Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Saygınlar Transport için oldukça önemli bir firmadır. Bu önemin en büyük sebebi yabancı firmaların Irak ve Suriye üzerinden yapılması gereken nakliyeyi yapmakta pek istekli olmalarıdır. Gürcistan yurt dışı nakliyecileri arasında olan bu isteksizlik firma için boş Pazar alanı oluşturduğundan Gürcistan’a yapılan nakliyeler firma için büyük öneme sahiptir. Irak Suriye karayolu üzerinde yapılması zorunlu olan nakliye iç karışıklıklar sebebiyle hem can hem de mal güvenliği açısından riskler oluşturduğu için firma Gürcistan’a yapılan nakliyelerde deniz yolu nakliyesi ya da deniz yolu nakliyesi ile kombine taşımacılığı tercih etmektedir. Gürcistan’a nakliye haftanın belirli günlerinde CMR sigortası kapsamında bulunan araçlar vasıtası ile yapılmaktadır.

Gürcistan Nakliye Çeşitlerimiz

Firma hem frigo taşımacılık hem de tenteli taşımacılık alanında yaptığı güvenli ve zamanlı teslimat sayesinde nakliye konusunda ülkenin güvenini ve saygısını kazanmayı başarmıştır. Firma hizmetin hiçbir aşamasında müşteriye bilgi vermekten kaçınmadığı için dakikliği ile kazandığı güveni tamamıyla pekiştirmiştir. Firma nakliye yaptığı her ülkede olduğu gibi Gürcistan’ında nakliye kurallarına hakimdir. Bu sayede teslimatta her hangi bir sıkıntı çıkmaz ve firma nakliyeyi belirlediği saatte yapabilir. Müşteri memnuniyetinde uzman desteğinin önemi bilen firma çalıştığı ülkeye 24 saat uzman desteği sağlama politikasını benimsemiştir. Firma çevreci tutumu ile kendi kazancından daha çok gelecek nesilleri düşündüğünü kanıtlıyor. Her sene müşterilerine dahi iyi ve daha ekonomik hizmet vermek için çapalayan firma filosunda bu yönde değişiklik yapmaktan çekinmiyor.

Gürcistan Nakliye Firması

Verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile diğer Gürcistan nakliye firmaları arasından sıyrılan firma bu başarısını itibarını kazancından önde tutarak sağlıyor. Gürcistan çalışan nakliyeciler arasında deneyimli uzman kadrosunun yanında kullandığı teknolojik ekipmanlar ile de sıyrılmayı başarıyor. Firma Gürcistan ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu sayede Gürcistan’ın ihtiyaç duyduğu hizmeti anlayıp ona göre hareket ediyor. Batum ve Tiflis başta olmak üzere bütün Gürcistan’a hizmet veren firma kullandığı parça yük çalışma sistemi ile müşterilerini avantajlı hale getirip memnun etmeyi gözetiyor. Firmanın araçları İstanbul’dan yola çıkıp nakliyeyi yaklaşık ile  gün arasında Gürcistan’a ulaştırıyor.