Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan Nakliye

Balkanlarda yer alan Bulgaristan, Türkiye ile nakliye ilişkileri olan bir ülkedir. Yıl içinde çok sayıda nakliye aracını sınırlarına kabul eden ülke, Bulgaristan-Türkiye karayolu üzerinden nakliye aracı kabul etmektedir.

İki ülke arasında nakliye çalışmalarının yapılması yıllar önce oldukça zordu. Günümüzde ise artık daha kolay. İki ülke arasında nakliye çalışmaları yapılırken yük için özel araçlar kullanılıyor.

Aynı zamanda araçların içinde yük güvenliğinin sağlanması için gerekli güvenlik önlemleri alınıyor. Yük taşımacılığında herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına bilgi ve birikim sahibi ekip görev alıyor.

Bulgaristan nakliye çalışmalarında öncelikle müşteri ile detaylı görüşme yapılıyor. Yapılan görüşmenin ardından yük incelemesi yapılıyor. Yük için uygun taşıma planı oluşturuluyor.

Bu plan üzerinden nakliye fiyatı belirleniyor. Planda ve fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra nakliye işlemi için belirlenen gün bekleniyor.

Nakliye günü geldiğinde ekibimiz tam donanımlı bir şekilde yükü bulunduğu adresten alıyor, nakliye aracına özenle yerleştiriyor.

Karayolu nakliyat alanında tecrübeli ekibimiz gerekli önlemleri alarak yük güvenliğini sağlıyor. Böylelikle nakliye çalışmaları zamanında eksiksiz bir şekilde tamamlanıyor.

Bulgaristan Nakliye Detayları

Bulgaristan nakliye çalışmalarında planlı hareket etmek önemlidir. Müşteriler nakliye firması seçerken dikkatli olmalıdır. Sıradan bir nakliye firmasıyla çalışmak maddi ve manevi kayba neden olabilir.

Bu nedenle iyi bir araştırma yapılmalı, doğru ve güvenilir firmayla çalışılmalıdır. Nakliye firması seçimi yapılırken;

 • Firmanın sektördeki konumuna,
 • Firmanın tecrübesine,
 • Yetkililerle kurulan iletişim kalitesine,
 • Çalışma düzenine,
 • Fiyata dikkat edilmelidir.

İyi bir firma seçimi yaparken size güven veren, iletişim kurmakta zorlanmadığınız, sorumluluk almasını bilen firmayı tercih etmelisiniz.

Bizler uzun zamandır Türkiye-Bulgaristan arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Tecrübelerimiz doğrultusunda kaliteli, güvenilir ve doğru çalışmalar yapıyoruz.

Tam donanımlı firmamızla ihtiyaca yönelik nakliye hizmeti sunuyoruz. Sizler de firmamızı tercih ederek yük güvenliğini sağlayabilir ve koruyabilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimizle anlaşma yapmadan önce iş detaylarını müşterilerimize aktarıyoruz. Çalışma düzenimizi tanıttıktan sonra müşterilerimizin sorularını doğru ve net cevaplarla yanıtlıyoruz.

Bizler yük durumuna bağlı olarak farklı nakliye türlerini kullanıyoruz. Kullandığımız nakliye türleri:

 • Komple nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye

Yunanistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

bulgaristan lojistik

Bulgaristan Frigo Nakliye

Nakliye sektöründe farklı özelliklerde pek çok yük taşınabiliyor. Taşınan yükler gıda sektöründe, tekstil sektöründe, elektronik eşya sektöründe ya da mobilya sektöründe yer alabiliyor.

Aynı zamanda tıbbi malzemeler de nakliye sektöründe taşınan yükler arasında yer alıyor. Farklı sınıflara ait yükler birbirinden farklı özelliklere sahip olabiliyor.

Nakliye çalışmalarında da yükün genel özelliği göz önünde bulunduruluyor. Taşınan yük ısıya duyarlıysa frigo yani soğuk nakliye yapılıyor.

Frigo nakliye çalışmalarında ısı değişimine bağlı olarak yapısını, tadını, kokusunu, kalitesini ve rengini değiştiren yükler taşınıyor. Bu yükler için gerekli ısı ortamı oluşturuluyor.

Bulgaristan frigo nakliye çalışmalarında özel araçlar kullanılıyor. Kullanılan araçlar sayesinde yükler güvenli bir şekilde taşınıyor.

Isıya duyarlı yükünüz varsa ve zamanında Bulgaristan’a ulaştırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Zaman kaybı yaşamayacağınız gibi yüklerinizin de güvenli bir şekilde adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Karayolu nakliyat alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizi güvenle tercih edebilir, maddi ve manevi zarara uğramadan yüklerinizi taşıyabilirsiniz.

Bulgaristan Frigo Nakliye Özellikleri

Türkiye-Bulgaristan arası yapılan nakliye çalışmalarında sıklıkla tercih edilen frigo nakliye, alanında tecrübeli ekip eşliğinde gerçekleştiriliyor.

Bulgaristan frigo nakliye çalışmaları bilgi ve birikim istiyor. Bizler ekip olarak müşteri memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına planlı ve programlı hareket ediyoruz.

