Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye, Saygınlar Transport için oldukça önemli bir firmadır. Bu önemin en büyük sebebi yabancı firmaların Irak ve Suriye üzerinden yapılması gereken nakliyeyi yapmakta pek istekli olmalarıdır. 

Gürcistan yurt dışı nakliyecileri arasında olan bu isteksizlik firma için boş Pazar alanı oluşturduğundan Gürcistan’a yapılan nakliyeler firma için büyük öneme sahiptir.

Irak Suriye karayolu üzerinde yapılması zorunlu olan nakliye iç karışıklıklar sebebiyle hem can hem de mal güvenliği açısından riskler oluşturduğu için firma Gürcistan’a yapılan nakliyelerde deniz yolu nakliyesi ya da deniz yolu nakliyesi ile kombine taşımacılığı tercih etmektedir.

Gürcistan’a nakliye haftanın belirli günlerinde CMR sigortası kapsamında bulunan araçlar vasıtası ile yapılmaktadır.

Gürcistan Türkiye Nakliye Hizmeti

Gürcistan Türkiye nakliye hizmeti geniş kapsamlı bir hizmettir. Nakliye çalışmalarında farklı kategorilere ait birçok yük taşınabilir. Taşınan yükler genellikle;

 • Gıda sınıfında,
 • Tekstil sınıfında,
 • İlaç sektörü sınıfında,
 • Sanayi sektörü sınıfında,
 • Elektronik eşya sınıfında olmaktadır.

Yükler farklı sınıflarda yer alabilir. Önemli olan yük için uygun nakliye hizmetinin verilmesidir. Bizler geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda farklı özelliklerde yükleri taşımaktayız.

Taşınan yükler için gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz. Nakliye çalışmalarında planlı hareket etmek oldukça önemlidir. Bizler de planlı hareket ederek yüklerin zarar görmesini önlüyoruz.

Nakliye çalışmalarında firma seçimi oldukça önemlidir. Ciddi sorunların ve kayıpların yaşanmaması, yaşanan problemlerin kısa sürede çözülmesi, maddi ve manevi zararın olmaması için doğru firma tercih edilmelidir.

Firma seçimi doğru olduğunda nakliye süreci en iyi şekilde yönetilir. Bizler nakliye sürecini en iyi şekilde yönetmek adına özenle ve dikkatle çalışmaktayız.

Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz.

Güvenilir ve doğru nakliye hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Afganistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Gürcistan Nakliye Çeşitlerimiz

Firma hem frigo taşımacılık hem de tenteli taşımacılık alanında yaptığı güvenli ve zamanlı teslimat sayesinde nakliye konusunda ülkenin güvenini ve saygısını kazanmayı başarmıştır.

Firma hizmetin hiçbir aşamasında müşteriye bilgi vermekten kaçınmadığı için dakikliği ile kazandığı güveni tamamıyla pekiştirmiştir.

Firma nakliye yaptığı her ülkede olduğu gibi Gürcistan’ında nakliye kurallarına hakimdir. Bu sayede teslimatta her hangi bir sıkıntı çıkmaz ve firma nakliyeyi belirlediği saatte yapabilir.

Müşteri memnuniyetinde uzman desteğinin önemi bilen firma çalıştığı ülkeye 24 saat uzman desteği sağlama politikasını benimsemiştir.

Firma çevreci tutumu ile kendi kazancından daha çok gelecek nesilleri düşündüğünü kanıtlıyor. Her sene müşterilerine dahi iyi ve daha ekonomik hizmet vermek için çapalayan firma filosunda bu yönde değişiklik yapmaktan çekinmiyor.

Gürcistan Frigo Nakliye

Gürcistan, Güney Kafkasya üzerinde bulunan bir ülkedir. Türkiye ile komşu olan ülke her yıl çeşitli nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Türkiye ile Gürcistan arasında sıklıkla nakliye çalışmaları yapılır. Nakliye çalışmalarında farklı özelliklerde birçok yük taşınır. Yük özelliklerine bağlı olarak nakliye türü belirlenir.

İki ülke arasında nakliye işlemleri için farklı nakliye türleri kullanılmaktadır. Bu nakliye türleri arasında yük için en uygun olan nakliye türü tercih edilir.

Bu sayede yüklerin güvenli bir şekilde taşınması sağlanır. Eğer uygun nakliye türü belirlenmezse ve uygulanmazsa yükler zarar görebilir.

Yüklerin zarar görmesi genellikle frigo nakliye işleminde görülür. Çünkü frigo nakliye özel koşullarda yüklerin taşınmasını sağlar.

Eğer frigo nakliyeyle taşınması gereken yükler normal nakliyeyle taşınırsa bazı özelliklerini kaybeder ve yükün değeri düşer.

Herhangi bir sorunun yaşanmaması adına yük için doğru nakliye türü tercih edilmelidir. Bizler Gürcistan frigo nakliye alanında profesyonel hizmet veren firmayız.

