Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

Lojistik sektöründe kendini kanıtlamış olan Saygınlar Nakliyat firmamız, Türkmenistan ve Türkiye arasında uzun yıllara dayanan bir ticari ilişki sürdürmektedir.

Şirketimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ile Türkmenistan’a her türlü ağır eşya ve komple eşya taşımacılığını sunmaktadır.

Bünyemizde hizmet sunan uzman personeller sayesinde hiçbir sorun yaşamadan yüklerinizi Türkmenistan’a veya Türkmenistan’dan Türkiye’ye taşıyabilirsiniz.

Firmamız Saygınlar Lojistik firması olarak yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü riske karşın, yüklerinizi CMR sigortası kapsamında taşımaktayız.

Böylece seyahat anında herhangi bir risk faktörü oluşursa, tüm masrafı sigorta karşılamaktadır. Size değer verdiğimiz gibi eşyalarınıza da yüksek oranda özen göstermekte ve tüm oluşabilecek problemlere karşın çözüm sunmaktayız.

Nakliye yaptırmayı düşünüyorsunuz. İhracat ürünleriniz depoda sevkiyat bekliyoruz. Türkmenistan nakliye firması aradığınızda göreceksiniz ki Saygınlar Transport; geniş filosu ile kaliteli hizmetin öncülerinden biridir.

Operasyonel süreçleri doğru şekilde yönetmesiyle Türkmenistan’a en iyi nakliye yapan firmalar içerisinde yer alıyor.

Türkmenistan nakliyesi yapan Saygınlar teknolojiye önem vererek her zaman daha iyi ve kalite süreçlerini geliştirme vizyonu ile hareket eder.

Bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda yaptığı yatırımlarla lojistik hizmetlerinde misyonlarından ödün vermeden Ülkemizin ekonomisine katkılar sağlar.

Oluşturduğumuz çarpan etkisi ile bölgesel olarak nakliyeye yenilikler katmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

italya türkmenistan nakliye

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkiye Türkmenistan arası nakliyat hizmetlerini uzun yıllardır sürdüren firmamız Saygınlar Nakliyat, kaliteli frigo araçları aracılığı ile frigo taşımacılık hizmetlerini kalite standartlarına uygun şekilde yürütmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak son model frigo araçlarımızda çiçek, toprak, bitki, et, et ürünleri, süt, süt ürünleri, yaş meyve-sebze, dondurulmuş gıda, dondurma, meşrubat, konserve ve kimyasal ürün taşımacılığı sunmaktayız.

Eksi derecelerde muhafaza edilmesi gereken her türlü ürün soğutuculu kasalarımız yardımıyla Türkmenistan dahil olmak üzere pek çok ülkeye taşınmakta olup, birçok ülkeden de Türkiye’ye frigo taşımacılığı yapılmaktadır.

Firmamız geniş soğutuculu araç filosu ve son model dorseleri ile talep ettiğiniz  her türlü ürünün frigo taşımacılığını yapmaktadır.

Dorselerimizde yer alan soğutucu cihazlar sayesinde gıda ve diğer eksi derece muhafaza edilmesi gereken ürünleriniz ilk günkü tazeliğini koruyarak sağlam biçimde adrese teslim edilmektedir.

Türkmenistan Frigo Taşımacılığında Sigorta

Özmal araçları ile frigo taşımacılığı sunan firmamız frigo taşımacılık hizmetlerini de CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmektedir.

Taşımakta olduğumuz yüklerin muhafazasını en iyi şekilde, geçekleştiren Saygınlar Nakliyat firmamız müşterilerinin yükünü güvence altına almaktadır.

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

türkmenistan parsiyel taşımacılık

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Karayolu taşımacılık sektöründe bambaşka bir çığır açmış olan Saygınlar Nakliyat firmamız Türkmenistan ve Türkiye arası düzenli olarak taşımacılık hizmetleri sunuyor.

Firmamız komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel taşımacılık hizmetlerini de sürdürmektedir. Çok uzun yıllardır sektörde varlığını sürdürmekte olan firmamız parsiyel taşımacılık kapsamında da yepyeni gelişmeleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Parsiyel taşımacılık, bir nevi parça eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Her türlü parça eşya firmamız tarafından taşınmaktadır.

Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, kişisel özel eşyalar ve evraklar gibi yükler firmamıza ait son model tırlar aracılığı ile Türkmenistan’a ulaştırılmaktadır.

Aynı zamanda Türkmenistan’dan da ülkemize talep edilen tüm parsiyel eşyalarınızın nakliyesi yapılmaktadır.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız

türkiye türkmenistan nakliye

Türkmenistan Nakliye Nasıl Yapılır?

