Tacikistan Nakliye

Tacikistan Nakliye

Tacikistan Nakliye, Tacikistan için çok önemli ticari gelir kaynaklarından biridir.Tacikistan bir Orta Asya ülkesidir ve bölgedeki denize sınırı olmayan ülkelerden birisidir. Bu nedenle Tacikistan’a yapılacak taşımalarda karayolu kullanılmaktadır.

Aslında bulunduğu lokasyon itibariyle Tacikistan oldukça önemli bir yerdedir. Çin ile sınır komşusu olup batıdan Çin’e gidecek tırlar da Tacikistan’dan geçmek durumundadır.

Tacikistan’ın sahip olduğu yer altı kaynakları ve sert iklim Türkiye ile arasında güçlü bir ticari ilişkinin olmasını sağlamakta, bu ilişki sırasında da Tacikistan nakliye hizmeti veren firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak bu alanda uzun yıllardır profesyonel çözümler üretiyor, alanında uzman personelimiz ve geniş, modern araç filomuzla her türlü beklentiyi fazlasıyla karşılıyoruz.

İletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman daha ayrıntılı bilgi alabilmenize olanak sağlıyoruz.

Profesyonel Tacikistan Nakliye Hizmeti

Tacikistan Türkiye’ye oldukça uzak bir mesafededir ve yol şartları da oldukça çetindir. Başkent Ankara ile Tacikistan’ın başkenti Duşanbe arasındaki mesafe 3.095 kilometre olup takip edilecek güzergahlara göre de mesafe değişebilmektedir.

İki ülke arasında Tacikistan nakliye hizmeti almak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden birisi en hızlı teslimatın yapılması olduğundan Saygınlar Nakliyat olarak her zaman en hızlı ve n güvenli nakliye hizmetini sunmaya çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz geniş araç filomuz arasından yüklerinizin türüne ve miktarına göre en idealini seçiyor, kalite standartlarımızdan kesinlikle taviz vermiyoruz.

Mesela tekstil ürünleri taşıyacaksak askılı araçlar kullanıyor, soğuk zincir halkasının kırılmaması gerekiyorsa soğutmalı araçlar tercih ediyoruz.

Olası hasarlara karşı CMR sigortası ile yüklerinizi sigortalıyor, yüklemeden son alıcıya teslimata kadar sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Tacikistan Nerededir?

Tacikistan (Tacikçe: Тоҷикистон), resmî adıyla Tacikistan Cumhuriyeti (Tacikçe: Ҷумҳурии Тоҷикистон), 143.100 km2 (55.300 sq mi) yüzölçümü ve 9.537.645 kişilik tahmini nüfusu ile Orta Asya’da denize çıkışı olmayan bir ülkedir. Komşuları güneyde Afganistan, batıda Özbekistan, kuzeyde Kırgızistan ve doğuda Çin’dir.

Vikipedi

Tacikistan’a Karayolu Nakliye

Güncel Tacikistan ithalat ve ihracat yükleriniz için dönüş yaparsanız size en iyi alternatiflerle taşıma sunabiliriz.  Taşımalar da oluşan sorunlarınızda destek ve bilgi verebiliriz.

Saygınlar; Lojistik tecrübesine sahip uzman kadrosu ile kurulmuştur. Tacikistan nakliyesinde Karayolu, Havayolu servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini vizyon olarak belirlemiştir.

Lojistiğin içinden gelen dinamik, uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize servis vermekteyiz.

Müşterilerimizin Talep ve ihtiyaçlarına göre doğru, güvenilir ve akılcı çözümler sunarak rekabet ortamında en iyi servisi almalarını sağlamak hedefimizdir.

Bünyemizde bulunan özmal araçlarla Karayolunda olabilecek proje ve ağır taşımacılık ile hizmet sağlayıcınız olabiliriz. Kara Yolu ,Hava Yolu yükleriniz için dönüş yapmanızı rica ederim.

Firmanızın Tacikistan ve diğer Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine uluslararası yaptığı ve gerçekleştirdiği projelerinizde ve üretiminize hız ve nakit kazandıracak Havayolu ve Karayolu olarak acil taşımalarda lojistik tedarikçiniz olmak isteriz. ayrıca her bölgede olan

Bu konularda vaktinizi ayırmanızı vegörüşme için randevu vermenizi rica eder değerlendirmenize sunarız.

Tacikistan’ın 5 Ana Bölgesi bulunmaktadır. Karategin, Ferghana, Khatlon, Pamir Dağları ve Zeravshan Ülkenin Başkenti olan Duşanbe ise Karategin Bölgesinde yer almaktadır.

Pakistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

tacikistan nakliye firmaları

Tacikistan Frigo Nakliye

Tacikistan ile Türkiye arasında en çok ticareti yapılan sektörler gıda ve sağlıktır. Bu alanlarda yapılacak taşımaların mutlaka belli bir ısıda yapılması gerekir. Bunu sağlamanın yolu da Tacikistan frigo nakliye uygulamalarından geçer.

Frigo nakliye ısı hassasiyeti olan paketlerin 18 derece ile -26 derece arasında değişen sıcaklıklarda taşınmasını ifade eder. Yükün türüne ve içeriğine göre ayarlanması gereken ısı farklıdır.

