Katar Nakliye

Katar Nakliye

Katar nakliye hizmetinde uzun yıllardır aktif olarak düzenli karayolu taşımalar yapmaktadır. Ortadoğu Ülkelerine kuruluşumuzdan bu yana kesintisiz hizmet seçeneği ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ortadoğu bölgesinde son yıllar içerisinde yaşanan siyasal faaliyetler pek çok ülkeyi birbirinden uzaklaştırırken pek çok ülkeyi de birbirine yakınlaştırdı.

Bu süreç içerisinde Katar ve Türkiye arasında ki siyasal yakınlıkta artarak vizelerin kalkması ve ticaret hacminin artması boyutuna kadar ulaştı. Ortadoğu’nun zengin ve son dönemlere kadar bize yabancı ülkesi ile ticaret faaliyetlerinin artması nakliyat ihtiyacını da hat safhaya çıkardı.

Bölgeye kara yoluyla ulaşmak için Suriye ve Irak gibi ülkelerden geçilmesi gerekmesi ve bu ülkelerin içerisinde bulunduğu siyasal çıkmazlar başka yöntemler ile nakliyat faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini gerektirebilmektedir.

Katar nakliye firmaları arasında faaliyet gösteren Saygınlar Transport bu açığı en iyi kapatan firmalar arasında yer almaktadır.

KATAR KARAYOLU NAKLİYE

Türkiye’den düzenli karayolu servisimizde kısa süre de yükleriniz Katar’a teslim edilmektedir. Kara nakliye servislerimizde kombine taşımacılık RORO kullanılarak araçlarımızı yurtdışına sevk ediyoruz.

Ürünlerinizin güven içinde teslimatını sağlayan Saygınlar Lojistik; kara sevkiyatlarınızı CMR Sigortası ile yapmaktayız.

Katar’a karayolu nakliye arayanların çözümü Saygınlar Nakliyat’tır. Körfez Ülkelerinin Katar’a uyguladığı ambargoda ilk İran üzeri Katar’a servis sunan Firma olma unvanını elimizde tutuyoruz.

Frigo (termoking) soğutma özelliğine sahip araçlarımız; kuru yük taşımacılığı yapan tenteli araçlarımızla düzenli servis sunuyoruz.

Operasyonel Süreçlerin Doğru Takibi

Evrak ve Dökümanların İletilmesi

Araçların Doğru Şekilde Organizasyonu

Düzenli Konum Bildirimi

Katar Nakliye

Katar Nakliye Firması

Özellikle Hatay RO RO hizmetleriyle başarılı deniz taşımacılığı yaptığı gözlemlenen firmanın müşterileri herhangi bir bölgesel istikrarsızlık yüzünden etkilemediği görülmektedir.

Her türlü güvencenin sigortalar veya firma aracılığıyla sağlandığı bilinmelidir. Firmanın uzman ekipleri tarafından gerekli görüldüğü durumlarda veya müşteri tarafından talep edildiğinde sadece kara ve deniz yoluyla değil aynı zamanda hava yoluyla veya kombine taşımacılık yoluyla da lojistik hizmetler verilebilmektedir.

Katar nakliye firmaları arasında öncülüğünü koruyabilmek adına her geçen gün filosu modern araçlalar ile takviye edilmektedir.

Petrol yönünden zengin ancak verimli toprak yönünden fakir olan bu topraklara frigo nakliye ile güvenle gıda takviyesi yapılabilmektedir. Araçların sıcaklık değerlerinin daima ideal seviye tutulmasına özen gösterilmektedir.

Umman Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Katar Frigo Nakliye

 

Katar Tenteli ve Frigo Nakliye

Tenteli taşımacılık ile Katar ve Türkiye topraklarına güven ile hizmetlerini sürdüren firma iki ülke arasında sarsılmaz köprü görevi görmektedir.

Katar yurtdışı nakliye işleri önceden belirlenen güvenli güzergahlar ile hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmanın sahip olduğu CMR Sigortasının yanı sıra ISO 9001 kalitesi de yolculuk boyunca müşterinin içini rahatlatmakta ve güvence sağlamaktadır.

Ülkemizin tescilli ve güvenilir lojistik markaları arasında başı çekmekte olan firmanın bölgede bulunan bağlantılarını etkili bir şekilde kullanarak iş yaptığı firmaları da ön plana çıkardığı bilinmektedir.

Geniş filo sayesinde her iş için firmanın uzman ekiplerince en uygun araç belirlenmekte ve işin daha kaliteli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

İran Üzeri Katar Karayolu Taşımacılık

Türkiye’den yüklediğimiz yükleri İran üzerinden Katar’a taşıyoruz. Araçlarımız EURO normlarında; şoförlerimiz gerekli yeterliliğe sahip, işinde uzmandır.

