Cilvegözü Nakliye

Cilvegözü Nakliye

Cilvegözü bölgesi ülkemizin en yoğun taşımacılık faaliyetlerinin yaşandığı bölgelerimizden bir tanesidir.

Geçmiş yıllarda Cilvegözü sınır kapısının da bulunması nedeniyle sıkça tercih edilen bu bölge Suriye’nin içinde bulunduğu siyasi istikrarsızlığı ve iç savaşı nedeniyle daha az kullanılmaya başlandı.

Saygınlar Transport ise siyasi istikrarsızlığa rağmen bölgeye güvenli ve hızlı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bölgede yaşanan sorunlar ve sınır kapısının da bundan sık sık etkilenmesi taşımacılık faaliyetlerini sekteye uğratsa da tüm Ortadoğu bölgesine her şartta en iyi hizmeti sunmayı kendine şart koşan firmanın sahip olduğu CMR Sigortası müşterilerin malları garanti altına almasını sağlamaktadır.

Cilvegözü çalışan nakliyeciler arasında yer almakta olan Firmanın Hatay merkezli olarak faaliyetleri yürütmesi de bölgeye hakim olmasını sağlamaktadır.

Cilvegözü Tenteli Taşımacılık

Bu sayede önceden tedbirler alınmakta olup oluşması muhtemel sorunların önüne önceden geçilmesi sağlanmaktadır.

Oldukça hassas bir bölgeye yönelik faaliyetlerin sürdürülmesinden dolayı firmanın bünyesinde kurulduğu günden bu yana daima yetişmiş ve uzman kadrolar görev almaktadır.

Tenteli taşımacılık ile karayolundan güvenle ve hızla faaliyetler gece gündüz demeden yılın her dönemi kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Müşterilerin beklentilerine yönelik ve içinde bulunulan durumun hassasiyetinden dolayı uzman ekiplerce gece gündüz çalışılarak özel çözümler sunmaktadır.

Bölgede yaşamaya devam eden sivil halka yönelik gıda ihtiyacı frigo nakliye donanımlı araçlar ile sağlanmaktadır.

Bölgede faaliyet gösteren araçlar öz mal ve kiralık araçlardan oluşan filolarca temin edilmektedir.

Cilvegözü Nakliye Firması

Her türlü ihtiyacın düşünüldüğü korseler ile ağır yük taşımacılığı da yapılabilmektedir. Saygınlar, Cilvegözü nakliye firmaları arasından bölgede faaliyetlerini sürdürmesi dolayısıyla kolaylıkla sıyrılabilmektedir.

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Suriye’nin tüm bölgelerine yönelik gerçekleştirilen hizmetler istenilen bölgeden araçlara yüklenip istenilen bölgede boşaltımı sağlanabilmektedir.

Cilvegözü yurtdışı nakliye bölgenin hassasiyetinden dolayı ayrı bir öneme sahiptir.

Ancak firmanın sahip olduğu geniş tecrübeler işin riskini minilimize etmektedir. Uzman ekipler ise herhangi bir soruna karşıda eylem planlarını hazır tutmaktadır.

10 yılı aşkın süredir sektör ve bölge tecrübesine sahip olan firma çalışanlarının her birinin özel eğitimli olduğu bilinmelidir. Bu durum nakliyenin her aşamasında büyük avantaj sağlamaktadır.