Kazakistan Nakliye

Kazakistan Nakliye

Kazakistan Nakliye yapan Türk nakliye şirketleri içerisinde bulunan kurumsal yapısı ve genç güçlü araç filosu ile Almata başta olmak üzere tüm Kazakistan İlleri ve bölgelerine taşıma yapan Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti. tenteli dorse araç filosu ile sizlere kaliteli nakliye hizmeti sunar.

Türki Cumhuriyetleri içerisinde güvenilir ve yaşanabilir ülkeler içerisinde yaşam standartları yükselen Ülkelere arasında yer alıyor. Türkiye ile uzun yıllardır dostluğu bulunan Kazakistan Ülkesi, bu dostluğu karşılıklı olarak ticarette de göstermektedir.

Türkiye’den ihracat yükleri TIR’lar ile Kazakistan’a sevk edilmektedir. Ülkemiz ihracatçıları ile Kazakistan ithalatçıları ihtiyaçları doğrultusunda faydalı olmalı mantığı ile çalışmalarını sürdürmektedirler.

Kazakistan Uluslararası Nakliye

Kazakistan uluslararası nakliye denince akla ilk öncelik olarak elektronik aletler, doğalgaz, çinko, alüminyum, tekstil ürünleri ve mobilya akla gelmektedir.  

Saygınlar Transport  olarak Kazakistan’la olan ilişkilerimizdeki gelişmelere paralel olarak artık günümüzde düzenli aralıklarla ülkeye seferler yapılmaktadır.

Firmamız bünyesindeki deneyimli personellerimiz, her türlü teknolojik donanıma sahip araçlarımız, firmamıza güven duyulması, taşıma süreci başladıktan sonra her istedikleri zaman yol durumuyla ilgili bilgi alabilmeleri ve her talep edilen taşıma türünü yapabiliyor olmamız tercih edilmemizde önemli etkenlerdir.

Köklü bir firma oluşumuz, zamanında ve ürünlere zarar vermeden teslimat konularında garanti vermemiz ve ürünlerin sigortalı oluşu da firmamızın güvenilirliğini arttırmaktadır. Fiyatlarımız her zaman makul seviyelerde tutulmaktadır.

Kazakistan Uluslararası Nakliye ile Uygun Fiyat Avantajı

Kazakistan uluslararası nakliye fiyatlarını etkileyen çeşitli faktörler bulunmaktadır. Bunların en önemlileri şu şekildedir:

 • Taşınacak yükün bulunduğu nokta ile teslim edileceği noktaya kadar olan mesafe
 • Taşınacak yükün hacmi, büyüklüğü, ağırlığı
 • Taşınacak yüke ayarlanan araç, araçtaki donanım
 • Yükün hangi taşıma türü ile taşınacağı

Uluslararası ticarette çok sayıda nakliye firmaları hizmet vermektedir. Bu nedenle de firmalar arasında bir rekabet bulunmaktadır ve yapılan işler aynı olduğu için fark yaratmak için müşterileri çekme gücü fazla olan seçenekleri bulmak gerekir. 

Saygınlar Transport olarak her zaman kaliteli hizmet prensibiyle yaptığımız çalışmalara uygun fiyatlarımızı da eklediğimizde müşterilerin ciddi anlamda bize yönelmelerini sağlıyoruz.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

kazakistan'a giden nakliyeciler

Kazakistan Frigo Nakliye

Günümüzde genel lojistik ve nakliyat sektörü içerisinde oldukça önemli bir konumda yer alan frigo nakliye hizmetleri, temel ölçüde soğuk hava taşımacılık hizmetleri olarak da bilinmektedir.

Modern çağımızda pek çok çeşitli dev kurum ve kuruluşlar tarafından büyük oranda kullanılmakta olan frigo taşımacılık çalışmaları, dünyanın birçok farklı bölgeleri için de oldukça popüler bir şekilde hayata geçirilmektedir.

18 santigrat derece ile eksi 26 santigrat derece arasında ayarlanabilir soğutucuları bulunan donanımlı araçlarla gerçekleştirilmekte olan söz konusu bu hizmetler, soğuk zincir taşıma ve iklim kontrollü taşıma gibi kavramlarla da ifade edilebilmektedir.

Ülkemiz olan Türkiye ile pek çok çeşitli dış bölgeler arasında da oldukça yüksek oranda kullanılmakta olan frigo nakliyat çalışmaları, dünyanın birçok farklı bölgelerinde de bir hayli revaçta olmak üzere hayata geçirilmektedir.

Bu noktada ülkemizin oldukça önemli bir ticari iş ortağı olarak öne çıkan Kazakistan da bu bağlamda oldukça önemli bir ticaret bölgesi olarak bilinmektedir.

