Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye

Ürdün, Ortadoğu da yer almakta olan bir Arap ülkesidir ve son yıllarda ülkemiz ile ticari bağlarını ciddi oranda geliştirmiştir.

Ürdün çalışan nakliyeciler bu durumdan oldukça memnundur ve hizmet ağını Ürdün’e odaklayarak geliştirmektedir.

Saygınlar Transport sektörde ki liderliğini ve tecrübesini kullanarak uzun yıllardır Ürdün yönüne en kaliteli hizmetleri veren nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Firmanın sahip olduğu kalite belgeleri ve sigorta güvenceleri işin en ufak bir pürüze uğramadan kalite ile gerçekleştirileceğinin en büyük güvencesi konumundadır.

Müşterinin dilediği herhangi bir dönemde nakliye hizmetlerini başlatan firma en güvenli güzergahları tercih ederek iş esnasında hem mala hem de cana zarar gelmemesi konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır.

Özellikle Orta Doğunun içinde bulunduğu durum bu tedbirlerin önemini gösterir niteliktedir.

Ürdün Nakliye Fiyatları 

İstanbul – Amman 8.200 USD
İzmir – Amman   8.100 USD
Ankara – Amman 8.300 USD
Adana – Amman  7.200 USD

Ürdün Nakliye Firmaları

Ürdün nakliye firmaları arasında ki lider duruşundan ödün vermeyen firma kusursuz hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Firma geniş araç filosuyla büyük işlerin altından kolayca kalkabilirken sahip olduğu gelişmiş taşıma sertifikalarıyla da bütün ağır veya hafif taşımacılık işleri konusunda da yetkindir.

Tam donanımlı ve kaliteli standartlarına uygun araçlarıyla istenilen işe yönelik en uygun araçlar geniş filo envanterinden seçilerek iş için kullanılmaktadır.

Müşteriden alınan Ürdün yurtdışı nakliye işinin her aşaması firmanın uzman ekiplerince takip edilmekte ve işin gereklerince hareket edilmektedir.

Ürdün‘ün Amman, Aqaba gibi Merkezi noktalarına nakliye yapan firmaları içerisinde bulunuyoruz. Karayolu, denizyolu servislerimizle Ürdün’e parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunan firmayız.

Katar Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

ürdün kargo

Ürdün Tenteli ve Frigo Nakliye

Uzman ekipler uzun yıllardır elde ettikleri sektör tecrübesi sayesinde her işin kendine has ehemmiyetinin ve yapılış şeklinin farkında olarak hareket etmektedir.

Tenteli taşımacılık ve frigo nakliye alanlarında da uzman ekipler özenle hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İstenilen yük ve sürede teslimatın gerçekleştirilmesi için gerekli ayarlamalar ve planlamalar işten önce yapılarak kusursuz bir işleyiş hedeflenmektedir.

Ürdün’e karayolundan Suriye üzerinden geçilmesinden dolayı ve Suriye’nin içerisinde bulunduğu durumun farkında olarak bir takım önlemler firma yetkilileri tarafından alınmaktadır.

Firmanın her çalışanı lojistik eğitimine tabi tutulmuştur ve bu sayede işin işleyişi esnasında herhangi bir aksaklığa mahal verilmez.

Firma hem ihracat hem de ithalat sektörüne verilen hizmetler sayesinde ülkemizin taşımacılık sektöründe ki öncü ve lider yüzleri arasında yer almaktadır.

Ürdün Parsiyel Nakliye

Ürdün parsiyel taşımacılığı en iyi yapan firma Saygınlar Lojistik, Hatay’ın en geniş araç filosuna sahip olan şirkettir. 

Türkiye’nin İstanbul İlinden düzenli olarak Ürdün parsiyel taşıması yapan en iyi lojistik firmasıyız. Geniş araç filomuzla İsrail üzerinden Ürdün’ün Amman merkezine parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Haftalık çıkışlarımız tır konsol çıkışlarımız her Cuma İstanbul depomuzdan çıkış yapmayız. Müşterilerimizin yüklerini hızlı şekilde Amman‘a İsrail üzeri teslim ediyoruz.