Katar karayolu nakliye servislerimiz İstanbul’dan yükleyen bir aracımız İstanbul – Gebze / Kocaeli – Sakarya – Hendek – Düzce – Bolu – Gerede – Merzifon – Amasya – Erzurum – Gürbulak – Bazargan – Tebriz – Tahran – İsfehan – Şiraz – Bandar Buşehr – Er-Ruwais – Katar – Doha – Katar

Dorselerimiz İran’dan Katar’ın Er-Ruwais Limanı’na gitmektedir. Alıcılar gümrükleme işlemleri liman masrafları ödedikten sonra çekici kiralayıp yüklerinizi Doha / Katar’a teslim etmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak bu hattı oluşturan öncü Firmayız.

Katar Karayolu Transit Süreleri 8-9 Günde varış yapmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Mersin Katar Konteyner Taşımacılığı

Mersin Katar konteyner taşımacılığı, günümüzde  en sık kullanılan nakliye ihtiyaçlarından biridir. Saygınlar Nakliye firması olarak yıllardır bu sektörde başarı ile hizmet vermekte olup, konteyner taşımacılık hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile karşılamaktayız.

Türkiye’de yer alan Mersin Limanı’ndan Katar bölgesine belirli günlerde konteyner taşımacılığı yapılmaktadır. Sadece konteyner taşımacılığı değil, aynı zamanda kuru yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetleri de tarafımızca sunulmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı kapsamında %100 profesyonel olan firmamız, Katar’da yer alan Hamad Liman’ına sıklıkla konteyner taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Mersin Limanı ve Hamad Limanı kapsamında refeer olarak 20 DC ve 40 DC potansiyelinde farklı ebatlardaki konteynerlerin taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. 

Saygınlar Nakliyat olarak denizyolu taşımacılığında son derece deneyimli personeller ile çalışmakta ve düzenli gönderim tarihleri sayesinde en kısa sürede konteyner yüklerini adrese teslim etmekteyiz. 

Konteyner taşımacılığı sektöründe adını duyurmuş firmalar arasından olmanın gururunu taşımakta ve müşterilerimize %100 kalitede nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan düzenli olarak Katar’ın Doha Limanı içerisinde yer alan Hamad Limanı’na reefer (frigo, soğutma) , kuru yük taşımacılığına uygun 20 DC, 40 DC ve 40 HC olarak Mersin’den Hamad Limanına konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Katar Nerededir?

Katar, resmî adıyla Katar Devleti (Arapça: دولة قطر, Devletü’t-Katar), Arap Yarımadası’nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesi.

Vikipedi

Katar gemi nakliye

Katar-Mersin Konteyner Taşımacılığı Yapan Firmalar

Katar Mersin konteyner taşımacılığı yapan firmalar oldukça fazladır. Saygınlar Nakliyat firması olarak biz de, konteyner taşımacılığı hususunda adını duyurmuş kaliteli şirketler arasında ilk sıralarda yer almaktayız.

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası nakliye hizmetlerini sunmakta ve her dalda kendini geliştirmektedir.

Konteyner taşımacılığı sık aralıklar ile sunmakta olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Özellikle Katar-Mersin arası konteyner taşımacılığı haftada 1-2 defa gerçekleşmektedir.

Konteyner taşımacılığı dünyanın her yerinde büyük bir öneme sahiptir. Katar ile sıkı ticari bağlar bulunduran ülkemizde, daha fazla ürünü tek seferde ülkeye gönderebilmek için konteyner taşımacılığı sık tercih edilmektedir.

 Saygınlar Nakliyat firmamız tarafınca konteyner taşımacılığı büyük gemilerimiz vasıtası ile denizyolu üzerinden gerçekleşmektedir.

Mersin-Katar Konteyner Taşımacılığı Avantajları Nelerdir?

Katar Mısır konteyner taşımacılığı avantajları firmamız tarafından müşterilere yansıtılmaktadır. Konteyner taşımacılığın getireceği avantajlar şu şekildedir;

  • Çok büyük yüklerin tek seferde taşınmasına olanak sağlar.
  • Çok yüksek güvenlik kapsamında yükler adrese teslim edilir.
  • Uluslararası taşımacılık kapsamında maliyeti en düşük nakliye yöntemidir.
  • Farklı ülkelere de ulaşım imkanı sunar.

Konteyner taşımacılığın en büyük getirisi tek seferde onlarca yükün taşınabiliyor olmasıdır. Böylece zaman kaybı olmadan yükler adrese ulaşmış olur.

Tüm bu hizmetleri Saygınlar Nakliyat olarak makul fiyat düzeylerinde tarafınıza sunmaktayız.

