Bosna Hersek Nakliye

Anasayfa » Bosna Hersek Nakliye
bosna hersek parsiyel nakliye

Bosna Hersek Nakliye firmamızda çeşitli nakliye hizmetlerimiz arasında çoğunlukla karayolu nakliyat hizmetimiz tercih edilmektedir.

Saygınlar nakliyat firması tarafından tüm dünya ülkeleriyle ticaret anlaşmaları yapmaktayız. Ticaret hacmimiz artan nüfus, sürekli değişen insan ihtiyaçları ve artan taleplere bağlı olarak her geçen gün artmaktadır.

Firmamızda taşınacak eşyanın uygunluğuna, taşınacak ülkeye ve müşterilerimizin taleplerine göre her çeşit nakliye hizmetini sunmaktayız.

Karayolu nakliyat diğer nakliye hizmetleri yanında daha ekonomik ve risksiz olduğundan tercih edilmektedir. Özellikle komple yük taşımacılığında tek bir noktadan alınıp,

başka hiçbir yerde indirme yükleme durumu söz konusu olmadan inilecek noktaya gidildiğinden karayolu taşımacılığı oldukça ekonomik olur, taşınan eşyaların zarar görme ihtimali de olmadan güven içinde taşımacılık yapılmış olacaktır.

Firmamız gerekli eğitimleri almış, profesyonel kadrosuyla kendini dünya ülkelerine kanıtlamış ve müşterilerimizin güveni kazanmış bir firmadır.

Araçlarımız da teknolojik açıdan tüm donanımlara sahip ve yeni araçlardır. Kaliteli hizmet ilkesiyle hareket eden firmamızda her geçen gün anlaşma yapılan ülkelerin sayısında artış yaşanmaktadır.

Bosna Hersek Nakliye Hizmetinin Avantajları

Bosna Hersek Nakliye firmamızla anlaşma yaptığımız ülkeler güvenilir taşımacılık yanı sıra pek çok konuda da avantaj sağlamış olurlar.

Firmamız tüm dünya ülkeleriyle uluslararası anlaşmalar yapan dünyaca bilinen bir firma olduğundan müşterilerini özel hissettirmek amacıyla sürekli gelişmelere açık bir tavır sergileyen ve daha da önemlisi kendini bu konuda sorumlu hisseden bir yapıdadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Tüm nakliye hizmetlerimizde taşınan tüm eşyalar için sigorta hizmeti
 • Tamamı gerekli eğitimleri tamamlamış, belli bir tecrübe kazanmış profesyonel ekip
 • Yenilenen teknolojiye ayak uyduran teknolojik araç gereçlere sahip donanımlı araçlar
 • Tüm taşıma türlerini firma bünyesinde barındırması; frigo, parsiyel, komple taşımacılık gibi.
 • Yapılan anlaşmalara uygun olarak zamanında teslimat garantisi
 • Tüm nakliye sürecinde zaman kıstı olmaksızın bilgi alışverişinin sağlanabilir olması
 • Tüm hizmetlerin en makul fiyat seviyelerinde sunulması
 • Tüm gelişmeleri takından takip edebilmemiz ve firmamızda kullanabilmemiz için sürekli çalışan bir ar-ge ekibimiz olması
 • Firmamızda müşteri memnuniyetini ön planda olması, bu durum müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktadır.

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

bosna nakliyeciler

Bosna Hersek Frigo Nakliye

Frigo nakliye dediğimiz nakliye çeşidi en genel anlamıyla kısa zamanda bozulacak olan gıda ya da hammadde ve benzeri ürünlerle dondurulmuş gıda ve benzeri ürünlerin taşımacılığı demektir.

Nakliye türleri arasında en teknolojik olanı olarak bilinmektedir. Frigo taşımacılığı yapan araçlarımız özel olarak teknolojik anlamda gerekli donanımlara sahiptir.

Bosna Hersek frigo nakliye firmamızda yapılan anlaşmalarla en çok dondurulmuş sığır eti, yaş meyve ve sebze ve çikolata gibi ürünlerin nakliyesi yapılmaktadır.

Karayolu nakliyat hizmetimiz ile taşınacak eşyanın boyutuna bağlı olarak küçük ya da büyük araçlarımız kullanılmaktadır. Frigo nakliyat hizmeti için kullanılacak araçlarımızda özel soğutma sistemleri yer almaktadır.

Soğutma sistemli araçlarımızı gerekli eğitimi almış personellerimiz kullanırlar. Soğutma sistemlerinde taşınan ürüne göre derece ayarlaması yapılmaktadır, böylelikle de ürünler bozulmadan varış noktasına götürülür. 

Firmamız frigo taşımacılık için ülkeyle anlaşma sağlar ve bu anlaşmada yer alan zamana uyacak şekilde hareket eder. Çünkü frigo taşımacılıkta süre önemlidir.

Firmamız müşterilerimize ürünlerinin bozulmadan teslim edileceği konusunda garanti vermektedir.

Frigo Nakliye ile Teknolojiden Faydalanın

Bosna Hersek frigo nakliye hizmetimiz müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.  Aslında düşünüldüğünde riskli olan bir taşıma türüdür ama ürünler kısa süre içinde taşındığı için tercih edilmektedir.

Frigolu taşımacılıkta araçlarda bulunan soğutma sistemleri sıcaklığı 18 derede ile -26 derece arasında değişmektedir. Bu sıcaklık ürünün türüne göre ayarlanmaktadır.