Frigo nakliyenin en önemli özelliği soğutucularla donanmış araçların kullanılmasıdır. Eğer araç içinde soğutucu yoksa ve yük için gerekli ısı ayarlanamazsa frigo nakliye yapılamaz.

Frigo nakliye çalışmalarının eksiksiz olarak yapılması için aracın sorunsuz bir şekilde çalışıyor olması gerekir.

Frigo nakliye için kullanılan araçlar farklı boyutlarda olsa da araç içinde yeterli miktarda soğutucu bulunur. Soğutucular sayesinde yük için gerekli ısı aralığı oluşturulur. Frigo nakliyenin genel özellikleri:

 • Soğutucular sayesinde ısı aralığı 18 derece ile -26 derecedir.
 • Soğutucuların kontrolü düzenli olarak yapılır. Bu sayede içerideki ısının değişmesi önlenir.
 • Araç içine yerleştirilen yükler belirli bir plana göre yerleştirilir.
 • Araç içinde taşınan yüklerin benzer özelliklerde olması gerekir.

Aynı araçta bulunan yüklerin benzer özellikte olması önemlidir. Eksi derecede taşınması gereken yükle eksi derecede taşınmaması gereken yük aynı araçta taşınmaz. Firmamız tüm bunlara dikkat etmektedir.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız

mersin bulgaristan nakliye

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Bulgaristan parsiyel nakliye alanında geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Parsiyel nakliye aynı zamanda parça yani bütün olmayan nakliye olarak da geçiyor. Bu nakliye türünde tek nakliye aracı kullanılıyor.

Nakliye aracında ise birden fazla müşteriye ait yük bulunuyor. Parsiyel nakliye, aracın farklı kişiye ait yükler tarafından ortak kullanılmasıyla gerçekleştiriliyor.

Firmamız farklı genişlikte nakliye araçlarını kullanılıyor. Nakliye araçları yük durumuna bağlı olarak tercih ediliyor. Parsiyel nakliye sağladığı avantajlarla tercih ediliyor.

Parsiyel nakliyenin sağladığı avantajların başında;

 • Zamandan tasarruf etmek,
 • Enerjiden tasarruf etmek,
 • Maddi kazanç sağlamak yer alıyor.

Karayolu nakliyat alanında tecrübe sahibi ekibimizle hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetler arasında parsiyel nakliye de yer alıyor. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmek isteyenlerin tercih ettiği parsiyel nakliye aynı zamanda uygun fiyatlı olmasıyla tercih ediliyor.

Sizler de yükünüz parsiyel nakliye için uygunsa bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu nakliye türünün kullanılması için yüklerin uygun olması gerekmektedir.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Koşulları

Bulgaristan parsiyel nakliye işleminin yapılması için karşılanması gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullar karşılanmadığı sürece parsiyel nakliye yapılamıyor. Parsiyel nakliyenin yapılması için gerekli koşullar:

 • Yüklerin aynı araçta taşınması
 • Yüklerin aynı güzergahta hareket etmesi
 • Yüklerin araca yerleştirilmesi

Farklı kişilere ait yükler aynı araçta taşınabildiğinde parsiyel taşıma yapılıyor. Yüklerin aynı güzergahta hareket etmesi ise oldukça önemli.

Bu taşıma yönteminin yapılması için öncelikle yüklerin aynı güzergahta hareket etmesi gerekir. Ekibimiz yüklerle ilgili detaylı bilgi aldıktan sonra aynı güzergahta gidecek yükleri belirleyerek araç seçimi yapmaktadır. S

izler de bu taşıma yöntemini tercih ederek birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Parsiyel nakliyenin sağladığı avantajlar:

 • Yüklerin güvenle taşınmasını sağlar.
 • Yüklerin belirli bir planda taşınmasını sağlar.
 • Yükler zamanında adrese teslim edilir.
 • Daha uygun fiyatlıdır.

Sağladığı avantajlarla tercih edilen parsiyel taşıma uygun fiyatlı olmasıyla sıklıkla tercih ediliyor. Fakat bu taşıma yönteminin uygulanması için gerekli koşulların sağlanması gerekiyor.

Bulgaristan Nakliye Fiyatları

Bulgaristan nakliye fiyatları değişebiliyor. Nakliye fiyatlarında değişikliğin olmasındaki temel nedenler:

 • Tercih edilen nakliye türü
 • İki adres arasındaki mesafe
 • Yük miktarı ve ağırlığı
 • Yük Türü

Yukarıda yer alan maddeler doğrultusunda fiyatlar belirleniyor. Aynı zamanda taşıma işleminde hangi aracın kullanıldığı, hangi ekibin çalıştığı da fiyatları etkiliyor.

Genel olarak parsiyel nakliye en uygun fiyatlı taşıma yöntemi oluyor. Komple taşıma ve frigo taşıma ise parsiyel taşımaya göre yüksek fiyatlı oluyor.

Firmamız nakliye çalışmalarında fiyat belirlerken bütçe dostu fiyatlar belirlemeye dikkat ediyor. Her yıl güncel fiyat listesiyle nakliye hizmeti veriyoruz. Fiyatlarımız doğru ve uygun fiyat aralığındadır.