Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan nakliye hizmetleri için çıkış noktaları İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, İzmit, Konya, Kayseri, Antalya, Mersin, Hatay gibi iller olup komple yük taşımacılığı hizmeti bu bölgelerden verilmektedir.

Saygınlar Nakliyat uluslararası taşımacılık alanında diğer ülkeler gibi uzun yılların bilgi birikimi, tecrübe ile Azerbaycan taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. 

Buna istinaden Türkiye – Azerbaycan arası yük taşımacılığı yaparak parsiyel ve frigo komple ve proje taşımacılık hizmetlerinde çözümler sunmaktadır.

Firma Ortadoğu ve komşu Türki Cumhuriyetlerine taşımacılıkta güvenle teslimatlar yapılmaktadır.

İthalat ve İhracat trafiğinin yoğun olması açısından Azerbaycan nakliye firmaları için oldukça önemli bir ülkedir.

Azerbaycan’a giden yüklerin Irak ve Suriye gibi iç karışıklığın yoğun olduğu ülkeler üzerinden yapılması zorunluluğu yüzünden çoğu nakliyat firmasının çekinerek gittiği ya da gitmediği Azerbaycan’a Saygınlar Transport denizyolu nakliyesi ile kombine taşımacılık yaparak gitmektedir.

Başta Bakü olmak üzere bütün ülkeye nakliye yapan firma uzman kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Verdiği sigortalı taşımacılık hizmeti ile firma Azerbaycan’da en çok tercih edilen nakliye firmalarından birisidir.

Türkmenistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat geniş filoları ile birlikte proje yüklemelerinde başarılı bir planlama yapmaktadır. Bununla birlikte Azerbaycan taşımacılık parsiyel ve diğer taşımacılıkta nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınıza en donanımlı şekilde önem verir fiyatlandırır ve teslimat yapar.

Ayrıca eğitimli lojistik ekibi ve şoförleri ile teslim noktasına ürünlerin ulaşmasını sağlamaktadır.   Saygınlar Nakliyat ile uluslararası  Azerbaycan  nakliye hizmetleri, deniz, kara, hava veya demiryolu üzerinden gerçekleşir. Bu taşımacılık fiyatlandırmasında hammadde ve eşya taşımacılık şeklinde ilerlemektedir.  

Uluslararası nakliyede  şirketler arasında sözleşmeler vardır. İki ülke arasında gerçekleşen sözleşmede malların ağırlığı ve sayısına göre ulaştırma süresi gibi bilgiler planlanır.

Azerbaycan’a gerçekleşecek olan nakliyede normal tırların taşıyamadığı  yükler lowbed araçlarla taşımacılık yapılır.

Azerbaycan Nakliye Yol Güzergahı

Ticari ilişkilerimizin oldukça iyi olduğu ülkelerden biri olan Azerbaycan, Türkiye’nin en çok ticaret yaptığı ülkelerden biridir.

Azerbaycan nakliye güzergahımız gideceği konuma göre farklılık gösterebilir. İstanbul, İzmir, Mersin ve Samsun limanları kullanılır ve genellikle karayolu tercih ediliyorsa Gürcistan üzerinden Azerbaycan’a doğru bir güzergâh izlenir.

İran Nakliye hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın

azerbaycan nakliye ankara

Azerbaycan Frigo Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Azerbaycan’a frigo taşımalarında öncü olarak tüm gıda ve diğer ürünlerin taşımasını yapmaktadır.

Bununla birlikte Azerbaycan frigo nakliye için özel ısıtmalı Özmal ağı ile Bakü’de adrese teslim düzenli frigo taşımacılık yapılır.  Azerbaycan frigo nakliye araçları Türkiye-Azerbaycan arası soğutuculu tırlar şeklindedir. 

Buna istinaden Azerbaycan frigo taşımacılık içinher türlü yaş sebze meyve soğuk gıda ve malzeme taşıması bu tırlar ile sağlanır. Saygınlar Nakliyat kendisine ait araç filoları ile birlikte frigo dorse tırları yüksek modeldedir. 

Frigo Taşımacılıkta Ürünler Nasıl Taşınır?