Örneğin, dondurulmuş ürünler daha düşük sıcaklıklarda taşınırken, yaş sebze ve meyveler daha yüksek sıcaklıklarda taşınmaktadır. Frigolu taşımacılık türünde taşınan ürünlerin bozulmaması gerektiğinden süre önemlidir.

Bu taşımacılık hizmetinde özel araçlar kullanılmaktadır. Bu etkenler düşünüldüğünde frigolu taşımacılığın diğerlerine göre oldukça yüksek ücretli bir taşıma olduğu kanısına varılır.

Bununla birlikte taşınan ürünlerin bozulmamasının garanti edilmesi, teknolojiden en üst düzeyde yararlanılmış olması söz konusu olduğundan diğer taşıma türlerine göre fiyatlarının yüksek olmasının nedeni anlaşılacaktır.  

Bunlara rağmen firmamız her zaman diğer taşıma türlerinde yaptığı gibi frigo taşımacılıkta da piyasa fiyatlarının çok altında fiyat sunmayı başarmıştır.

Sağladığımız müşteri memnuniyeti de bizlere duyulan güven olarak geri dönmektedir.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

bosna hersek nakliye firmaları

Bosna Hersek Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmeti genel tanımıyla farklı müşterilerin ürünlerinin tek bir araçta aynı güzergâh üzerinde bulunan noktalara taşınması işlemidir.

Bosna Hersek parsiyel nakliye hizmetiyoğun olarak haftanın belli günleri ama sürekli olarak devam etmektedir.

Karayolu nakliyat türleri arasında parsiyel nakliye hizmetlerimiz de müşterilerimizin gönül rahatlığı ile tercih ettiği nakliye türleri arasındadır.

Parsiyel nakliye hizmetinde, müşterinin taşınacak eşyası azsa ve fazladan ödeme yapmak istemiyorsa ya da firmayla anlaşma sağlanamıyorsa gayet avantajlı bir yöntem olan parsiyel taşımacılık önerilir.

Hali hazırda aynı güzergaha gidilecek bir araç vardır ve araçta eşya konulacak kadar yer de bulunmaktadır. Bu durumda eşyalar iniş yapılacak noktalara göre önceliklendirilir ve o şekilde yerleştirilir.

Böylece eşyalar gereksiz şekilde her noktada indirme tekrar yükleme durumunda kalmadan iniş sırasına göre varış noktalarında teslim edilir.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta eşyaların kaybolmaması için gereken önlemlerin alınmasıdır. İşlerinde tecrübeli profesyonel ekip arkadaşlarımız bu konuda gereken dikkati ve özeni göstererek çalışmalarına devam ederler.

Parsiyel Nakliyede Müşteriye Sunulan Avantajlar

Parsiyel taşımada aynı anda birden çok müşterinin eşyası taşınmaktadır. Bu taşıma türü çok bilgi ve beceri isteyen bir taşıma türüdür.

Taşınan eşyaların karışması, eşyaların indirilmemesi gereken yerde indirilmesi ve bu esnada zarar görmesi, bunlar olurken anlaşmadaki sürenin uzaması gibi olumsuz durumlar yaşanmaması için profesyonel bir ekiple taşıma yapılması sağlıklı olacaktır.

Bosna Hersek parsiyel nakliye  hizmetimizin müşterilerimize sunduğu avantajları şu şekilde sayabiliriz;

 • Tüm araç tek bir müşteri tarafından kiralanmış olmayacaktır,
 • Tüm araç için değil, taşınan yük için ücret hesaplaması yapılır,
 • Maliyet açısından oldukça tasarruf sağlanmış olur,
 • Hem firma açısından düşünüldüğünde hem de müşteri için cazip bir taşıma şeklidir,
 • Taşınan tüm ürünlerin sigortası yapılmaktadır,
 • Güvenilir, tecrübeli ve tamamı profesyonellerden oluşan personellerimiz ile taşınan eşyalarınız kısa sürede ve zarar görmeden teslim edilir,
 • Nakliye sırasında müşterilerimize her zaman bilgi desteği sağlanmaktadır,
 • Tam donanımlı teknolojik araçlarla taşımacılık yapılmaktadır,
 • Parsiyel nakliye türünde hava, kara ve deniz olarak üç şekilde de taşıma yapılabilir.

Bosna Hersek Fiyatları

Sayıları her geçen zaman artan nakliye firmaları arasındaki rekabet de zaman içinde artmaktadır. Firmalar her ne kadar kendilerini geliştirse, profesyonel hizmet verseler de fiyat her zaman önemli olmuştur.

Müşteri seçimini yaparken tüm koşulları düşünür ancak fiyatı da mutlaka göz önüne alır. Bosna Hersek fiyatları belirlenirken şu kriterler önem taşımaktadır:

 • Nakliyesi yapılacak eşyanın alındığı noktadan gideceği noktaya kadar olan uzaklık
 • Nakliyesi yapılacak yükün boyutu ve türü
 • Nakliye sırasında kullanılan araç
 • Yolun durumu
 • Nakliye hizmetinin türü

Tüm bu seçeneklere göre fiyat belirlenmektedir. Ancak firmamızda fiyat belirlenirken her zaman müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak en uygun fiyatlar müşterilerimize sunulmaktadır.

Bosna Hersek Nerededir?

Ülkenin coğrafyası merkez ve güneyde dağlık, kuzeybatıda tepelik, kuzeydoğuda düzlük bir karakter sergiler. Başkent ve en büyük şehir olan Saraybosna, birçok yüksek dağla çevrelenmiştir. Ülkenin çoğunluğunu kaplayan Bosna bölgesinde karasal iklim görülür, bu bölgede yazları sıcak, kışları kar yağışlı ve soğuktur. Vikipedi