Dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai nakliye Firmaları Saygınlar Transport firmasının yıllardır çalıştığı Ortadoğu nakliye firmalarından biridir. Müşterilerine güven vermeye birinci amaç haline getirdiği için nakliye kurallarına uymaya, taşınan yükün korunması gibi konulara oldukça özen göstermektedir. Firmanın Dubai’den gelen ve ya oraya giden araçlara sağladığı avantajlar arasında; özel tır servisleri, güvenli yol güzergâhları belirleme,  düzenli araç konum bildirme hizmetleri yer almaktadır. Türkiye – Dubai ihracat taşımalarında Yükleme Şehrinden İskenderun Limanına oradan Mısır Süveyş Kanalına ve son olarak gümrükleme işlemlerinden sonra Dubai’ye araç sevk etmek için Duba Port’a gönderilir.  Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firma bu sayede yıllardır nakliye alanında Türkiye’nin en iyi firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Dubai Nakliye Hizmetleri

Ülkemiz çeşitli ülkelerle ciddi bir ticaret bağı geliştirmiş durumdadır. Özellikle tırlarla yapılan çeşitli nakliye hizmetleri dünyanın öbür ucuna bile olsa ulaştırılmaktadır. Ülkemizde bu doğrultuda hizmetler sunan Saygınlar Nakliyat, Dubai nakliye hizmetlerinde kusursuz bir anlayış benimsemektedir.

Firma Dubai için sunduğu nakliyat süreçlerinde rotasını İskenderun Limanı üzerinden oluşturmaktadır. Buradan Mersin RORO ve devamında Süveyş Kanalı’nı takip eden bir güzergâh takip edilmektedir. Yüksek kalite standartlarından ödün vermeyen firma profesyonel bir anlayış benimseyerek müşterileri için en uygun süreçleri sunmaktadır.

 

Dubai Frigo Nakliye

Orta doğunun parlayan yıldızı ve önemli bir ticaret merkezi haline gelmiş olan Dubai, ülkemizden pek çok ürün satın almaktadır. Bazı yükler ise girdikleri gruba bağlı olarak soğuk zincir taşımacılığı tercih edilerek taşınmaktadır. Firma bu kapsamda sunmuş olduğu Dubai frigo nakliyat süreçlerinde hızlı ve güvenli hizmetleriyle işine değer katmaya devam ediyor.

Normal nakliyat süreçlerinden çok daha yoğun bir dikkat ve itina isteyen frigo taşımacılık en kaliteli haliyle firmada sizleri bekliyor. Siz de hemen almak istediğiniz hizmetler doğrultusunda firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Şirket frigo nakliye gibi normal nakliyeye oranla çok daha zahmetli olan alanda da kendini kanıtlamıştır. Firma donmuş olarak ihraç ettiği hiçbir ürünün bozulmaması için gerekli tüm şartları büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Ayrıca şirket tenteli taşımacılık konusunda da oldukça başarısıyla Ortadoğuda nakliye konusunda nam salmıştır. Firma karayolu nakliyesinde olduğu kadar denizyolu ve havayolu nakliyesinde de kendini kanıtlayıp güvenilir şirketler arasında yerini almayı başarmıştır. Firma sık sık denizyolu nakliyeciliğiyle Dubai’ye nakliye hizmeti sunmaktadır. Hava yolu nakliyesini taşıyacağı yükün hızla iletilmesi gerektiği zamanlarda başvuran firma bu hizmeti Atatürk Hava Limanı aracılığı ile yapmaktadır. Hava yolu ile nakliye hizmetini hafta 2 gün sunmaktadır.

Katar Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Dubai Nakliye Firmaları

Firma gerek karayolu gerek deniz yolu gerekse havayolu nakliyesinde konusunda uzman kadro çalıştırmaktadır. Dubai yurt dışı nakliyecileri arasında işine ve müşteri memnuniyetine en çok önem veren firma bu konuda elde ettiği haklı başarıyı devam ettirmek için titizlikle çalışmaya devam etmektedir. Dubai çalışan nakliyeciler arasında firma hem Türkiye’de hem de Dubai’de en çok tercih edilen firma olmasının sebepleri arasında işine özen göstermesi, işini daha iyi yapabilmek için gece gündüz uğraşması ve en önemlisi işinde maddiyattan daha çok müşteri memnuniyetine önem vermesi yatıyor. Firma nakliye işine başladığı ilk günden bugüne Türkiye’den aldığı ihraç ürünlerini aynı şekilde Dubai’ye gönderme bilinci ile yola çıkıyor.

dubai nakliye fiyatları

Kaliteli ve Hızlı taşımacılık

Bulunduğu konum dolayısı ile Dubai ülkemiz için oldukça stratejik ticaret noktaları arasında yer almaktadır. Ülkemizdeki pek çok firma Dubai için çeşitli ürünler üreterek gönderimini Dubai nakliyat hizmetleri veren firmalar aracılığı ile sağlamaktadır. Saygınlar Nakliyat bu süreçleri en doğru ve hızlı şekilde koordine etmekte ve müşterileri için kusursuz hizmetler sunmaktadır. Dubai taşımacılık süreçleri kapsamında firma yükleri mümkün olan en kısa süre zarfında ulaştırmaktadır. Süveyş Kanalı üzerinden harekete geçen gemiler ortalama 8-9 gün içinde hedef noktaya ulaşmaktadır. Sizler de bu doğrultuda hızlı ve güvenli hizmetler alabileceğiniz bir firmadan yardım almak istiyorsanız firmanın hizmetlerini incelemeye başlayabilirsiniz

Dubai Parsiyel Nakliye

Günümüzde pek çok firma parça gönderilerini yüksek maliyetler ödememek için göndermek konusunda kararsızlıklar yaşamaktadır. Özellikle uzak mesafeye gönderilmek istenen pek çok parça yük için günümüzde parsiyel yük taşımacılığı oldukça revaçta bir uygulamadır. Firmanın sunmuş olduğu uygun fiyatlı ve avantajlı Dubai parsiyel taşımacılık hizmetleri müşterilerinin her ihtiyacını karşılayan niteliktedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında firma yüklerinizi geniş acente ağı kapsamıyla hızlı ve güvenli şekilde teslim almaktadır. Bunun yanı sıra tüm yükler liman-gümrük işlemleri tamamlanarak yola çıkmaktadır. Saygınlar Nakliyat her hizmette olduğu gibi parça yük taşımacılıkta da sizlere kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Dubai Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dubai Nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Dubai nakliye fiyatları nakliyesi yapılmakta olan malın tonajı, hacmi hesap edilerek belirlenir.

Dubai Parsiyel nakliye nasıl yapılır?

Dubai Parsiyel nakliye, birden fazla müşterinin, nakliyesi yapılacak olan mallarının tek bir aracın içinde bölümlerden oluşturularak yapılmasına denir.