Firma ayrıca Azerbaycan arasındaki mesafeye uygun olarak   frigo taşımacılığı yapmadan önce ürünlerin saklanması gereken sıcaklık değerleri korumaktadır. Bu değerler genellikle ısıya herhangi bir tepki vermeyen ürünlerdir.

Ürünler 18 derece ve üstünde saklanmaktadır. Saygınlar nakliyat frigo ürünler olan kırmızı ve beyaz et, tavuk, sebze veya meyvelerin sıcaklığına göre ısı ayarlaması yapar.

Bu ayarlama ortalama 4 derece ile 8 derece arasında ürünleri saklanmak için gerekli ısılardır.  Ayrıca 4 derece ve 8 derece arası sıcaklıklar stabil tutulur.

Saygınlar Nakliyat Azerbaycan frigo taşımacılık için özmal araçları ve frigo taşımacılığına uygun ısı donanımı ile Bakü ve diğer şehirlere adrese teslimatlar yapmaktadır.

Firma gıda, sebze, meyve, yumurta ve diğer soğuk veya kuru gıdalar için Azerbaycan mesafesini düşünerek ürünlerin korunması sağlar. Buna istinaden önceden uzun süre boyunca dondurulmuş etler, meyve veya sebzeler için planlamalar yapar.

Bu ürünlerin havasını ve tazeliğini koruyabilmek için ortalama -18 derece ile -26 derece arasında saklanmaları sağlamaktadır. Sonrasında Azerbaycan frigo taşımacılık işlemlerinin bu sıcaklık değerleri arasında  korunarak teslimatı gerçekleştirir.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

azerbaycan tır nakliyeciler

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat Türkiye – Azerbaycan arası parsiyel taşımacılık alanında tüm ülkeler gibi özenle çözümler sunmaktadır.

Azerbaycan parsiyel taşımacılık  nakliyat işlemleri için İstanbul deposuna gelen ürünleri Azerbaycan’a ulaştırmak için konsolide ederek, araçlara parsiyel şeklinde yüklemektedir.

Azerbaycan parsiyel Türkiye’de gerçekleşen nakliye hizmetleri ile ihracat ürünlerinin parça şeklinde taşınarak sevk edilmesidir. 

Saygınlar Nakliyat parsiyel nakliye hizmeti ile bütün olmayan parçaları Azerbaycan’a ve şehirlerine güvenle ve tüm sigortaları ile teslim etmektedir.

Azerbaycan parsiyel ile nakliye ve lojistik hizmetleri eğitimli şoförler ve ürüne uygun donanımı araçlar ile sağlanır. Buna istinaden parsiyel taşınacak olan ürün ve hizmetler güvenle sağlanır.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye Gümrük İşlemleri

Saygınlar Nakliyat tarafında Azerbaycan parsiyel şu şekilde gerçekleşir; İstanbul depolarında gelen yükler nakliye için hazırlanır ve organize edilir.

Sonrasında nakliye için güvenle  tırlara taşınır ve yüklenir. Bununla birlikte depo çıkış işlemleri ve gümrükleme için evrak ve diğer planlamalar titizlikle tamamlanır.  

En son aşamalar da nakliye için araç gümrüğe sevk edilme işlemleri araçlara ait şoför ve diğer personeller ile gerçekleşir Nakliye için beyanname işlemleri tamamlanarak taşıma gerçekleşecek olan nakliye için araç gümrük kapama işlemleri tamamlanır.

Saygınlar Nakliyat Azerbaycan parsiyel taşımacılık için aracı gümrükten çıkararak taşımacılıkta belirlenen güzergâh için gümrük işlemleri sağlanarak teslimatı sorunsuz gerçekleşir.

azerbaycan frigo nakliye

Azerbaycan Yurtdışı Nakliye

Azerbaycan yurtdışı nakliye yapan firmalar arasında Azerbaycan’ın memnuniyetini en çok gözeten firma nakliye alanındaki gelişmeleri her zaman takip edip müşterilerinin memnuniyetini ve taşıdığı ürünün güvenliğini maksimum düzeyde sağlamak için bu gelişmeleri her zaman uygulamaktadır. 

Karayolu taşımacılığında tenteli taşımacılık ile nakliyesini mümkün olan en hızlı ve en güvenli şekilde yerine ulaştıran firma aynı zamanda hizmetin tüm aşamalarını müşteriye bildirerek müşterinin kafasında oluşan soru işaretlerini giderir.