İsrail üzeri Ürdün taşımalarımız RORO Gemisinin kalkışından 7 gün sonra varış yapmaktadır.

 • İstanbul – Amman / Ürdün Karayolu Parsiyel
 • İstanbul – Akabe / Ürdün Denizyolu Parsiyel
 • İstanbul – Amman / Ürdün Havayolu Parsiyel

Dünya genelinde bulunan geniş acente ağımızla ve Ürdün Amman’da bulunan acentemizle parsiyel taşımacılıkta lokasyon bazlı çalışmalar yapmaktayız.

Saygınlar olarak, 2001 yılından bu yana gelen tecrübemizle Amman / Ürdün parsiyel taşımalarında uzmanlaşmış kuruluşuz.

Her hafta düzenli olarak karayolu parsiyel servisimiz İstanbul depodan çıkışlı olacak şekilde yapılmaktadır.

ürdün deniz nakliyesi

Ürdün Parsiyel’de Saygınlar Lojistik ile Çalıştığınızda Avantajlarınız

 • Hızlı servislerimizle “zaman” kazanırsınız.
 • Uygun navlunlarla maaliyetlerinizi düşürürsünüz. Daha fazla kar elde edersiniz.
 • Güvenilir servislerimizle “Hasarsız, sağlam teslimat”
 • Deneyimli Uzman Kadro ile “Yükleriniz Güvenle Ürdün’e Gider”
 • Müşteri Bilgilendirme Hizmeti Sizi Konforlu Taşımacılıkla Tanıştırır.

Yukarıdaki saydığımız avantajlar Saygınlar Lojistik ile Ürdün Parsiyel taşımaları ve tüm taşımalarımızda elde edeceğiniz avantajları kapsar.

Her zaman yenilikçi sistemle filo ve alt yapısını her geçen gün yenileyen Saygınlar Lojistik, müşterilerini taşımacılık konforu ile tanıştırır.

Ürdün’e Hangi Ürünler Parsiyel Olarak Sevk Edilir?

Ürün bazında 3 kısımda inceleme yapabiliriz. Yük cinslerine göre taşımacılık modülleri Ürdün’e değişmektedir. Gıda ürünleri genelde denizyolu ile sevk edilirken, makine ise karayolu ile Ürdün’e gönderilir. Çapı küçük ve değerli ürünlerde ise havayolu taşımacılık türü tercih edilmektedir

Karayolu Amman / Ürdün Parsiyel Sevkiyatları 

Saygınlar Lojistik, Amman’a düzenli servis hizmetleri tamamen müşteri odaklı gerçekleşir. Düşündüğünüz ve hayal ettiğiniz hizmetin tamamıyla karşılığını bulacağı adres Saygınlar Lojistik’tir.

Saygınlar Lojistik’in Hizmetleri

Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerinde yaygın olarak özmal araçlarımızla servis hizmeti sunuyoruz. Karayolu taşımalarında Ürdün Amman Başta olmak üzere Suudi Arabistan, Ürdün, Lübnan, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Türkmenistan, İran, Irak’a servis sunuyoruz.

 • Denizyolu: Parsiyel, Komple, Proje Taşımacılık
 • Havayolu: Parsiyel ve Cargo
 • Karayolu: Komple TIR (Full Tır), Proje, Parsiyel Taşımacılık

Ürdün Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ürdün Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürdün nakliye fiyatları nakliyesi yapılacak malların tonajı, hacmi ve cinsi göz önünde bulundurularak belirlenir.

Ürdün Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Ürdün Parsiyel Nakliye önceden belirlenen yol güzargahında, birden fazla kişinin ürün ve mallarının tek bir araçta nakliyesinin yapılmasıdır.