Katar Nakliye

Katar Nakliye

Saygınlar Transport; Katar nakliyat hizmetinde uzun yıllardır aktif olarak düzenli karayolu taşımalar yapmaktadır. Ortadoğu Ülkelerine kuruluşumuzdan bu yana kesintisiz hizmet seçeneği ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ortadoğu bölgesinde son yıllar içerisinde yaşanan siyasal faaliyetler pek çok ülkeyi birbirinden uzaklaştırırken pek çok ülkeyi de birbirine yakınlaştırdı. Bu süreç içerisinde Katar ve Türkiye arasında ki siyasal yakınlıkta artarak vizelerin kalkması ve ticaret hacminin artması boyutuna kadar ulaştı. Ortadoğu’nun zengin ve son dönemlere kadar bize yabancı ülkesi ile ticaret faaliyetlerinin artması nakliyat ihtiyacını da hat safhaya çıkardı. Bölgeye kara yoluyla ulaşmak için Suriye ve Irak gibi ülkelerden geçilmesi gerekmesi ve bu ülkelerin içerisinde bulunduğu siyasal çıkmazlar başka yöntemler ile nakliyat faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini gerektirebilmektedir. Katar nakliye firmaları arasında faaliyet gösteren Saygınlar Transport bu açığı en iyi kapatan firmalar arasında yer almaktadır.

Katar Nakliye Firması

Katar Nakliye

Özellikle Hatay RO RO hizmetleriyle başarılı deniz taşımacılığı yaptığı gözlemlenen firmanın müşterileri herhangi bir bölgesel istikrarsızlık yüzünden etkilemediği görülmektedir. Her türlü güvencenin sigortalar veya firma aracılığıyla sağlandığı bilinmelidir. Firmanın uzman ekipleri tarafından gerekli görüldüğü durumlarda veya müşteri tarafından talep edildiğinde sadece kara ve deniz yoluyla değil aynı zamanda hava yoluyla veya kombine taşımacılık yoluyla da lojistik hizmetler verilebilmektedir. Katar nakliye firmaları arasında öncülüğünü koruyabilmek adına her geçen gün filosu modern araçlalar ile takviye edilmektedir. Petrol yönünden zengin ancak verimli toprak yönünden fakir olan bu topraklara frigo nakliye ile güvenle gıda takviyesi yapılabilmektedir. Araçların sıcaklık değerlerinin daima ideal seviye tutulmasına özen gösterilmektedir.

Katar Tenteli, Frigo NakliyeKatar Frigo Nakliye

Tenteli taşımacılık ile Katar ve Türkiye topraklarına güven ile hizmetlerini sürdüren firma iki ülke arasında sarsılmaz köprü görevi görmektedir. Katar yurtdışı nakliye işleri önceden belirlenen güvenli güzergahlar ile hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmanın sahip olduğu CMR Sigortasının yanı sıra ISO 9001 kalitesi de yolculuk boyunca müşterinin içini rahatlatmakta ve güvence sağlamaktadır. Ülkemizin tescilli ve güvenilir lojistik markaları arasında başı çekmekte olan firmanın bölgede bulunan bağlantılarını etkili bir şekilde kullanarak iş yaptığı firmaları da ön plana çıkardığı bilinmektedir. Geniş filo sayesinde her iş için firmanın uzman ekiplerince en uygun araç belirlenmekte ve işin daha kaliteli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Katar Nakliye hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular

Katar Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Katar Nakliye Fiyatları taşınacak malların tonajı, boyu, hacmi ve hangi nakliye türüne gerek duyulduğu göz önünde bulundurularak belirlenir

Katar Nakliye Firmaları Hangileridir?

Katar Nakliye firmalarının başında işlerini yıllardır büyük bir özveriyle yapan Saygınlar Nakliyat gelir.

Katar Denizyolu Nakliye nasıl yapılır?

Katar Denizyolu Nakliyede Doha limanı ve Hamad limanlar kullanılan iki limandır . Taşımacılık konteynerlerle gerçekleştirilir. Doha denizyolu nakliyesi için ortalama transit süresi 12-14 gündür.