Umman Nakliye

Umman Nakliye

Umman nakliye proje taşımalarında her zaman liderlik koltuğunda olan Saygınlar müşterilerin ihtiyaçlarınıza doğru çözümler üretir.

Ortadoğu üzerine gerçekleştirdiği ithalat veya ihracat ürünü taşımacılığıyla tanınan Saygınlar Transport uzun yıllardır bölgeye güvenle hizmet vermektedir.

Umman çalışan nakliyeciler arasında ender bulunan CMR Sigorta ve ISO 9001 kalitesine sahip hizmetleri ile sektörde ki lider duruşundan ödün verilmemektedir.

Umman nakliye

Saygınlar firmasının bünyesinde barındırdığı bütün ekip, uzman ve işinin ehli tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Her türlü taşımacılık faaliyeti güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uzun süreli ve düzenli şekilde çalışmalar sürdürülmekte bu esnada müşteri memnuniyetinden katiyen ödün verilmemektedir.

Firmanın uluslararası kalite standartlarına sahip olması da pek çok kaliteli ve öncü ithalat-ihracat markası tarafından tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Lübnan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Umman Nakliye Firması

Umman Nakliye

Kuruluş gününden itibaren başarılı çizgisini aksatmadan daima yukarılarda taşımaktan hiç ödün vermemiştir.

Türkiye ile Ortadoğu üzerinde ki en başarılı lojistik firmaları arasında yer almakta olup araç filosunun tamamını çevre dostu araçlarla donatmaktadır.

Bu da Umman nakliye firmaları arasında oldukça zor bulunan bir özelliktir. Yük türüne göre geniş filodan araç seçimi yapan uzman ekipler gerek görülmesi halinde tenteli taşımacılık faaliyetlerinde kullanılan araçlardan tercih edebilmektedir.

Onlarca firma arasından başarıyla sıyrılmasının yanı sıra sektörde ki öncülüğünü sürdürerek ülkemizin adını altın harflerle lojistik sektörüne yazdırmaya devam etmektedir.

Umman’ın pek çok büyük şehrine yönelik sürdürülen faaliyetler müşterinin beklentisine ve isteğine yönelik genişletirilebilmektedir. Firma yurt dışı işlerinde oldukça başarılıdır.

Umman’a Kombine Taşımacılık

Saygınlar Transport olarak; yüklerinizi kombine taşımacılığı ile Umman’a güvenilir şekilde teslim ederiz. Tekirdağ, İstanbul, Gebze, Ankara, Kocaeli, İzmir, Konya, Kayseri, Adana, Mersin, Gaziantep Hatay gibi sanayileşmiş şehirlerden yüklediğimiz yükleri İran üzeri olacak şekilde Bandar Abbas Limanı – Sharjah ve Sohar Oman ‘a araçlarımız karayolu ile gittiği gibi aşağıdaki güzergahları kullanarak kombine taşımacılık hizmetide sunuyoruz.

Türkiye – Bandar Abbas / İran – Sharjah / UAE (BAE)

Türkiye – Bandar Abbas / İran – Sohar / Oman

Hızlı transit sürelerle teslimat isteyenlerin adresiyiz.

Umman Frigo, Tenteli Nakliye

Saygınlar Transport; 17 yılı aşkın süredir taşımacılık faaliyetlerinde bulunmakta olan firma uluslararası taşımacılık yapan Saygınlar; sayılı Türk markaları arasında yer almakta olan markanın filosunda bulunan araçlar ile frigo nakliye hizmetleri de sağlayabilmektedir.

Soğuk ürün taşımacılığında kullanılan bu araçlar uzman kişilerce kullanılmakta olup yol boyunca kasa derecesi hassasiyetle takip edilmektedir. Yol boyunca oluşabilecek herhangi bir aksilik veya kaza durumunda müşterinin ürünleri daima sigorta güvencesi altındadır.

Türkiye ve Ortadoğu genelinde oldukça gelişmiş bir servis ağına sahip olan firmanın geniş çevrelerce bağlantıları bulunmakta olup sorunların çözümü ivedilikle sağlanmaktadır.

Uzman ekipler işin her anını kaliteli bir şekilde sürdürmekte ve titizlikle ele almaktadır. Umman yurtdışı nakliye esnasında kullanılan filo tamamen öz mallardan oluşmaktadır. Karayolu Umman nakliye hizmetimiz talebi için bizimle iletişime hemen geçiniz.