Almanya Nakliye

Almanya Nakliye

Profesyonel anlamda pek çok ülkede acente ağı bulunan firmamız, sunduğu nakliyat hizmetleri ile müşterilerine güven sağlamaktadır.

Özellikle Almanya parsiyel taşımacılık hizmetimizi sizlere sunarak her türlü avantajı elde etmenize yardımcı olduğumuz için bu taşımacılık türü, hizmetlerimiz arasında en sık kullanılanıdır.

Parça yük taşımacılığı anlamına gelen parsiyel nakliye, firmamız tarafından aşağıdaki avantajlar çerçevesinde sizlere sunulmaktadır:

 • Gerekli rezervasyonlar yapıldığında çok hızlı,
 • Parça parça taşındığı için oldukça uygun fiyatlı ve
 • Haftalık olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilme imkânı.

Almanya Frigo Nakliye

Türkiye’deki şirketler yurt dışındaki birçok firma ile ticaret anlaşmaları yapmaktadır, dolayısıyla nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulduğu aşamada güvenilir bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir.

İhracatı yapılan ürünlerin başında meyve ve sebze gibi gıda ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve balık çeşitleri, ilaçlar gelmektedir.

Bu gibi yüklerin uzun mesafeli adreslere taşınması için klasik nakliye hizmeti yeterli olmamaktadır, nakliye işinin özel bir teknoloji ile donatılmış araçlar aracılığıyla yapılması gerekmektedir.

Bu sebepten ötürü bu tip yüklerin taşınması sırasında frigo nakliye yöntemi tercih edilmelidir, içerisinde soğutucu bulunan araçlar ile yapılan bu nakliye hizmeti sayesinde ürünler bozulmadan gerekli adreslere teslim edilebilmektedir.

Türkiye ile Almanya arasında uzun yıllardır devam eden ticaret ilişkilerinde en çok ihracatı yapılan ürünler arasında taze gıda ürünleri yer almaktadır.

Dolayısıyla Almanya’ya yapılan nakliyatlar sırasında en çok tercih edilen hizmetlerin başında frigo nakliye gelmektedir. Almanya frigo nakliye alanında ihtiyacı karşılayabilmek adına birçok firma hizmet sunmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak sunmuş olduğumuz en üst kalitedeki hizmet ve sektördeki tecrübemiz ile bu firmalar arasında en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her alanda eksiksiz bir şekilde sağlayarak Türkiye ve Almanya arasındaki nakliye çalışmalarında en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz.

Almanya’da Dünya Standartlarında Frigo Nakliye Çalışmaları

Saygınlar Nakliyat uzun yıllardır Türkiye ve Almanya arasında nakliye hizmeti vermektedir. Başta Almanya frigo nakliye olmak üzere teslim alınan tüm yüklerinizi Almanya’da istediğiniz bölgeye en eksiksiz şekilde teslim etmekteyiz.

Almanya’ya ulaşması gereken yükleri için firmamız tarafından sunulan frigo nakliye hizmetinden faydalanmak isteyenleri;

 • Son teknoloji soğutucu sistemleri ile donatılmış araçlar,
 • Tecrübeli ve işini en iyi şekilde yapan çalışan kadrosu,
 • Piyasada gördüğünüz en hesaplı fiyatlar,
 • Teslim alınan yüklerin hasarsız ve sağlam bir şekilde ulaştırılması,
 • Kısa süre içerisinde yapılan teslimat gibi birçok avantaj beklemektedir.

Sunduğumuz tüm bu imkanlar sayesinde alanımızda lider bir marka olarak faaliyet gösteriyoruz. Nakliyat güvencesi ile Türkiye ve Almanya arasında yaptığımız tüm nakliye işlerinde olduğu gibi frigo nakliye hizmetimizde de farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

Fransa Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

almanya karayolu nakliye firmaları

Almanya Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Almanya arasında; İMO, UN ve İMCO numaralı yükler haricinde, gerekli olan taşımacılık türüne uygun yükleri, parsiyel taşımacılık hizmetimizin avantajı ile ortaya koyuyoruz.