Araçların daha yükleme aşamasından itibaren sabit sıcaklığa ayarlanması, son teslimata kadar da aynı ayarda tutulması gerekir.

Firmamız tam donanımlı soğutmalı araçlarıyla sebze, meyve, et, et ürünleri, süt, süt ürünleri, dondurulmuş gıda, ilaç, kimyasal malzeme gibi sabit sıcaklıkta taşınması gereken her türlü yükü başarıyla taşımaktadır.

Tacikistan Frigo Nakliye Isı Değerleri

Tacikistan frigo nakliye uygulamalarının detayları yüke göre değişir. Araçlarımız ideal ısılara ayarlandığı gibi gerekirse buz küpleri eklemesi yapılır. Bu alanda ürünlere göre bazı ısı değerleri şu şekilde olmalıdır:

 • Karpuz, kavun, domates, patlıcan: 7-10 °C,
 • Elma, kayısı, nar, çilek, kiraz, ayva, erik: 1-3 °C,
 • Salatalık, kestane, kabak: 4-7°C,
 • Bürüksel lahanası, lahana, kereviz, taze soğan: 0-1 °C,
 • Portakal, limon: 7-10 °C,
 • Patates: 7-10 °C,
 • Kuru soğan, arımsak: 5 °C,
 • Dondurulmuş et ürünleri: En fazla -18 °C,
 • Dondurulmuş kanatlı et: en fazla -18 °C,
 • Dondurulmuş sebze, meyve: En fazla -18 °C.
tacikistan parsiyel nakliye

Tacikistan Parsiyel Nakliye

Tacikistan Çin’e yakınlığı ve Çin’in her geçen gün dünya üzerindeki etkisinin artması nedeniyle büyük gelişim kaydetmektedir.

Bu da diğer ülkelerle ticari ilişkilerinin artmasını sağlamakta, Türkiye de en fazla ikili ikili içinde olduğu ülkelerden birisi olmaktadır.

Tacikistan’a yük gönderecek şirketlerin her zaman araç dolusu yükleri olmamakta, bu durumda firmamızın Tacikistan parsiyel nakliye uygulaması devreye girmektedir.

Tacikistan parsiyel nakliye hizmetimizle Tacikistan’a taşınması gereken parça yüklerinizi güvenle taşıyoruz.

Ülkemizin her yerinden depolarımıza toplanan parça yükleriniz haftanın belli günlerinde depolarımızdan çıkış yapmakta ve en kısa sürede Tacikistan’a ulaştırılmaktadır.

Oradaki son alıcıya kadar her aşamadan haberdar olmanız sağlanmakta, hızlı ve güvenli nakliye hizmeti verilmektedir.

Tacikistan Parsiyel Nakliyenin Avantajları

Tacikistan parsiyel nakliye uygulamamız nakliye seçeneklerimiz arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Bunun nedeni avantajlarının fazlalığı olup başlıca avantajları şunlardır:

 • Parsiyel nakliyede az yükünüz için bütün bir aracın kira bedelini ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece yükünüzün kapladığı alanın kirasını öder, bu sayede maliyet tasarrufu sağlarsınız.
 • Parsiyel nakliyede aynı araca aynı güzergaha gidecek yükler yüklenir. Bu nedenle de araçlar doğrudan varış noktasına hareket eder. Bu sayede hızlı bir lojistik faaliyeti gerçekleştirilmiş olur ve zaman tasarrufu elde edersiniz.
 • Tacikistan parsiyel nakliye uygulamalarımızda Türkiye’nin neresinde olursanız olun yükleriniz alınır ve aynı şekilde Tacikistan’ın hemen her şehrine teslimat yapılır. Bu sayede kapıdan kapıya hizmet almış olursunuz.

Tacikistan Türkiye Nakliye

Tacikistan ile Türkiye arasındaki ticari faaliyetlerin artmasında nakliye firmalarına büyük iş düşmektedir. Bu noktada şirketler doğal olarak her zaman Tacikistan Türkiye nakliye alanında sektörün en iyisi ile çalışmayı tercih etmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak iki ülke arasında ilk günden bu yana profesyonel hizmet veriyoruz. Her projemizin detaylarını en baştan ayarlıyor, müşterilerimizin verdikleri bilgiler doğrultusunda süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.

Böylece kusursuz bir iş ortaklığına imza atıyoruz. En güvenli ve en kısa rotaları tercih ediyor, gümrük işleri ve diğer resmi işlemlerde danışmanlık desteği sağlıyor, lojistik gereksinimlerinizin en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

En İyi Tacikistan Türkiye Nakliye Hizmeti

Tacikistan Türkiye nakliye alanında firmamızı ayrıcalıklı kılan pek çok unsur vardır. Bunlardan birisi her zaman en modern sistemlerle ve donanımlarla hizmet vermemizdir.

Araçlarımızın güncel donanımları sayesinde her zaman yüklerinizin hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebilirsiniz.

Firma olarak kusursuz hizmet anlayışımızı aynı zamanda en uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz.

Yüklerinizin miktarına, yükleme ve boşaltma noktaları arasındaki mesafeye, takip edilecek güzergaha, yüklerinizin aciliyet durumuna vs. göre fiyatlandırma yapıyor, diama piyasa koşullarında en uygun tekliflerle karşınıza çıkıyoruz.

Diğer merak ettikleriniz için her zaman çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.