Bahreyn Nakliye

Bahreyn Nakliye

Saygınlar Transport her alanda Ortadoğu üzerine geniş çaplı nakliyatlar gerçekleştirmektedir. Gereken karadan, gerek havadan, gerek deniz yoluyla ve gerekse de Kombine taşımacılıkta ülkemizin öncü nakliyat firmaları arasında gelmektedir.

Ortadoğu’nun pek çok istikrarsız ülkesine dahi güvenle sevkiyat işlemlerini sürdüren firma Bahreyn üzerinde gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde de oldukça iddialıdır. Pek çok firma istikrarsızlık ve riskler yüzünden çekinceli yaklaşırken Saygınlar firması Ortadoğu’ya güvenle ve hızlı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bahreyn nakliye firmaları arasında öncü konumda bulunan şirketin kaliteli filosu ve eğitimli kadroları iş boyunca dikkatle hareket etmektedir. CMR Sigortasına sahip araçlar ile yük taşımacılığını sürdüren şirketin tümüyle başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Bahreyn yönüne faaliyet gösteren az sayıda firmanın başında gelmesi bakımından da önemlidir.

Bahreyn Frigo Nakliye Hizmeti

Uluslararası Frigo Taşımacılık konusunda deneyim sahibi, sorumluluğunu bilen firma ile çalışmanın ayrıcalıklarına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için mükemmel deneyim imkanı sunuyoruz.

Bizimle çalışmaya başladıktan itibaren araç konumlarını e-maille alır, İSO 9001 : 2008 Kalite Belgesine sahip bir firma ile çalışma ayrıcalıklarına sahip olduğunuz gibi özmal araçlarımızla taşıma yapmamız size rahatlık sağlayacaktır. Bahreyn Nakliye çalışmalarında frigo araçlarımız karayolu + RORO kullanarak yüklerinizi güvenle teslim ederiz.

Bahreyn Çalışan Nakliye Firması

Ülkemizden Bahreyn bölgesine ulaşmak için geçilmesi gereken karayolları güzergahları arasında siyasi istikrarsızlığın tavan yaptığı ülkeler Irak ve Suriye bulunmaktadır. Gerek görülen durumlarda hem mal güvenliği hem de can güvenliği için hava yolu veya deniz yolu üzerinden taşımacılık gerçekleştirilebilmesi de mümkündür.

Bahreyn çalışan nakliyeciler arasında olmazsa olmaz taşımacılık yöntemi çeşitliliği başarıyla sunulmaktadır. Ortadoğu’ya sağlanan yaş meyve-sebze veya diğer gıda ürünleri frigo nakliye ile başarıyla sağlanmaktadır.

Bu alanda da uzun yıllardır hizmet vermekte olan şirket kurulduğu günden bu yana uzman ve yetişmiş ekipler ile çalışmaktadır. Sadece gıda ürünlerinde değil ağır taşımacılıkta da oldukça başarılı işler ortaya konmaktadır.

Suudi Arabistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Bahreyn Yurtdışı Nakliye Hizmeti

Saygınlar firması tarafından sadece birkaç Bahreyn iline yönelik değil bütün Bahreyn ülkesine yönelik taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Tenteli taşımacılık ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilen lojistik faaliyetler müşteri memnuniyeti odaklı olarak ilerlemektedir.

Saygınlar firması taşımacılık faaliyeti öncesinde, esnasında veya sonrasında bölgede ki bağlantılarını kullanarak güvenli bir ortam sağlamaktadır. Bölgede ki bağlantılar kullanılarak aynı zamanda olası sorunlar kolaylıkla çözüme kavuşturulmakta ve müşterinin işi aksatılmamaktadır.

Saygınlar, Bahreyn yurtdışı nakliye firmaları arasında CMR Sigortası ve ISO 9001 kalitesi sağlayan bilen ender firmalardan bir tanesidir. Kusursuz hizmet ve kalite anlayışıyla sektörde ki lider konumunu sürdüren firma iş boyunca bütün imkanlarını azami şekilde kullanmaktadır.

bahreyn frigo nakliye

Bahreyn Frigo Taşıma Güzergahı

Saygınlar Transport olarak Araçlarımız Türkiye veya Bahreyn’den ihracat; ithalat yükü yüklediğinde nerelerden geçtiği konusu hakkında bilginiz var mı? Suriye’ye uğramadan RORO seferleri ile frigo araçlarımız kısa Transit süreleriyle Duba Port Suudi Arabistan’a varış yapıyor ve karayolu ile Arabistan içinde seyir ederek yüklerinizi Bahreyn’e teslim ediyoruz.

İhracat Güzergah: İskenderun Limanı RORO Gemisi – Süveyş Kanalı’ndan geçiş yapan RORO Gemimiz Suudi Arabistan’ın Duba Limanı’na varış sağlıyor. Gemi’den araç tahliyeleri gerçekleştikten sonra Duba’da işlemleri gerçekleştiriyor. Daha Sonra karayolu ile Bahreyn Kapı’ya gitmektedir. Gümrük İşlemleri tamamlandıktan sonra araçlarımız boşaltma adresine yükleri teslim için gidiyor.

İthalat Güzergah: Bahreyn – Duba Port Suudi Arabistan – Süveyş Kanalı – İskenderun Limanı Varış Türkiye İthalat Gümrüğü ve Boşaltma Adresine hızlı karayolu taşıma ile frigo araçlarımız yüklerini teslim ediyor.

Bahreyn Frigo Nakliye‘de kullandığımız araçlarımız 13.60 Frigo TIR’dır. Araçlarımız bakımlı ve en iyi şartlarda yüklerinizi hızlı şekilde teslim etmekteyiz.