Şirket ayrıca söz verdiği zamanda nakliyeyi gerçekleştirebilmek için bütün olasılıkları göze alıp zamanını ona göre ayarlar.

Just in Time sistemi kullanarak depolama maliyetini en aza indiren firma bu sayede bütün müşterilerini en yüksek kalitedeki hizmeti en düşük fiyata sunar.

Nahçıvan Nakliye Hizmeti

Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer alan Nahçıvan Özerk Cumhuriyet’tir. Türkiye’nin ihracat yüklerini gönderdiği Nahçıvan Ülkesine komple tenteli ve frigo tır taşımacılığı hizmeti sunarız.

Nahçıvan nakliye içerisinde sizlerin ihtiyaçlarına doğru çözümleri sunduğumuz seçeneklerle hizmet veririz. Uluslararası Nakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz C2 Belgesi, İSO 9001 Belgesi, CMR Sigortası ile hizmet sunar.

GÜZERGAHLARIMIZ:

Türkiye Dilucu Gümrük – Nahçıvan ve Transit Olarak İran, Katar, Dubai, Kuveyt, Umman, Türkmenistan, Özbekistan gibi ülkelere taşımacılık.

Coğrafi konumu olarak Nahçıvan nakliye Türkiye, İran ve Ermenistan ülkeleri arasında yer alan, küçük bir coğrafi hacime sahip olan Nahçıvan’a Türkiye’den yapılan nakliye hizmetlerini kapsar.

Nahçıvan nakliye hizmetleri, ticaret hacmi az olmasından ötürü, ticari faaliyetleride azdır. Gıda ürünleri ağırlıklı ticareti yaptığımız Nahçıvan ülkesine çok az sayıda olan firmalar arasında Saygınlar Nakliyat firması yer almaktadır. Nahçıvan’a frigo nakliye parsiyel nakliye ve komple yük  taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Nahçıvan ülkesine yönelik yapılan nakliye faaliyetlerimiz içinde standart tenteli tırlar, frigo tır nakliyesi, konteyner nakliye gibi kuru yük nakliyeside tercih edilen ve yük sayısı az olan mallar için kullanılan tırlar tercih edilir.

Nahçıvan bölgesine hizmet veren araç filomuzda frigo, tenteli kapalı dorse, kamyon, konteyner kilitli dorse ve ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız sayesinde her çeşit yükün uygun şekide nakliye hizmeti verilmektir.

Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti’ne karayolu nakliyat hizmeti veren firmalar içerisinde başta gelen Saygınlar Nakliyat firmamız tecrübe ve kapsamlı lojistik çalışmaları sayesinde varlığını aralıksız olarak sürdürmeye devam ettirmektedir.

İhracat kapsamlı her türlü paletli, kuru yükler, soğuk ürünler, donmuş gıda maddeleri, konteyner sevkiyatı, mobilya, proje nakliyeleri, ağır nakliye, inşaat malzemeleri,otomotiv ürünleri, beton ürünleri gibi pek çok mal ve ürünün Nahçıvan’a ulaştırılmasında aracılık etmekteyiz.

Avrupa’dan – Nahçıvan Nakliye

Türkiye’den ihracattan öte Avrupa – Navçıvan ve Avrupa – Ortadoğu; Avrupa- Türki Cumhuriyetlerine ithalat ve 3. ülke taşımacılığının doğru adresiyiz.

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Polonya ‘dan Navçıvan, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Afganistan, Kazakistan, Rusya ve Ukrayna Ülkelerine 3. ülke teslimatı yapmaktayız

Azerbaycan Nakliye hakkında sıkça sorulan sorular

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Azerbaycan Nakliye Fiyatları, nakliyesi yapılan mal ve eşyanın boyutu, ağırlığı. hacmi ve kaplamış olduğu alan dikkate alınarak belirlenir.

Azerbaycan Nakliye Firmaları

Saygınlar Nakliyat, yılların deneyimi ve benimsemiş olduğu çalışma disipliniyle Azerbaycan Nakliye Firmalarının başındadır.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Birden çok müşterinin lojistik ihtiyacını tek bir taşıma aracı içinde güvenle ve uygun navlun fiyatlarıyla gerçekleştirmektedir.