Tacikistan Nakliye

28.10.2019
Tacikistan Nakliye

Sizlere Tacikistan nakliyelerinizde ve operasyonlarınızda destek vermek isteriz. Ayrıca kendi özmalımız olan TIR araçlarımızla da en uygun ve en hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

Tacikistan’a Karayolu Nakliye

Tacikistan Nakliye

Güncel Tacikistan ithalat ve ihracat yükleriniz için dönüş yaparsanız size en iyi alternatiflerle taşıma sunabiliriz.  Taşımalar da oluşan sorunlarınızda destek ve bilgi verebiliriz. Saygınlar; Lojistik tecrübesine sahip uzman kadrosu ile kurulmuştur. Tacikistan nakliyesinde Karayolu, Havayolu servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini vizyon olarak belirlemiştir. Lojistiğin içinden gelen dinamik, uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize servis vermekteyiz. Müşterilerimizin Talep ve ihtiyaçlarına göre doğru, güvenilir ve akılcı çözümler sunarak rekabet ortamında en iyi servisi almalarını sağlamak hedefimizdir. Bünyemizde bulunan özmal araçlarla Karayolunda olabilecek proje ve ağır taşımacılık ile hizmet sağlayıcınız olabiliriz. Kara Yolu ,Hava Yolu yükleriniz için dönüş yapmanızı rica ederim.

Firmanızın Tacikistan ve diğer Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine uluslararası yaptığı ve gerçekleştirdiği projelerinizde ve üretiminize hız ve nakit kazandıracak Havayolu ve Karayolu olarak acil taşımalarda lojistik tedarikçiniz olmak isteriz. ayrıca her bölgede olan

Bu konularda vaktinizi ayırmanızı vegörüşme için randevu vermenizi rica eder değerlendirmenize sunarız.

Tacikistan’ın 5 Ana Bölgesi bulunmaktadır. Karategin, Ferghana, Khatlon, Pamir Dağları ve Zeravshan Ülkenin Başkenti olan Duşanbe ise Karategin Bölgesinde yer almaktadır.