Tecrübeli ekibimizle yüklerin güvenli koşullarda sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek yüklerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Gürcistan Frigo Nakliye Özellikleri Neler?

Gürcistan frigo nakliye son yılların en çok tercih edilen nakliye türü oluyor. Bunun nedeni ise bu nakliye türünün yükler için sağladığı avantajlar oluyor. Özel olarak geliştirilen nakliye türü firmamız tarafından müşteriye sunuluyor.

Frigo nakliye aynı zamanda soğuk nakliye olarak da biliniyor. Frigo nakliyenin yapılabilmesi için nakliye araçlarının içine özel soğutucular yerleştiriliyor. Isıya duyarlı yükler bu araçlarda taşınıyor. Birçok avantajı beraberinde getiren frigo nakliyenin özellikleri:

 • Nakliye aracının içerisinde soğutucular bulunuyor.
 • Soğutucular sayesinde ısı ayarlanabiliyor.
 • Isı ayarı 18 derece ile -26 derece arasında değişebiliyor.
 • Isıya duyarlı yükler güvenli bir şekilde taşınıyor.

Frigo nakliye çalışmalarında özel araçlar kullanılıyor. Araçların içerisine ise soğutucular yerleştiriliyor. Soğutucu sayesinde ısı ayarlanabiliyor. Isı değişimine bağlı yapısını, tadını, kokusunu, rengini değiştiren yükler bu araçlarla taşınıyor. Frigo nakliye sayesinde yükler korunuyor. Herhangi bir hasar söz konusu olmadan yükler güvenli koşullarda taşınıyor. Isıya duyarlı yüklerinizi taşımak için sizler de firmamızın vermiş olduğu frigo nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

gürcistan parsiyel nakliye

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Gürcistan arasında yoğun olarak nakliye işlemleri gerçekleştiriliyor. Nakliye işlemlerinde çeşitli özelliklerde yükler taşınıyor.

Taşınan yükler için farklı genişlikte araçlar kullanılıyor. Bazı durumlarda yükler aracı tam olarak doldurmuyor.

Bu gibi durumlarda hem firmaya hem de müşteriye avantaj sağlayan parsiyel nakliye tercih ediliyor.

Gürcistan parsiyel nakliye işlemleri günümüzün en çok tercih edilen işlemlerinden oluyor. Frigo nakliyenin ardından sıklıkla kullanılan parsiyel nakliye aynı zamanda parça yani bütün olmayan anlamına geliyor.

Parsiyel nakliyenin yapılabilmesi için yükün bazı koşulları karşılaması gerekiyor. Parsiyel nakliye için karşılanması gereken koşullar:

 • Birden fazla müşteriye ait yük aynı araç içinde taşınmalıdır.
 • Yükler aynı güzergah üzerinde hareket etmelidir.
 • Müşterilerden parsiyel nakliye için onay alınmalıdır.
 • Yüklerin araca yerleştirilmesi yapılmalıdır.

Parsiyel nakliye hizmetinde nakliye aracı birden fazla müşteri tarafından kullanılır. Yükler aynı aracı paylaşarak taşınır. Bunun için öncelikle yüklerin aynı güzergahta hareket etmesi önemlidir.

Yükler farklı noktalara indirilebilir fakat aynı güzergah üzerinde taşınmalıdır. Bu nakliye türünün kullanılması için yük sahiplerinden onay almak gerekir.

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Gürcistan Parsiyel Nakliye Avantajları Neler?

Gürcistan parsiyel nakliye beraberinde birçok avantajı getirmektedir. Türkiye ile Gürcistan arasında sıklıkla kullanılan bu nakliye türü güvenilirdir.

Pek çok yük sahibi nakliye türünü güvenli bulmaz. Bunun nedeni ise yüklerin aynı araçta taşınarak zarar görmesinden endişe etmektir.

Fakat alınan güvenlik önlemleri sayesinde yükler herhangi bir hasar söz konusu olmadan taşınır. Parsiyel nakliye işlemlerinde firmamızın dikkat ettiği bazı konular:

 • Bu nakliye türünde beraber taşınması uygun olan yükler bir arada taşınır.
 • Nakliye aracından ilk indirilerek yük en son araca yerleştirilir, araçtan son indirilecek yük ise araca ilk yerleştirilir. Bu sayede indirme sırasında yükler karışmaz, zaman kaybı yaşanmaz.
 • Yükler belirli bir plan doğrultusunda yerleştirilir. Bu sayede yükler birbirine karışmaz veya araç içinde zarar görmez.

Parsiyel nakliye işlemi oldukça avantajlıdır. Bu taşıma yöntemi sayesinde aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler taşınır.

Yükler aynı aracı paylaştığı için bu taşıma yöntemi uygun fiyatlıdır. Diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygun fiyatlı olan parsiyel taşıma güvenle tercih edilebilir.

Zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf etmek isteyenler firmamızı tercih ederek parsiyel taşıma hizmetinden faydalanabilir.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

gürcistan frigo nakliye

Gürcistan Ağır Nakliye

Nakliye işlemlerinde kullanılan bazı standartlar vardır. Taşınan yükler bu standartlara uygunluk derecesine göre sınıflandırılır.

Gürcistan nakliye çalışmalarında da bu standartlara uyulmaktadır. Taşınacak yükün ağırlığı ve ölçüleri eğer standartlara uymuyorsa, standartların üstündeyse ağır yük sınıfına girer.

Ağır yük sınıfındaki yüklerin taşınması için özel ekipmanlar kullanılır. Gürcistan ağır nakliye işlemlerinde de standartların üstündeki yükler taşınmaktadır.

Ağır nakliye için tırlar kullanılır. Yeterli genişlikteki tırların içine yükler belirli bir plan doğrultusunda yerleştirilir. Bu sayede ağır yükler güvenli bir şekilde taşınır.

Yüklerin zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınır. Alınan önlemler sayesinde yükler rahat bir şekilde taşınır. Ağır nakliye sınıfına giren yüklerin taşınması için tecrübeli ekibimiz hizmet vermektedir.

Sizler de standartların üstündeki yüklerinizi güvenli bir şekilde taşımak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tam donanımlı bir şekilde ağır yük taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Ağır yük taşımacılığında yükler standartların üstünde ağırlığa ve ölçülere sahip olduğu için özel ekip eşliğinde taşınır.

Ekibimiz bilgi ve birikimleri sayesinde ağır yükleri kolay bir şekilde araca yerleştirir, taşır ve teslimat noktasına yükleri teslim eder.

Kırgızistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Türkiye – Gürcistan arasında yapılan nakliye çalışmaları her geçen gün yenileniyor. Çalışmaların daha kaliteli koşullarda yapılması için firmamız hizmet veriyor.

Tecrübe sahibi ekibimizle birlikte vermiş olduğumuz hizmet sayesinde yüklerinizi taşıyoruz. Maddi ve manevi hasara uğramamak adına sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nakliye işlemleri kapsamında farklı özelliklerde birçok yük taşınıyor. Taşınan yükler ise çeşitli yöntemler arasında uygun yöntemle taşınıyor.

Her yük taşımacılığı farklı fiyatlarla yapılıyor. Peki, Gürcistan nakliye fiyatları neye göre değişiyor?

 • Yükün hangi sınıfta yer aldığı
 • Yükün ağırlığı ve miktarı
 • Nakliyenin yapılacağı iki nokta arasındaki mesafe

Gürcistan Çalışan Nakliye Firmaları

Gürcistan çalışan nakliye firmaları arasında bizler hizmet veriyoruz. Sektörde bulunduğumuz süre boyunca bilgi ve birikimlerimizi geliştirme imkanına sahip olduk.

Alanında tecrübeli ekibimizle iki ülke arasında profesyonel nakliye hizmeti veriyoruz. Gürcistan çalışan nakliye firmamız uzun zamandır bu alanda hizmet veriyor.

İki ülke arasında nakliye yaparken planlı ve programlı hareket ediyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde herhangi bir aksilik olmadan nakliye işlemlerini tamamlıyoruz.

Nakliye çalışmalarında ülke sınırları dışına çıkılacağı için bazı yasal işlemlerin yapılması gerekiyor. Bu işlemlerin tamamlanması ise zaman alabiliyor.

Bizler firma olarak değerli müşterilerimizin zamanını en iyi şekilde yönetiyoruz. Yapılması gereken işlemleri yapıyor, alınması gereken izinleri alıyoruz. Bu sayede iki ülke arasında nakliye yaparken hukuka uygun hareket ediyoruz.

Nakliye firmaları arasında çalışan, çalışmalarını standartlara uygun bir şekilde gerçekleşen nadir firmalar bulunuyor. Bizler de bu nadir firmaların başında yer alıyoruz.

Her yıl doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına fiyatları gerçekçi tutuyoruz.

Verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile diğer Gürcistan nakliye firmaları arasından sıyrılan firma bu başarısını itibarını kazancından önde tutarak sağlıyor.

Gürcistan çalışan nakliyeciler arasında deneyimli uzman kadrosunun yanında kullandığı teknolojik ekipmanlar ile de sıyrılmayı başarıyor.

Firma Gürcistan ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu sayede Gürcistan’ın ihtiyaç duyduğu hizmeti anlayıp ona göre hareket ediyor.

Batum ve Tiflis başta olmak üzere bütün Gürcistan’a hizmet veren firma kullandığı parça yük çalışma sistemi ile müşterilerini avantajlı hale getirip memnun etmeyi gözetiyor.

Firmanın araçları İstanbul’dan yola çıkıp nakliyeyi yaklaşık ile  gün arasında Gürcistan’a ulaştırıyor.