayolu TIR taşımacılığı Özbekistan Ülkesine gelişmiş seviyededir. Araçlarımız modern bakımlı ve parsiyel yüklerinizi ekspres şekilde taşımaktayız. Özbekistan parsiyel taşımalarımızda düzenli, hızlı ve sağlam teslimat prensibi ile hareket ederiz. Bilinçli şekilde ve en iyi şekilde hareket eden ekibimiz yüklemenin başından, sonuna kadar  tüm süreçleri en doğru şekilde organize eder. Taşkent ve Semerkant İllerine karayolu ihracat parsiyel taşımalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Frigo Taşımacılık

Özbekistan Frigo Nakliye

Reefer TIR Filomuzla gerçekleştirdiğimiz Özbekistan frigo nakliye çalışmalarımızda dondurulmuş ürünlerin teslimatını güvenilir şekilde yapmaktayız. Özmal araçlarımızın tümü CMR Sigortası ile yüklerinizi taşır. Ürünlerin bozulmaması için şoförlerimiz ve ofis ekibimiz gerekli tüm eğitim, bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Özbekistan Proje Nakliye

Fabrika inşaatı, yol, köprü, site, devlet kurumlarının projelerini alan inşaat firmalarının tüm lojistik ihtiyaçlarına Özbekistan için çözüm üretiyoruz. Özbekistan nakliye hizmetlerimizden birisi olan proje taşımacılık hizmetimizde doğru zamanda, doğru şekilde taşımalar yaparak; projenin hızla devam etmesi için efor sarf ederiz ve başarılı şekilde projelerinin ilerlemesini ve tamamlanmasına sağlarız. Lojistik hizmetlerinin ciddiyetini bilen kurumsal firmalar bu bilinçle hareket eden proje taşımacılığına yatkın olan lojistik firmalarıyla çalışır. Saygınlar Transport olarak; Özbekistan nakliye için İso 9001 : 2008 Kalite belgemiz, C2 Yetki Belgemiz, Marka Tescil Belgemiz, UND Üyeliğimiz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Üyeliği, TIR Karne (IRU) ile hizmet sunuyoruz.

Özbekistan Güzergahları

  • Türkiye’den Özbekistan’a güzergahları İran üzeri ve Gürcistan üzeri olarak gidilmektedir. İran üzeri güzergah: Türkiye – İran – Türkmenistan – Özbekistan’dır.
  • Gürcistan üzeri güzergah: Türkiye > Gürcistan > Azerbaycan Alat Limanı > Aktau Limanı / Kazakistan – Özbekistan
  • Türkiye – Gürcistan – Rusya – Kazakistan – Özbekistan