Ürdün Nakliye

06.02.2019
Ürdün Nakliye

Ürdün, Ortadoğu da yer almakta olan bir Arap ülkesidir ve son yıllarda ülkemiz ile ticari bağlarını ciddi oranda geliştirmiştir. Ürdün çalışan nakliyeciler bu durumdan oldukça memnundur ve hizmet ağını Ürdün’e odaklayarak geliştirmektedir. Saygınlar Transport sektörde ki liderliğini ve tecrübesini kullanarak uzun yıllardır Ürdün yönüne en kaliteli hizmetleri veren nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Firmanın sahip olduğu kalite belgeleri ve sigorta güvenceleri işin en ufak bir pürüze uğramadan kalite ile gerçekleştirileceğinin en büyük güvencesi konumundadır. Müşterinin dilediği herhangi bir dönemde nakliye hizmetlerini başlatan firma en güvenli güzergahları tercih ederek iş esnasında hem mala hem de cana zarar gelmemesi konusunda oldukça dikkatli davranmaktadır. Özellikle Orta Doğunun içinde bulunduğu durum bu tedbirlerin önemini gösterir niteliktedir.

Ürdün Nakliye Firmaları

Ürdün Nakliye Firmaları

Ürdün nakliye firmaları arasında ki lider duruşundan ödün vermeyen firma kusursuz hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.  Firma geniş araç filosuyla büyük işlerin altından kolayca kalkabilirken sahip olduğu gelişmiş taşıma sertifikalarıyla da bütün ağır veya hafif taşımacılık işleri konusunda da yetkindir. Tam donanımlı ve kaliteli standartlarına uygun araçlarıyla istenilen işe yönelik en uygun araçlar geniş filo envanterinden seçilerek iş için kullanılmaktadır. Müşteriden alınan Ürdün yurtdışı nakliye işinin her aşaması firmanın uzman ekiplerince takip edilmekte ve işin gereklerince hareket edilmektedir. Ürdün‘ün Amman, Aqaba gibi Merkezi noktalarına nakliye yapan firmaları içerisinde bulunuyoruz. Karayolu, denizyolu servislerimizle Ürdün’e parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunan firmayız.

Ürdün Tenteli Taşımacılık ve Frigo Nakliye

Ürdün Frigo Nakliye

Uzman ekipler uzun yıllardır elde ettikleri sektör tecrübesi sayesinde her işin kendine has ehemmiyetinin ve yapılış şeklinin farkında olarak hareket etmektedir. Tenteli taşımacılık ve frigo nakliye alanlarında da uzman ekipler özenle hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İstenilen yük ve sürede teslimatın gerçekleştirilmesi için gerekli ayarlamalar ve planlamalar işten önce yapılarak kusursuz bir işleyiş hedeflenmektedir. Ürdün’e karayolundan Suriye üzerinden geçilmesinden dolayı ve Suriye’nin içerisinde bulunduğu durumun farkında olarak bir takım önlemler firma yetkilileri tarafından alınmaktadır. Firmanın her çalışanı lojistik eğitimine tabi tutulmuştur ve bu sayede işin işleyişi esnasında herhangi bir aksaklığa mahal verilmez. Firma hem ihracat hem de ithalat sektörüne verilen hizmetler sayesinde ülkemizin taşımacılık sektöründe ki öncü ve lider yüzleri arasında yer almaktadır.