Dubai Nakliye

31.07.2016

Dubai nakliye Firmaları Saygınlar Transport firmasının yıllardır çalıştığı Ortadoğu nakliye firmalarından biridir. Müşterilerine güven vermeye birinci amaç haline getirdiği için nakliye kurallarına uymaya, taşınan yükün korunması gibi konulara oldukça özen göstermektedir. Firmanın Dubai’den gelen ve ya oraya giden araçlara sağladığı avantajlar arasında; özel tır servisleri, güvenli yol güzergâhları belirleme,  düzenli araç konum bildirme hizmetleri yer almaktadır. Türkiye – Dubai ihracat taşımalarında Yükleme Şehrinden İskenderun Limanına oradan Mısır Süveyş Kanalına ve son olarak gümrükleme işlemlerinden sonra Dubai’ye araç sevk etmek için Duba Port’a gönderilir.  Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firma bu sayede yıllardır nakliye alanında Türkiye’nin en iyi firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Dubai Frigo ve Tenteli Nakliye

Şirket frigo nakliye gibi normal nakliyeye oranla çok daha zahmetli olan alanda da kendini kanıtlamıştır. Firma donmuş olarak ihraç ettiği hiçbir ürünün bozulmaması için gerekli tüm şartları büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Ayrıca şirket tenteli taşımacılık konusunda da oldukça başarısıyla Ortadoğuda nakliye konusunda nam salmıştır. Firma karayolu nakliyesinde olduğu kadar denizyolu ve havayolu nakliyesinde de kendini kanıtlayıp güvenilir şirketler arasında yerini almayı başarmıştır. Firma sık sık denizyolu nakliyeciliğiyle Dubai’ye nakliye hizmeti sunmaktadır. Hava yolu nakliyesini taşıyacağı yükün hızla iletilmesi gerektiği zamanlarda başvuran firma bu hizmeti Atatürk Hava Limanı aracılığı ile yapmaktadır. Hava yolu ile nakliye hizmetini hafta 2 gün sunmaktadır.

Dubai Çalışan Firmalar

Firma gerek karayolu gerek deniz yolu gerekse havayolu nakliyesinde konusunda uzman kadro çalıştırmaktadır. Dubai yurt dışı nakliyecileri arasında işine ve müşteri memnuniyetine en çok önem veren firma bu konuda elde ettiği haklı başarıyı devam ettirmek için titizlikle çalışmaya devam etmektedir. Dubai çalışan nakliyeciler arasında firma hem Türkiye’de hem de Dubai’de en çok tercih edilen firma olmasının sebepleri arasında işine özen göstermesi, işini daha iyi yapabilmek için gece gündüz uğraşması ve en önemlisi işinde maddiyattan daha çok müşteri memnuniyetine önem vermesi yatıyor. Firma nakliye işine başladığı ilk günden bugüne Türkiye’den aldığı ihraç ürünlerini aynı şekilde Dubai’ye gönderme bilinci ile yola çıkıyor.