Aynı zamanda Almanya parsiyel nakliye hizmetimizi sizlere sunarken, yükün durumuna göre araç belirlediğimiz için, bu süreçte ölçüm oldukça önemli bir yere sahiptir. Parsiyel nakliye için yükün;

 • Tonajı,
 • Yüksekliği,
 • Genişliği,
 • Uzunluğu ve
 • Birim adedine göre araç planlamamızı gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel Almanya Parsiyel Taşımacılık

Gaziantep, Kayseri ve Mersin üzerinden sunduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz, belirtilen 3 ilden düzenli ve haftalık bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda yükün durumuna göre belirlenen nakliyat sürecine uygun olarak Mersin RORO gemisinden çıkan yükler, İtalya’nın Trieste Limanı’na ulaşarak, oradan da Almanya’ya nakliyesi sağlanmaktadır.

Bu nedenle Türkiye ile Almanya arasındaki tüm taşımacılık faaliyetlerini, Türkiye’nin dört bir yanından gerçekleştirmekteyiz.

Düzenli Almanya Parsiyel Nakliye Hizmeti

Almanya ve Türkiye arasında gerçekleştirilen nakliyat faaliyetlerinde önemli bir yer tutan parsiyel nakliye, düzenli ve sistemli bir şekilde ortaya konulmaktadır.

Uygun fiyatlı olması açısından tercih edilen parsiyel taşımacılık hizmeti; güvenli, uzman personellerle ve profesyonel bir şekilde kısa süre içerisinde nihayete erdirilmektedir. Bu nedenle nakliyat firmamızın parsiyel taşımacılık hizmetlerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Almanya ile Türkiye Arasında İthalat ve İhracat Parsiyel Servisi

İki ülke arasındaki yoğun ticari faaliyetler sonucundaönemli bir yere sahip olan parsiyel servis, tüm ithalat ve ihracat faaliyetleriiçin kesintisiz bir şekilde ortaya konulmaktadır.

Özellikle Almanya ithalat parsiyel ile beraberihracat parsiyel konusunda uzman olan firmamız, Almanya ile Türkiye arasındakianlaşmalara uygun olarak hareket etmektedir. Bu nedenle bizlerden en güvenlinakliyat hizmetini alma şansına sahipsiniz.

Almanya’dan Irak’a Parsiyel Taşıma Bölgeleri

Ad Dawr (الداور)At Taji (Tadji) (التاجي)Zaho (زاخو)
Divaniye (الديوانية)Bağdat (ܒܓܕܐܕ) (بغداد)Halepçe (حلبجة) )
Afak (عفك)Han El BağdadiNasiriyeHalepçe (الناصرية) )
Al `Awja (العوجا)Bayji (بيجي)Samarra (سامَراء)
Basra (البصرة)Balad (بلد)Telafer (تل عفر,)
Hilla (الحلة)Bakuba (بعقوبه)Tıkrit (تكريت)
İskenderiye (إسكندرية)Duhok (دهوك / ܢܘܗܕܪܐ)Ez-Zubeyr (الزبير)
Kazımiye (الكاظمية)Felluce (الفلّوجة)Tuzhurmatu (طوزخورماتو)
Kut (الكوت)Green Zone (المنطقة الخضراء)Çemçemal (چه‌مچه‌ماڵ)
Al MiqdadiyahHadise (حديثة)Şengal (سنجار‎)
Al-Qa’im (القائم)Hit (هيت)Dakuk (داقوق)
Al-Shamia (الشامية)Kerbela (كربلاء)Akra (عقرة)
Samava (السماوة)Hanekin (خانقين)İmadiye (العمادية)
Necef (النجف)Kerkük (ܟܪܟܘܟ) (كركوك)Amara (العمارة (مدينة))
Nasiriye (الناصرية)Musul (الموصل) (Ninawa ܢܝܢܘܐ)Raniye ( رانية)
Erbil (ܐܪܒܝܠ) (أربيل)Sadr City (مدينة الصدر (مدينة صدام سابقا)Revandiz (رواندز)
Süleymaniye (السليمانية)Samarra (سامراء)
Ar ArTall Kayf (Tel Keppe) (تل كيف)
Ramadi (الرمادي)Tikrit (تكريت)
Ar Rutbah (الرطبة)Um Kasr (أم قصر)

