Almanya Nakliye

Almanya Nakliye

Almanya Nakliye konusunda Profesyonel anlamda pek çok ülkede acente ağı bulunan firmamız, sunduğu nakliyat hizmetleri ile müşterilerine güven sağlamaktadır.

Özellikle Almanya parsiyel taşımacılık hizmetimizi sizlere sunarak her türlü avantajı elde etmenize yardımcı olduğumuz için bu taşımacılık türü, hizmetlerimiz arasında en sık kullanılanıdır.

Parça yük taşımacılığı anlamına gelen parsiyel nakliyat, firmamız tarafından aşağıdaki avantajlar çerçevesinde sizlere sunulmaktadır:

 • Gerekli rezervasyonlar yapıldığında çok hızlı,
 • Parça parça taşındığı için oldukça uygun fiyatlı ve
 • Haftalık olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilme imkânı.

Almanya Frigo Nakliye

Türkiye’deki şirketler yurt dışındaki birçok firma ile ticaret anlaşmaları yapmaktadır, dolayısıyla nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulduğu aşamada güvenilir bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir.

İhracatı yapılan ürünlerin başında meyve ve sebze gibi gıda ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve balık çeşitleri, ilaçlar gelmektedir.

Bu gibi yüklerin uzun mesafeli adreslere taşınması için klasik nakliye hizmeti yeterli olmamaktadır, nakliye işinin özel bir teknoloji ile donatılmış araçlar aracılığıyla yapılması gerekmektedir.

Bu sebepten ötürü bu tip yüklerin taşınması sırasında frigo nakliyat yöntemi tercih edilmelidir, içerisinde soğutucu bulunan araçlar ile yapılan bu nakliyat hizmeti sayesinde ürünler bozulmadan gerekli adreslere teslim edilebilmektedir.

Türkiye ile Almanya arasında uzun yıllardır devam eden ticaret ilişkilerinde en çok ihracatı yapılan ürünler arasında taze gıda ürünleri yer almaktadır.

Dolayısıyla Almanya’ya yapılan nakliyatlar sırasında en çok tercih edilen hizmetlerin başında frigo nakliye gelmektedir. Almanya frigo nakliyat alanında ihtiyacı karşılayabilmek adına birçok firma hizmet sunmaktadır.

Almanya Frigo Nakliye Fiyatları

Almanya, Avrupa ülkeleri arasında en çok ithalat ve ihracat gerçekleştirilen ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nakliye türümüzde, gönderilecek malın cinsine ve özelliklerine göre nakliye modeli seçilir ve buna göre fiyat bazında değişimler meydana gelir.

Nakliye sırasında yüklenen malın alıcıya ulaşana dek belli sabit bir ısıda kalmasını sağlıyoruz. Soğutmalı dorseler yardımıyla nakliye gerçekleşir ve standardın dışında malzemeler kullanıyoruz.

Bu nedenle nakliyesi yapılacak yükün çeşidi ve nasıl gönderileceği fiyat konusunda değişimlere sebep olmaktadır.

Almanya’ya ulaşması gereken yükleri için firmamız tarafından sunulan frigo nakliye hizmetinden faydalanmak isteyenleri;

 • Son teknoloji soğutucu sistemleri ile donatılmış araçlar,
 • Tecrübeli ve işini en iyi şekilde yapan çalışan kadrosu,
 • Piyasada gördüğünüz en hesaplı fiyatlar,
 • Teslim alınan yüklerin hasarsız ve sağlam bir şekilde ulaştırılması,
 • Kısa süre içerisinde yapılan teslimat gibi birçok avantaj beklemektedir.

Fransa Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

almanya karayolu nakliye firmaları

Almanya Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Almanya arasında; İMO, UN ve İMCO numaralı yükler haricinde, gerekli olan taşımacılık türüne uygun yükleri, parsiyel taşımacılık hizmetimizin avantajı ile ortaya koyuyoruz.

Aynı zamanda Almanya parsiyel nakliyat hizmetimizi sizlere sunarken, yükün durumuna göre araç belirlediğimiz için, bu süreçte ölçüm oldukça önemli bir yere sahiptir. Parsiyel nakliyat için yükün;

 • Tonajı,
 • Yüksekliği,
 • Genişliği,
 • Uzunluğu ve
 • Birim adedine göre araç planlamamızı gerçekleştirmekteyiz.

Almanya Parsiyel Nakliye Dağıtım Bölgeleri

Almanya, Avrupa bölgesinde ithalat ve ihracat alanında lider ülkelerden bir tanesidir. Parsiyel nakliye profesyonel davranılması gereken bir nakliyat türüdür. Almanya’da birçok bölgeye profesyonel ekiplerimiz tarafından en kısa sürede alıcıya ulaştırılır.