Eski ismiyle Astana olan başkent Nur Sultan başta olmak üzere pek çok farklı şehri için kullanılmakta olan genel frigo nakliye hizmetleri de bu alanda profesyonel birçok farklı kurum ve kuruluş tarafından hayata geçirilmektedir.

Günümüzde de özellikle Kazakistan frigo nakliye hizmetleri kapsamında pek çok yerli ve yabancı firma envaiçeşit teknik hizmet seçenekleri ile öne çıkmaktadır.

Profesyonel Düzeyde Frigo Nakliyat Çalışmaları

Modern çağımızda en popüler lojistik uygulamaları arasında en üst sıralarda kendisine yer bulan frigo nakliye hizmetleri, pek çok farklı tarz ve niteliklerde olmak üzere genel nakliyat sektöründe bünyesinde de karşımıza çıkmaktadır.

Profesyonel düzeyde hizmet sunmakta olan birçok çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından hayata geçirilen bu gibi hizmetler, Saygınlar Transport markamız bünyesinde de pek değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Söz konusu işletmemiz bünyesinde;

 • Kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu,
 • Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartları,
 • Doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet skalası,
 • Nispeten oldukça uygun fiyatlı genel ücret standartları ve
 • Birinci sınıf kalitede genel teknik envanter ve ekipmanları barındırmaktadır.

Genel frigo nakliyat hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Saygınlar Transport markamız, pek değerli müşterilerinin genel memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Kazakistan frigo nakliye çalışmalarında engin deneyim sahibi uzun yol şoförü kadrosu ile sektöründeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan firmamız, oldukça zengin bilgi içerikli ve geniş kapsamlı bir işletme internet web sitesine de sahiptir.

Kazakistan Parsiyel Taşımacılık

Günümüzde oldukça önemli bir işkolu olarak öne çıkan temel parsiyel taşımacılık hizmetleri, dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Parsiyel taşımacılık çalışmaları, genel olarak aynı güzergahta yer alan birbirinden farklı müşterilerin ürün, yük ve eşyalarının tek bir taşıma aracı ile nakliye edilmesi olarak da bilinmektedir.

Uluslararası çapta da pek çok çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmekte olan söz konusu Kazakistan parsiyel taşımacılık hizmetleri, Saygınlar Transport markamız tarafından da pek değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Oldukça yenilikçi ve modernize düzeyde teknik lojistik hizmetleri ile kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkan Saygınlar Transport firmamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Uluslararası seviyede teknik hizmet standartları ve genel kalite skalası ile öne çıkmakta olan işletmemiz, Kazakistan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde oldukça geniş bir müşteri kitlesine de hizmetlerini sunması ile tanınmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık İşlerinde Nitelikli Hizmetler

Genel parsiyel taşımacılık hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin teknik çalışmaları ile öne çıkmakta olan Saygınlar Transport firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

Pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve öneri ışığında da sürekli olarak kendisini geliştirmekte olan markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma bünyesinde ihtiva etmektedir.

Gün içerisinde söz konusu markamız hizmetlerine; firma GSM telefon numaramız, işletme internet web sitemiz veya genel şube merkezimiz vasıtasıyla oldukça hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kazakistan Nakliye Firmaları

 Kazakistan nakliye firmaları bir Orta Asya ülkesi olan ve son derece stratejik bir konumda bulunan Kazakistan ile ticari faaliyette bulunanların en temel ihtiyaçlarıdır. Saygınlar Transport olarak uzun yıllardır iki ülke tasında profesyonel çözümler üretiyor, ihracat ve ithalat çalışmalarının gelişmesini destekliyoruz. Bu noktada sunmuş olduğumuz başlıca hizmetler şunlardır:

 • Kazakistan frigo nakliye,
 • Kazakistan parsiyel nakliye,
 • Kazakistan komple yük taşımacılığı,
 • Kazakistan gabari dışı yük taşımacılığı.

Bütün bu nakliye modellerimizin tamamını uluslararası standartlara uygun, sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Süreci baştan sona alanında deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, müşteri odaklı, çözüm üreten bir ekiple yerine getiriyor, geniş araç filomuzla birlikte daima sektörün lider nakliye firmalarından birisi oluyoruz.

Gürcistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Kazakistan Nakliyesi’nde Kaliteli Hizmet

Dış ticaret firmalarının ihtiyacı olan karayolu taşıma çözümlerimiz içerisinde frigo, lowbed, tenteli, parsiyel taşıma çözümlerimizin yanı sıra özellikle proje nakliyelerinde uzman kuruluşuz. Özmal araçlarımızda bulunan CMR Sigortası ile Kazakistan Nakliye hizmetinde yükleriniz güvence altında taşınır.