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayın

almanya frigo nakliye

Almanya Nakliye Fiyatları

Taşımacılık için fiyat belirlenirken teslimat adresi, iş sırasında kullanılacak araç ve taşınacak yükün miktarı gibi detaylar düşünülmektedir. Dolayısıyla uluslararası taşımacılık sektöründeki fiyatlar yurt içi nakliyat hizmetlerine oranla daha masraflı olabilmektedir.

Bu hizmet, hem gidilecek mesafenin çokluğu hem de malzemelerin korunması için son teknoloji sistemlerin kullanıldığı araçların kullanılması sebebiyle çok daha yüksek fiyatlar ile sunulmaktadır.

Bu sebepten ötürü uluslararası ticarette faaliyet gösteren birçok firma, nakliye şirketlerinin sunduğu fiyatların hesaplı olmasını oldukça önemsemektedir.

Türkiye’den Almanya’ya yapılan nakliye işlerinde fiyatlar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Saygınlar Nakliyat olarak Almanya ve Türkiye arasındaki nakliye çalışmalarını en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Bütçe dostu bir fiyat politikası benimseyen firmamız, bu alanda da müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır. Frigo nakliye içerisinde özel soğutucuların yer aldığı araçlar ile yapıldığı için daha masraflı olabilmektedir.

Firma olarak başta frigo nakliye olmak üzere birçok farklı nakliye hizmetini en hesaplı fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Almanya nakliye fiyatları konusunda sağlamış olduğumuz kolaylıkla birçok firmanın ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

Almanya Nakliye Bölgeleri

1. Baden-Württemberg6. Hamburg11. Rheinland-Pfalz
2. Bayern7. Hessen12. Saarland
3. Berlin8. Mecklenburg-Vorpommern13. Sachsen
4. Brandenburg9. Niedersachsen14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen10. Nordrhein-Westfalen15. Schleswig-Holstein
16. Thüringen

Almanya Google haritasına ulaşmak için tıklayınız

almanya parsiyel nakliye fiyatları

Almanya Nakliye Süreleri

Türkiye ve Almanya arasında nakliye hizmetine ihtiyaç duyan firmaların en çok önemsediği konular arasında nakliye şirketinin yükü ulaştırma süresi gelmektedir.

Özellikle meyve sebze gibi taze gıda ürünlerinin veya bozulma ihtimali olan yüklerin ihracatını yapan firmalar için hız en öncül şartlardan birisidir.

Her ne kadar frigo nakliye gibi yöntemler ile gıda ürünleri korunabilse de en hızlı şekilde adresine teslim edilmesi firmalar için oldukça önemlidir.

Saygınlar Nakliyat olarak bu alanda göstermiş olduğumuz üstün başarı ile öne çıkarak nakliye hizmetinde firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak şekilde hizmet sunabilmeyi kurumsal öncelikleri arasında görmektedir.

Bunu sağlayabilmek adına teslim aldığımız yükleri en kısa süre içerisinde verilen adrese ulaştırarak hız konusunda sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Uzun yıllardır Almanya için de nakliye işi yapan şirketimiz, Almanya’ya yapılacak nakliye hizmetlerinde de hızını göstermiştir. Profesyonel çalışanlarımız tarafından yaptığımız nakliye hizmeti ile Almanya nakliye süresi konusundaki hızımıza rakip tanımıyoruz.

Almanya Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Almanya Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Almanya Nakliye Fiyatları, nakliyesi yapılacak olan mal ve ürünlerin tonajı, hacmi ve cinsi hesaba katılarak yapılır.

Almanya Nakliye Süresi Ne kadardır?

Almanya Nakliye süresi 5-6 gündür.