 • Baden-Württemberg
 • Bayern
 • Berlin
 • Brandenburg
 • Bremen,
 • Hamburg
 • Hessen
 • Mecklenburg-Vorpommern
 • Niedersachsen
 • Nordrhein-westfalen
 • Rheinland-Pfalz
 • Saarland
 • Sachsen
 • Sachsen-Anhalt
 • Schleswig-holstein
 • Thüringen

Nakliyat gerçekleştirdiğimiz bölgeler arasındadır.

Almanya-Türkiye İthalat ve İhracat Parsiyel

İki ülke arasındaki yoğun ticari faaliyetler sonucunda önemli bir yere sahip olan parsiyel servis, tüm ithalat ve ihracat faaliyetleri için kesintisiz bir şekilde ortaya konulmaktadır.

Özellikle Almanya ithalat parsiyel ile beraber ihracat parsiyel konusunda uzman olan firmamız, Almanya ile Türkiye arasında ki anlaşmalara uygun olarak hareket etmektedir.

Bu nedenle bizlerden en güvenli nakliyat hizmetini alma şansına sahipsiniz.

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayın

almanya frigo nakliye

Almanya Nakliye Fiyatları

Almanya, Avrupa ülkeleri arasında en çok ticaret yapılan ve bu ekonomide en büyük paya sahip ülkelerden biridir. Bu nedenle Almanya ile ithalat ve ihracat oldukça fazla yapılmaktadır.

Almanya nakliye fiyatlarımızı etkileyen birçok farklı faktör bulunur. Gönderilen ürünün depolanması ve gümrük işlemleri gibi aşamalardan geçmesi, sevkiyatının yapılması ve ürünün alıcıya ulaşması belli maliyetleri içerir.

Bu nedenle fiyat bilgimiz yalnızca yüklenen malın fiyatını değil belli bir sürecin fiyat aralığı yansıtır.

Taşımacılık için fiyat belirlenirken teslimat adresi, iş sırasında kullanılacak araç ve taşınacak yükün miktarı gibi detaylar düşünülmektedir.

Dolayısıyla uluslararası taşımacılık sektöründeki fiyatlar yurt içi nakliyat hizmetlerine oranla daha masraflı olabilmektedir.

Bu hizmet, hem gidilecek mesafenin çokluğu hem de malzemelerin korunması için son teknoloji sistemlerin kullanıldığı araçların kullanılması sebebiyle çok daha yüksek fiyatlar ile sunulmaktadır.

Almanya Nakliye Bölgeleri

1. Baden-Württemberg6. Hamburg11. Rheinland-Pfalz
2. Bayern7. Hessen12. Saarland
3. Berlin8. Mecklenburg-Vorpommern13. Sachsen
4. Brandenburg9. Niedersachsen14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen10. Nordrhein-Westfalen15. Schleswig-Holstein
16. Thüringen

Almanya Google haritasına ulaşmak için tıklayınız

almanya parsiyel nakliye fiyatları

Almanya TIR Nakliye Süreleri

Nakliye sürecinde hava durumu, yol durumu gibi birçok dış faktörün etkisi nedeniyle gecikmeler yaşanabilir. Fakat genel olarak Almanya nakliye süreçlerimizde karayoluyla ulaşım sağlanırsa 7 ile 9 gün arasında değişen bir süreç vardır.

Türkiye ve Almanya arasında nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan firmaların en çok önemsediği konular arasında nakliye şirketinin yükü ulaştırma süresi gelmektedir.

Özellikle meyve sebze gibi taze gıda ürünlerinin veya bozulma ihtimali olan yüklerin ihracatını yapan firmalar için hız en öncül şartlardan birisidir.

Bunu sağlayabilmek adına teslim aldığımız yükleri en kısa süre içerisinde verilen adrese ulaştırarak hız konusunda sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Uzun yıllardır Almanya için de nakliye işi yapan şirketimiz, Almanya’ya yapılacak nakliye hizmetlerinde de hızını göstermiştir.

Profesyonel çalışanlarımız tarafından yaptığımız nakliye hizmeti ile Almanya nakliye süresi konusundaki hızımıza rakip tanımıyoruz.

Almanya Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Almanya Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Almanya Nakliye Fiyatları, nakliyesi yapılacak olan mal ve ürünlerin tonajı, hacmi ve cinsi hesaba katılarak yapılır.

Almanya Nakliye Süresi Ne kadardır?

Almanya Nakliye süresi 5-6 gündür.