Firmamız Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı tarafından verilen C2 Yetki Belgesine sahip, Türkmenistan konusunda eğitimli personellerimiz, İSO 9001 Kalitesi ile hizmet sunuyoruz.

Gerekli tüm şart ve kalite önergelerini uygulayarak yaptığımız işin ehemniyetini sizlere yansıtıyoruz. Türkiye’den yüklenen Türkmenistan ihracat yükleri; İran Ülkesi üzerinden Aşkabat başta olmak üzere Türkmenbaşı gibi İllere dağıtım sağlıyoruz.

Üretimi tamamlanan ürünlerin Türkmenistan’a ihracat yapmak isteyen ihracatçılar karayolu Türkmenistan nakliye ile sevk etmek istedikleri yükleri; bölgeye hakim olan bir nakliyeci ile Uluslararası Nakliyat sözleşmesi yaparak taşıma yetkisini devreder. Yükleme zamanın belirlenen depo, fabrika, limanda araç yükleme tarihine riayet eder.

Yüklemeyi ilgili ihracatçı firmanın yükleme sorumluları tamamlar. Daha sonra araç gümrüğe Türkmenistan ihracat çıkışı için sevk edilir. Gümrükleme işlemleri tamamlanan araç çıkış kapısı olan Doğubeyazıt Çıkış Kapısı’na (Gümrüğü) gönderilir.

Çıkış işlemleri tamamlanan araç İran Bazargan Giriş Kapısı’nda transit işlemlerini tamamlar ve Türkmenistan’a doğru yol alır. Türkmenistan’da ilgili gümrükte işlemleri tamamlanan araçlar boşaltma yerine sevk edilir.

Türkiye’den Türkmenistan’a Tır Kaç Günde Gider?

Bilindiği üzere Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’tır. Bağımsızlığı kazanarak ekonomik özgürlüğünü eline alan Türkmenistan, günümüzde çok zengin doğalgaz ve maden yatakları ile oldukça meşhurdur.

Bu sebeplerden dolayı ülkemizden Türkmenistan’a, Türkmenistan’dan ülkemize düzenli olarak nakliye gerçekleştirilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak ülkeler arası her türlü ihtiyacınızın taşımacılığını son model tırlarımız ve deneyimli şoförlerimiz eşliğinde yapmaktayız.

Türkiye-Türkmenistan arası tır kaç günde gider sorusu bugüne kadar merak edilen konulardan biri olmakla beraber, değişken etkenlere göre cevap almıştır.

Kullanmakta olduğumuz rota sürecin yoğunluğunu değiştirmektedir. Firma olarak Türkiye-Türkmenistan arası iki farklı rota kullanmaktayız.

Biri Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan, diğeri ise Türkiye-İran-Türkmenistan olarak belirlenmiştir. Her ikisinde de ortalama 8-10 gün içerisinde tırlarımız adrese ulaşmaktadır.

Türkmenistan Nakliye Süreci Neye Göre Değişir?

Türkmenistan nakliye sürecini etkileyen rota dışında başka etkenler de bulunmaktadır. Yol güzergahlarında görünen yoğunluk, firmamızca yaşanan yoğunluk, taşınacak eşyanın durumu, miktarı ve diğer özel sebepler sürecin hızlanıp yavaşlamasında son derece etkilidir.

Ancak Saygınlar Nakliye olarak daima hızlı ve %100 kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak için gayret göstermekteyiz.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Türkmenistan nakliye ücretleri, çeşitli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda tercih edilecek rota güzergahı, taşınacak yükün ağırlığı, yüklerin teslim alınacağı ve teslim edileceği merkezlerin mesafesi gibi kriterler fiyatları değiştirir.

Fakat firmamız tarafından bütçenize uygun makul fiyat düzeylerinde taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamız ile irtibat kurabilir, mail adresimizden de bize ulaşabilirsiniz.

✔️İstanbul – Bakü 3.200 USD
✔️İzmir – Bakü 3.300 USD
✔️Ankara – Bakü 3.000 USD
✔️Mersin – Bakü 3.200 USD

Türkmenistan Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Türkmenistan Nakliye Yapan Firmalar Hangileridir?

Saygınlar Nakliyat, Türkmenistan nakliye yapan firmaların en başındadır.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türkmenistan nakliye fiyatları, ürün ya da malın tonajı, hacmi, cinsi ve hangi ülkeye nakliyesinin yapılacağı göz önünde bulundurularak belirlenir.