Azerbaycan Nakliye

31.07.2016
Azerbaycan Nakliye

İthalat ve İhracat trafiğinin yoğun olması açısından Azerbaycan nakliye firmaları için oldukça önemli bir ülkedir. Azerbaycan’a giden yüklerin Irak ve Suriye gibi iç karışıklığın yoğun olduğu ülkeler üzerinden yapılması zorunluluğu yüzünden çoğu nakliyat firmasının çekinerek gittiği ya da gitmediği Azerbaycan’a Saygınlar Transport denizyolu nakliyesi ile kombine taşımacılık yaparak gitmektedir. Başta Bakü olmak üzere bütün ülkeye nakliye yapan firma uzman kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Verdiği sigortalı taşımacılık hizmeti ile firma Azerbaycan’da en çok tercih edilen nakliye firmalarından birisidir. Şirket Azerbaycan’a genel olarak gıda, yedek parça, yapı malzemeleri taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Firma’nın Azerbaycan’da tercih edilmesinin nedenlerinden biride Azerbaycan’ın gümrük kurallarına hakim personel ile yola çıkmasıdır.

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan çalışan nakliyeciler arasında firmanın bu kadar tercih edilen ve saygı duyulmasının sebepleri arasında Azerbaycan nakliye yasalarını bilip bunlara saygılı olması, nakliye edilen ürüne hiçbir şekilde hasar vermemesi ve de frigo nakliye alanında çok özenli davranmasıdır. Türkiye’den Azerbaycan’a donmuş gıda nakliye eden firma bu ürünlerin birinin bile en ufak bir hasara uğramaması için bütün önlemleri alır. Firma ayrıca olabilecek hasarı teminat altına alabilmek için bütün araçlarını CMR sigortası kapsamında sigortalatmıştır. Saygınlar Azerbaycan ile Türkiye arasında çalışan en büyük ve en başarılı firma olmanın verdiği sorumlulukların bilincinde olup çalışmalarını bu kapsamda devam ettirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Azerbaycan Yurtdışı Nakliye

Azerbaycan yurtdışı nakliye yapan firmalar arasında Azerbaycan’ın memnuniyetini en çok gözeten firma nakliye alanındaki gelişmeleri her zaman takip edip müşterilerinin memnuniyetini ve taşıdığı ürünün güvenliğini maksimum düzeyde sağlamak için bu gelişmeleri her zaman uygulamaktadır.  Karayolu taşımacılığında tenteli taşımacılık ile nakliyesini mümkün olan en hızlı ve en güvenli şekilde yerine ulaştıran firma aynı zamanda hizmetin tüm aşamalarını müşteriye bildirerek müşterinin kafasında oluşan soru işaretlerini giderir. Şirket ayrıca söz verdiği zamanda nakliyeyi gerçekleştirebilmek için bütün olasılıkları göze alıp zamanını ona göre ayarlar. Just in Time sistemi kullanarak depolama maliyetini en aza indiren firma bu sayede bütün müşterilerini en yüksek kalitedeki hizmeti en düşük fiyata sunar.