Irak Nakliye

31.07.2016

Saygınlar Transport, Irak’a nakliye taşımacılığı yapan firmalar arasında en uygun fiyatları ve en üst düzey kalite standartlarını sunan firmaların başında gelmektedir. Faaliyet gösterdiği her alanda lider olmayı hedefleyen firma ISO 9001 kalite standartları sertifikasına sahiptir. Kalite standartlarını daima üst düzeyde tutarak sektörde aranan ve tercih edilen markalardan biri olmayı başaran firmanın araç filosu da hem çevre dostu hem de oldukça moderndir. Her türlü nakliyecilik hizmetiyle en tehlikeli bölgelere dahi güvenle hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerinden aldığı işleri daima yüksek hız ve güvenlik esasıyla taşıyan firma daima çözüm odaklı olarak çalışmakta ve herhangi bir mağduriyete kesinlikle izin vermemektedir. Irak yurtdışı nakliye firmaları arasında ki liderliği de buradan gelmektedir.

Irak Nakliye’de Frigo ve Tenteli Taşımacılık

Türkiye toprakları ile Irak toprakları arasında ki nakliyecilik faaliyetlerini yürüten firma Frigo nakliye işinin yanı sıra parsiyel, komple ve lowbed ağır nakliye işlerini sürdürmektedir. Bu hizmetler sadece Türkiye ile Irak arasında sınırlı tutulmamaktadır. Saygınlar firması faaliyetlerini 3. Ülkeleri kapsayacak genişlikte tutmakta ve farklı ülkeler arasında nakliyecilik faaliyetlerini sürdürmektedir. Irak nakliye firmaları arasında ki en uygun fiyat ve maksimum hizmet kalitesi ilkesinden şaşmayan firmanın fiyatları pazarlama bölümü tarafından belirlenmekte ve daima müşteri lehine konumlandırılmaya özen gösterilmektedir. Yaşamın sürdürülebilmesi için hayati önem taşıyan ürünlerin taşımacılığı yıllardır başarı ile iki ülke arasında sürdürülmektedir. Türkiye’nin her bölgesinden alınan ürünler Irak’ın herhangi istenilen bir bölgesine güvenle ve hızla taşınmaktadır.

Irak Çalışan Nakliye Firması

Irak çalışan nakliyeciler arasında göz bebeği konumunda bulunan firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek dilenen her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Tenteli taşımacılık ile hız ve güveni garantileyen firma hakkında bugüne kadar ciddi hiçbir olumsuz bir görüş belirtilmemiştir. Irak’ın 15 yılı aşkın süredir içerisinde bulunduğu istikrarsız durum bölgeye güvenle nakliye gerçekleştirebilen firmaların önemini katlamaktadır. İşin oldukça riskli olmasına rağmen en uygun fiyat ve maksimum güvence anlayışından şaşmayan firma sektörde tartışılmaz öncüler arasındadır. Türkiye Cumhuriyeti ve Uluslararası taşımacılığın getirdiği bütün kurallar harfiyen uygulanarak ne müşterinin ne de firmanın herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmasına mahal verilmemektedir.