Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
saygınlar nakliye hakkımızda

Saygınlar Transport olarak uzun yıllardır uluslararası karayolu nakliyat alanında hizmet sunan bir firma olup bu alanda profesyonel hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Üç nesildir devam ettirdiğimiz kesintisiz uluslararası nakliyat hizmetlerimizle birlikte müşterilerimizin var olan istek ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek amacıyla çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütürken gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte de altyapımızı sürekli güncelleştirerek çağın getirilerine profesyonel olarak uyum sağlamaktayız.

Sektörümüzde her geçen yıl hizmet ağımızı ve müşteri kitlemizi büyük ölçüde genişletmeye devam etmekte olup hizmet vermeye başladığımız ilk günkü dikkatli, titiz ve dürüst çalışma anlayışımızdan da hiçbir taviz vermeyerek kaliteli hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Uluslararası yollarda gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizde üzerimize düşen sorumlulukların bilincinde olarak hizmetlerimizi bu bilinç doğrultusunda yönlendirmekteyiz. Gerek Asya gerekse de Avrupa ülkelerine gerçekleştirdiğimiz karayolu nakliye hizmetlerimizle müşterilerimizin bu süreçlerde en büyük yardımcıları konumunda yer alırken müşterilerimizin ürünlerini, eşyalarını, malzemelerini veya ekipmanlarını üst düzey güvenlik önlemlerimizle taşımayı sürdürmekteyiz.

Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuzla birlikte uluslararası nakliye alanında belirlenen yasal prosedürleri aşama aşama uygulayarak farklı ülkelere giriş – çıkışlarda herhangi bir bekleme veya engelleme işlemine takılmadan ürünlerin adreslerine zamanında iletilmesini sağlamaktayız. Yüksek müşteri memnuniyeti olarak belirlediğimiz misyonumuzu yerine getirebilmek amacıyla müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını üst düzey titizlikle analiz ederken sektörümüzde bu konuda büyük beğeniye sahip bir firma konumunda yer almaktayız.

Sahip olduğumuz geniş araç filomuz sayesinde ise sektörümüzde var olan hizmet ihtiyacını büyük ölçüde karşılamakta olup gerek standart ürün nakliyesi, gerek frigo, gerekse de parsiyel nakliye alanlarında güvenilir hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Dürüst hizmet anlayışımız sayesinde de müşterilerimizin bizlerden nakliyesini istedikleri ürün grubuna özel bir fiyat belirleyerek bu süreçte her müşterimizin en uygun hizmet bedelinden yararlanabilmesi amacıyla çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Saygınlar Transport olarak benimsediğimiz dürüst, güvenilir, planlı ve dikkatli çalışma ahlakımız ile hem günümüzde hem de gelecekte sektörümüzde lider konumda yer almak amacıyla çalışmalarımızı yürütürken bu alanda kendimizi sürekli geliştirmeye ve güncellemeye de devam etmekteyiz.

Nakliye Fiyatları ve Avantajlarımız İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Ediniz