Araçlarımızın size özel bu ayrıcalıkları Kazakistan taşıması için yükünüzün sigortalı ve sağlam şekilde teslim edilmesine olanak tanır. İSO 9001 kalite belgemizle araç, şoförlerimiz ve tüm elemanlarımız kalite yönergeleri ile hareket eder. Kazakistan nakliyesi için müşterilerimizi memnun etmek adına ekspres servis hizmeti sunarız.

kazakistan tır fiyatları

Kazakistan Nakliye’de Kullandığımız Araçlar

Bünyemizde bulunan tenteli, frigo, lowbed dorseli araçlarımızla Kazakistan’a ihtiyaçlarınızın ve yükünüzün boyutuna göre çözümler sunarız. Ağır nakliye hizmetimizde taşınması imkansız yükleri dahi Kazakistan’a nakliye yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Saygınlar Kalitesi ile tanışmanızın vakti geldi.

Kazakistan’a Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Bölgeler

Kazakistan Nakliye Hizmeti Sunduğumuz Şehirler

Kazakistan’la Saygınlar Transport olarak aramızdaki ticari ilişkiler her geçen zaman gelişmektedir. Kazakistan nakliye hizmetlerinde firmamıza güven duymaktadır.

Bunun en önemli nedeni de hem zamanında teslimat hem de ürünlere zarar gelmeden teslimatın sağlanmasıdır. Kazakistan’la olan anlaşmalarımızda komple, frigo ve parsiyel olmak üzere nerdeyse tüm taşımacılık türleri için talep gelmektedir.

Gerek ülkemiz gerekse firmamız için ekonomik anlamda son derece önemli olan ticari ilişkilerimizin daha geniş coğrafyaya yayılması için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

Kazakistan nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler şöyle sıralanabilir:

 • Akkol
 • Alatau
 • Almatı
 • Aqtas
 • Aqtau
 • Aktobe (Aktyubinsk)
 • Aralsk
 • Arkalyk
 • Astana (başkent)
 • Atyrau
 • Ayaguz
 • Balkash
 • Beyneu
 • Baykonur
 • Chapayev
 • Chemolgan
 • Chu
 • Çimkent
 • Dzhezkazgan (Zhezkazgan)
 • Ekibastuz
 • Emba
 • Fort Shevchenko
 • Karaganda
 • Khorogos
 • Kizilyar
 • Koksetau
 • Kostanai
 • Oktyabr’sk
 • Uralsk
 • Öskemen (Ust-Kameogorsk)
 • Pavlodar
 • Petropavl (Petropavlovsk)
 • Qazaly
 • Kızılorda)
 • Ridder (Leninogorsk)
 • Rudniy
 • Saryshagan
 • Satpaev
 • Semey (Semipalatinsk)
 • Taldykorgan
 • Taraz (Aulie-Ata)
 • Temirtau
 • Tyuratam
 • Turkestan (Yasi)
 • Wasij
 • Zaysan
 • Zhana-Ozen
 • Zharkent
 • Zyryan

Kazakistan Nakliye Fiyatları

Kazakistan nakliye fiyatları pek çok etkene göre değişmektedir. Bu nedenle Türkiye ile Kazakistan arasında ticaret yapan ve yük göndermek isteyenler farklı fiyatlandırmalarla karşılaşabilmektedirler.

Saygınlar Transport olarak her zaman İran ve Gürcistan üzerinden Kazakistan’a en hızlı şekilde yüklerinizi ulaştırmayı vaat ediyoruz. Bunu yaparken yüklerinizin güvenliğini göz önünde bulunduruyor, nasıl teslim aldı isek aynı şekilde son alıcısına ulaştırıyoruz.

Firmamız Kazakistan’a taşıyacağı yüklerde başlıca şu etkenleri göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapmaktadır:

 • Yükleme ve teslimat noktası: Firmamız İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Mersin, Hatay, Karaman, Ankara, Kocaeli gibi bütün şehirlerimizden yükleme yapabilmektedir. Aynı şekilde Kazakistan’da Astana, Çimkent, Kostanay, Pavlodar, Kızılyar, Semipalatink, Karaganda, Aktyubinsk gibi bütün şehirlere teslimat yapabilmekte, şehirler arasındaki mesafe fiyatlandırmada etkili olmaktadır.
 • Nakliye türü: Eşyalarınızın çeşidine ve özelliklerine göre farklı nakliye modelleri ile hizmet veriyoruz. Nakliye uygulamalarımızın detaylarına göre de fiyatlandırmamız değişebiliyor.
 • Yüklerinizin ağırlık ve ebatları: Yüklerinizin ağırlıkları hesaplamada etkili olduğu gibi en, boy, yükseklik, adet üzerinden ebatları da hesaplanarak fiyatlandırma yapılmaktadır.