İskenderun Konteyner Taşımacılığı

İskenderun Konteyner Taşımacılığı

Hatay İskenderun konteyner taşımacılığı hizmetinde uzmanlaşmış; özmal araç filomuzla ile konteyner nakliye hizmeti sunarız. Türkiye’nin İskenderun Limanı’ndan Hatay’ın Tüm İlçelerine; Gaziantep, Adana, Kayseri ve Konya gibi Şehirlere iç dahili konteyner taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İskenderun – Adana – Mersin – Kayseri – Konya Konteyner Taşımacılığı

Yurtdışına ihrac edeceğiniz veya ithal gelen ürünlerin yurt içi taşımasıyla fabrikanıza veya deponuza gelmesini isteyebilirsiniz. Saygınlar Nakliyat olarak yurt içi konteyner taşımacılığı hizmetiniz İskenderun ve Mersin Limanları’ndan Hatay‘ın tüm ilçeleri, Adana, Gaziantep, Kayseri gibi yakın bölgelere dahili konteyner nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. C2 Yetki Belgesine sahip olan firmamız Uluslararası ve Yurt içi taşımacılık ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunmaktayız.

Denizyolu Hizmeti Verdiğimiz Limanlar Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

İskenderun Konteyner Kilitli Araç Filosu

Hatay İskenderun İlçesinde konteyner kilitli araçlara sahip olan Saygınlar Nakliyat, yurt içi taşımalarınızda her zaman yanınızdadır. Liman Himzletimiz içerisinde bulunan Konteyner taşımacılığı hizmetinde öncü kuruluşlardan biri olmanın haklı grurunu yaşıyoruz. İskenderun dahili konteyner taşımacılığı hizmetimiz için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek ve pazarlama bölümünden fiyat ve bilgi talep edebilirsiniz.