Mersin Limanı’ndan Hamad Katar Limanı’na 14 Günde Konteyner Taşımacılığı !

Firmamızın haftalık olarak Mersin Limanı’ndan Doha’nın Hamad Limanı’na reefer, 20 dc ve 40 hc konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Denizyolu nakliye konusunda deneyimli ekibimizle ve düzenli hat servisimizle konteynerlarınız kısa sürede Katar’ın Hamad (Doha) Limanı’na ulaşır. Operasyonel süreci hızlı ve dikkatli şekilde takip eden ekibimiz profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

Lütfen Mersin – Hamad (Doha) / Katar konteyner taşımacılığı için aşağıdaki formatta tarafımıza e-mail göndermenizi rica ederiz.

Yükleme Adresi: ?
Asıl Yükleyici (İhracatçı Firma): ?
Konteyner Tipi: 20 DC / 40 HC / 20 Reefer / 40 Reefer
Derece: ? (Reefer Konteyner İçin)
Nem Oranı: ? (Reefer Konteyner İçin)
Kalkış Limanı: Mersin Port (Mersin Limanı)
Varış Limanı: Hamad / Doha / Katar
Tonaj: ?
Mal Cinsi: ?
Konteyner Adedi: ?
Yükleme Zamanı: ?

Yukarıdaki yer alan bilgileri eksiksiz ve açıklayıcı şekilde doldurmanız takdirde hızlı şekilde fiyat alabilirsiniz.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız

katar frigo nakliye

Katar Konteyner Nakliye Fiyatları

Katar konteyner nakliye fiyatları Saygınlar Lojistik firmamız tarafınca makul seviyelerde tarafınıza sunulmaktadır. Denizyolu nakliyatın sıklıkla kullanıldığı çağımızda konteyner taşımacılığı ülkeler arasında en çok ihtiyaç duyulan nakliyat türlerindendir.

Bu nedenle Katar başta olmak üzere pek çok ülkeye konteyner taşımacılık talebi doğmaktadır. Bizler de müşterilerimizden gelen talepleri kusursuz biçimde karşılamakta ve kalite standartları kapsamında konteyner taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Katar-Mersin konteyner taşımacılık ücretleri farklı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Konteyner ölçüsü, ağırlığı, liman mesafesi ve özel kriterler ücretlerimizi belirlemektedir.

Fiyatlar konusunda kapsamlı bilgi edinmek için Saygınlar Nakliyat firmamıza mail atabilir veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mersin – Hamad / Katar Denizyolu Konteyner Servisimiz

Adresinizden yükleme yapabilme imkanı sunuyoruz. Konteyner ile yükünüz Kapınızdan alınarak – Mersin Liman çıkışlı – Hamad Liman teslimi yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Kaçırılmayacak bu fırsat ve hizmete bir telefon kadar yakınsınız. Saygınlar Transport güvencesiyle yüklerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

  • 14 Gün Transit Süre
  • Haftalık Servis İmkanı
  • Profesyonel Denizyolu Çalışma Ekibi
  • İşlem Takibi
  • Liman Hizmetleri

Katar Hamad Denizyolu konteyner talepleriniz için sales@sayginlarnakliyat.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 0532 131 47 73 numaralı GSM hattımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız

katar denizyolu taşımacılık hizmetlerimiz

Konteyner Taşımacılığında Saygınlar Nakliyat

Saygınlar Nakliyat firması olarak tüm taşımacılık faaliyetlerimizde olduğu gibi konteyner taşımacılık hizmetlerimizde de kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. Elemanlarımızın her biri bu konuda tecrübeli olup,

hızlı ve hasarsız taşımacılık için büyük bir verim ile çalışmaktadırlar. Güvenliğin hat safhada tutulduğu firmamız tarafından konteyner taşımacılık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konteyner taşımacılık talebiniz için mail adresimizden gerekli formu doldurarak firmamızdan dönüş beklemelisiniz. Konu hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Katar Nakliye hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular

Katar Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Katar Nakliye Fiyatları taşınacak malların tonajı, boyu, hacmi ve hangi nakliye türüne gerek duyulduğu göz önünde bulundurularak belirlenir

Katar Nakliye Firmaları Hangileridir?

Katar Nakliye firmalarının başında işlerini yıllardır büyük bir özveriyle yapan Saygınlar Nakliyat gelir.

Katar Denizyolu Nakliye nasıl yapılır?

Katar Denizyolu Nakliyede Doha limanı ve Hamad limanlar kullanılan iki limandır . Taşımacılık konteynerlerle gerçekleştirilir. Doha denizyolu nakliyesi için ortalama transit süresi 12-14 gündür.